Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna przyszłego szwagra

Polecane posty

Gość gość

Witajcie mam mały dylemat, mój przyszły szwagier rozstał się z dziewczyna w tym czasie zamówiliśmy zaproszenia i wypisaliśmy tylko dla niego i już je wręczyliśmy, a teraz się zeszli... Zrobić nowe zaproszenie czy olać sprawę, w końcu nie wiadomo czy za chwile znowu się nie rozstaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo brzydko, że daliście mu zaproszenie bez osoby towarzyszącej. Powinien dostać z osobą, a sam zdecydować z kim przyjdzie. Rozumiem, że chodzi o zaproszenie na wesele, a przyszły szwagier ma więcej niż 16-18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram powyżej, nie powinno się dawać zaproszenia bez osoby towarzyszącej, nawet jeśli ktoś jest samotny. To jego decyzja czy chce przyjść sam czy z kimś i czy 2 tygodnie przed weselem nie znajdzie miłości życia z którą będzie koniecznie chciał iść. Chybaże robicie malutkie wesele tylko dla najbliższych. Proponuję dać nowe zaproszenie z os. tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego że się rozstał z dziewczyną ? Osobie pełnoletniej daje się zaproszenie z os.towarzyszącą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że Autorka dobrze postąpiła. Bo jeżeli dużo gości jest samotnych i każdego zapraszać z kimś tam, to nagle okaże się że połowa zaproszonych osób jest nam obca... A chyba chcemy spędzać ten dzień z najbliższymi, a nie z ich znajomymi... i jeszcze za nich płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co maja robic te osoby na weselu, siedziec przy stole i pqtrzec na os bawiace sie? :o chyba ze to posiadowa a nie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to rozumiem, że jak jestes na weselu czy jakimś innym przyjęciu rodzinnym to nie umiesz się z nimi bawić? Tylko potrzebujesz znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ma lazic i szukac pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... no w sumie tak, masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obraziłabym się gdybym dostała zaproszenie bez osoby towarzyszącej, bez przesady nie mam 16 lat a 28...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×