Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszkaaaaa

dzieci niosą obrączki

Polecane posty

Gość Agnieszkaaaaa

Witam ;) Moja młodsza siostra będzie niosła obrączki na weselu brata naszego ojca. Chciałam zapytać jak ubrać takie dziecko? Czy to może być normalna ładna sukienka, w której dziecko będzie bawiło się na weselu, czy są jakieś specjalne tradycje, wymogi itp... ? Dodam, że dziecko ma 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosi pecha
dziecko niosące obrączki przynosi pecha niezależnie od tego w co jest ubrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka owocowa
bylam na dwoch weselach na ktorych dzieci niosly obraczki. na jednym dziewczynka byla ubrana w biala sukienke a na drugim w kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widziałam kilka ślubów gdzie dzieci niosły obrączki. jedna dziewczynka była ubranaw białą szeroką sukienkeczke coś w stylu slubnej. na drugim dziewczynka miala skromniejszą rożową sukienkę w kwiatki i różowe bolerko. myśle ze mała moze byc w normalnej sukience w której bedzie się bawiła na weselu, moze byc każdy kolor i kazdy fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepije spytaj sie panny mlo
dej. Jak chce zeby byly ubrane dizeci i czy zapewnia ubranie. Na moim slubie byluy dizeci niosace obraczki i druhenki. dla wszytkich szylam stroje w kolorach wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że fajnie to wygląda jak takie dzieci w wieku 5-6 lat niosą obrączki. Sama mam w planach zaangażować w to moją chrześnicę znalazłam już dla niej sukienkę :) http://blumore.pl/1233-balowa-sukienka-na-wesele-dla-dziewczynki-104-140-marzenka.html Tylko problem jest taki, że nie mam odpowiedniego wiekowo partnera dla niej, ale najwyżej pójdzie przodem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecka w tym wieku żadna sukienka nie zablokuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu szwagra, córka będzie niosła obrączki w takiej sukni: http://buy4kids.pl/sukienka-diana.html mi się nie bardzo podobały te kwiatki, ale córce bardzo przypadła do gustu - 5 lat, rzeczywiście ładnie wygląda i fajnie się kręci - z koła, mam nadzieję, że od tego przymierzania i kręcenia nie ubrudzi się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×