Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość da-rk

dobry zespół weselny śląsk

Polecane posty

Gość da-rk

poszukuję dobrego zespołu muzycznego który potrafi zabawić gości nie tylko spiewem ale i ciekawymi zabawami;) termin ślubu: 27.08.2011r. miejsce: okolice jastrzębia zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaaiJA
BUMERANG jest super i chyba z Dolnego Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
może Music Time z Tychów? Będą na moim weselu,również w 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam Fenix. Śpiew, muzyka, oczepiny - wszystko u nich na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę dorzucić sprawdzony zespół o nazwie Fenix. Zespół bardzo ograny z dużym bagażem doświadczeń i kapitalnym repertuarem. do tego ma nie szablonowe pomysły, które wdraża podczas wesela w postaci siekawych konkursów i quizów. moim zdaniem są pewnym gwarantem dobrej zabawy tanecznej i interlektualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś tu juz o Fenixie napisał. pozostaje mi tylko zgodzić się z tą osobą i polecić zespół Fenix wszystkim, co szukają kapeli na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam kapelę Tadzika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam zespół Fenix z licznych imprez na których byłam a oni grali. Na śląsku to bardzo popularny zespół weselny, Są naprawdę dobrzy!! Bardzo dobrzy nawet! Można ich śmiało brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja także polecę dobry zespół weselny Medium -wszystkie przyszłe pary młode które się jeszcze nie zdecydowały na konkretny zespół to ja polecam właśnie Medium świetnie bawią młodszych ale także trochę starszych gości -podam dla zainteresowanych adres str.www.medium.entro.pl ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespołów jest naprawdę wiele. ja też zastanawiałam się między Medium a Fenix. ostatecznie wybrałam fenix, bo jakoś bardziej mi się podobali. bardziej konkretni byli. nie zawiedliśmy się i teraz Fnix wszystkim polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj najlepszy zespół to FNIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sądzę, że na wesele najlepsi są Dj.je:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie moze zespól Forte , to jest zespoł oile pamiętam z Dąbrowki Wielkiej, potem moge jeszcze polecić zespoł Trio , Wiktor Trojanowski o ile pamiętam z zespołem Zarys, jest jeszcze Dama PIK cos takiego . Zespoły znam z weseli od moich znajomych ;) w tym jeden z nich grał na moim weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja również mogę polecić Fenix. Są bardzo muzykalni, świetni wokalnie i są kulturalni, a zarazem mają świetne poczucie humoru. To nie jest jakiś tam wiejski zespół podrzędnych grajków. to zespół z klasą, który jednocześnie świetnie poprowadzi biesiadę. Warto mieć ich na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego cały czas te same zespołu robią sobie reklamę na forum. czyżby interes nie szedł za dobrze i ciężko jest o opinie konkretnych osób na portalach weselnych i fb?? lepiej sobie anonimy pisać na kafeterii i to w kilku tematach jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam Feniksa! Zarażają pozytwną energią przez całe wesele i poprawiny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół z janek - trąbką, pompka i organek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeej no a na poważnie to polecam zespół Fenix. Są fajni i konkretni od samego początku imprezy po sam koniec. jako gość byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Fenix jest the best! Przy nich się ubawiłam na 102 i od razu wzięłam numer, bo chcę by grali też u mnie na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny jest milwalking:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Dzwońcie do Fenix. Może jeszcze będą terminy. Fajny, zgrany zespół, co daje z siebie wszystko, a problemów z alkoholem u nich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Dzięki za ten namiar! Skontaktowałem się i faktycznie zespół Fenix robi bardzo dobre wrqżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usus
32 minuty temu, Gość Przemek napisał:

Dzięki za ten namiar! Skontaktowałem się i faktycznie zespół Fenix robi bardzo dobre wrqżenie.

wystawiają faktury, czy grają na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
Dnia 3.04.2019 o 14:06, Gość usus napisał:

wystawiają faktury, czy grają na czarno?

Wszystko na legalu US również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zua

Wyżej wspomniany Fenix doskonale ogrania wesela, studniówki i duże gale, więc warto w nich zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
6 minut temu, Gość Zua napisał:

Wyżej wspomniany Fenix doskonale ogrania wesela, studniówki i duże gale, więc warto w nich zainwestować.

Dużo wódki pijecie na weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
Dnia 9.09.2019 o 19:34, Gość ciekawa napisał:

Dużo wódki pijecie na weselach?

Wcale nie piją. To porządny zespół!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

To jest prawda co pisza o zespole Fenix. mając ich na weselu jest 100% satysfakcji i 100% super zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×