Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Godwinka86

Dziewczynki pomocy

Polecane posty

Gość Godwinka86

Mam suknie białą a mój narzyeczony kupił dzisiaj jasny garnitur - myślałam że kupi ciemny. Czy nie zlejemy się razem przy ołtarzu ? jak myślicie? kazać mu wyminić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godwinka86
czy mi nie pomorzecie moje drogie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia II
lepszy bylby ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kazać mu wymienić? A nie pomyślałaś, że on być może marzył że weźmie ślub akurat w jasnym garniturze? To on ma sie do ciebie dopasować? A spróbuj ty dopasować się do niego. To nie tylko twój dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż miał jasny, co prawda nie biały ani nie w tych odcienich ale jasny i............... wyglądał bosko!!!! :p To wszystko zależy czy jasny to np. kawa z mlekiem, czy biały lub śmietankowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie kwestia kazania. Zgadzam się ze stokrotką. Nie możesz mu kazać. On nie będzie ci kazał wybrać sukni wg jego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie zlejecie się! na pewno będziecie wyglądać slicznie, a takimi detalami przejmować się nie ma sensu moim zdaniem... w końcu nie to tu jest najważniejsze! a jasny z jasnym też może pięknie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Wszystko zalezy od dodatków nic sie nie martw napewno bedzie pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszsssssssssssss
Mój szwagier miał jasny garnitur a siostra biała sukienkę i bardzo doobrze wyglądali tym bardziej że obije byli ładnie opaleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce być chamska
ale ja osobiście nie cierpię jasnych gajerków :O jakies lekko wsiowe mi się wydają :O ale to nie moj slub więc sie nie mieszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka młoda
i ślub już bierzesz??????????????? wpadka??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadowitej powyzej
Moze nie wpadka, tylko po prostu milosc?? Oj, oj czyzby kompleks starej panny mlodej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssne
20 lat i ślub:o Pewnie dziewucha skończyła technikum i rodzice nie chcą jej dalej utrzymywać, to znalazła frajera, co to mu "każe" i ot, cała tajemnica:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godwinka86
Skończyłam ogólniaka moja droga a teraz wybieram się na dzienne studia:-P łyso ci????????? a bogatego męża - owszem będę miała - ale ja będę pracowała razem z nim:-P łyso ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, odpiepszyłybyście się raz na zawsze od młodych mężatek! Dlaczego młode małżeństwo kojarzy się wam z wpadką, a nie po prostu miłością i swiadomym podjeciem decyzji??? Pewnie część mężatek 20sto letnich jest dojrzalsza i mądrzejsza niż wy, zgorzkniałe panie koło 30stki lub nawet po 30stce, które jeszcze kilkanaście lat temu nazywane by były STARYMI PANNAMI, a nie tak jak dziś - singielkami. Wiek XXI jest bardzo łagodny dla was, moje drogie, więc wy w zamian możecie łagodnie traktować 20sto letnie żony i matki i darować sobie te zgryźliwe teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-katarzyna
POPIERAM Godwinka86, KOGO TO MA OBCHODZIC ZE WYCHODZI ZA MAZ W TAK MLODYM WIEKU???????????Czy ona tu pyta o pozwolenie, czy opowiada swoja historie o nieszczesliwej wpadce??? GARNITUR NARZECZONEGO I WPADKA TO ROZNE RZECZY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wypowiedziach autorki
i jej reakcjach widać, że to nie dorosła kobieta, tylko zwykła siksa:) Dobrze, że złapała bogatego. Może dzięki temu to małżeństwo potrwa trochę dłużej- ona mu laskę, a on jej kaskę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech go wymieni ale
nie dlatego, ze się zlejecie, tylko, ze ciemny jest gustowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za babska.......
Jeszcze chłop ślubu nie wziął a już mu każe:o A inne na forum nawet go nie znają a juz mówią, co robić. Jak koleś nie przygotuje intercyzy, to będzie miał przejebane:o Rychły rozwód wróżę, jak laska tylko się zorientuje, że może zabrać połwoę majątku i to nawet bez obciągan ia z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce być chamska
będziesz pracowała razem z nim ?? i jednocześnie studiowała dziennie ?? to Ty jakaś przefranca jesteś :P no chyba, że to studia dzienne na prywatnej uczelni to się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×