Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ile tak średnio

dziewczyny ile płaciłyście za makijaż ślubny (i próbny)

Polecane posty

Gość a ile tak średnio

ja właśnie dzwoniłam do Pani u której chciałabym się malowac, ale troche mnie przeraziła cena, tzn. makijaż właściwy 150 zł to cena jakiej sie spodziewałam, ale za próbny też 150...myślałam ze za ślubny bierze się mniej...300 zł na makijaże to dla mnie trochę drogo...zdecydowac się w ciemno bez próbnego? wiem,z ę ona jest b. dobra, więc może zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marry Me
Ja nie miałam próbnego, a też wiedziałam, że pani, która będzie mnie malować jest dobra w tym co robi. W dniu ślubu malowała mnie pierwszy raz. Nie zawiodłam się. A za makijaż płaciłam 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile ślubny, ale malowałam się u makijażystki idąc jako gość na wesele, żeby sprawdzić jak to jest z makijażystką i zapłaciłam właśnie 150 (130+20 za dojazd). Ślubny pewnie droższy, bo z jakiegoś powodu wszystko co ślubne jest droższe :/ Też się waham, czy brać ślubny próbny. Ta makijażystka źle mi dobrała kolor podkładu i trzeba było zmywać, ale za to reszta była od razu strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tak średnio
no własnie nie wiem bo wydaje mi sie ze jednak 300 zł za 2 makijaże to trochę dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
charaktryzacja w dniu ślubu 400zł trzy osoby(mama świadkowa i młoda) próbnego nie robię gdyż już mnie wcześniej malowała i brała 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja się malowałam w Douglasie , makijaż próbny i ślubny za darmo przy zakupie kosmetyków za 70 złotych, tak więc zapłacisz 140 złotych a masz kosmetyk, ja nie żałuję bo kupiłam całkiem fajny podkład i błyszczyk a babka malowała mnie kosmetykami z wysokiej półki więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 zl
Ja za makijaz place 100 zl, ale tak samo za probny. Tez bylam zdziwiona, ale wizazystka powiedziala mi, ze taniej nie bedzie mimo, ze probny,bo zuzywa taka sama ilosc kosmetykow i wszystko robi jak na wlasciwym tak bym poznala efekt od a do z. Niektore wizazystki nie doklejaja rzes na probnym, a ta dokleja rzesy czy kepki co kto chce i robi wszystko na perfekt pomimo, ze to proba. Ja probe zamierzam wykorzystac na wieczor panienski takze nie zmarnuje sie;) zapalce 200 zl za makijaz, ale jakos mi nie szkoda tej kasy, bardziej martwi mnie fryzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tak średnio
zaintrygowałaś mnie tym daglasem, nie wiedziałam ze można się tam umawiać na makijaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Jasne że można i nie tylko na ślubne :) Tak samo chyba w Sephorze ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tak średnio
ale to jak jest, idziesz i mówisz ze chciałabys sie pomalować? a skąd wiesz która wizażystka jest dobra? a jak pomaluje nie tak jak byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
60 i fryzura najwiecej 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
400 zł za makijaż? gdzie wy sie malujecie, u JAmesa Vincenta???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam próbnego poszłam na żywioł i nie żałuje, bo umalowała mnie ślicznie. o wszystko pytała jakie kolory chce, czy podkreślac mocno oczy czy nie, czy kości policzkowe na róż czy na brąz. Wiec nie było wpadek żadnych. Na wszelki wypadek umówiłam się na wczesniejszą godzine zeby w razie czego można było zmyc czy tam poprawic ale nie bylo czego bo bylo super. Więc moim zdaniem próbny makijaż się nie opłaca jesli trzeba płacic za niego taką samą kase jak za ten własciwy. chyba ze macie gdzie go wykorzystac np przed imprezą albo czyimś weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Zwykle maluje sie sama na wesela, korzystam na codzien z dobrych kosmetykow wiec nie mialam obaw, ze cos bedzie nie tak. Ktoregos razu dostalam zaproszenie na darmowy makijaz do douglas. Wykorzystalam go przed weselem i powiem, ze rewelacyjnie mnie pomalowala. Skore mialam dodatkowo tak ujednolicona, ze sama bym tego nie zrobila, ani jedengo wyprysku nie bylo widac pomimo, ze moja skora nie byla w najlepszej formie. Makijaz trzymal sie cala noc (tylko bibluek matujacych uzywalam, bo bylo bardzo goraco). Zostalam zapytana o preferencje, a ze naleze do odwaznych to rzeklam "niech pani maluje jak uwaza". Polecam Douglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowa panienka
Mario Bolucci a w jakim miescie ten douglas? bo u mnie wcale znajome takich dobrych opinii nie mają, to samo dotyczy sephory bo zalezy na jaka makijazystke sie trafi... ja robilam dwa probne bo mialam wesele w miedzy czasie i nadal nie trafilam na swoja, umowilam sie z ostatnia na listopad bo tez mam okazje do wyjscia i jesli ta mnie zawiedzie to ja juz nie wiem co zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Po pierwsze jak idziesz na próbny to wiesz kto Cie będzie malować w dniu ślubu bo to sobie ustalasz, więc jak wyjdziesz z twarzą klauna to zmienisz przecież makijażystkę. Ja byłam zadowolona , a moja mama która nie zdecydowała się na próbny i poszła na główny już średnio była zadowolona. Skąd wiem na kogo trafić ? poszłam pogadać z wizażystką sama, zobaczyłam że jest kumata i ją wzięłam, mama poszła do innej i efekt już nie był taki super dlatego na ślubny OBOWIĄZKOWO trzeba iść na próbny CHYBA że znasz na wylot kosmetyczkę i wiesz jak maluje ale próbny jej ułatwia zadanie bo moja sobie popisała wszystkie kosmetyki jakich używała żeby nie tracić czasu na dopasowywanie podkładu, korektora itd itp ;) makijaż trzymał mi się do rana, używałam tylko bibułek matujących z 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie placilam jakos duzo...malowalam sie w black pearl, cennik ma na stronie, ale bardzo bylam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja malowałam się w tym salonie www.rezydencja-urody.pl :) i moge powiedziec, ze warto - dwa razy korzystalam z uslug i za kazdym razem bylam zadowolona :) cennik na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegółowe cenniki oraz dużo firm zajmujących się makijażem ślubnym znajdziecie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy też czego oczekujesz od makijażu ślubnego bo nie każdy będzie taki sam a w zwiazku z tym i cena będzie różna, możesz więc zrobić sobie takie ogłoszenie, że potrzebujesz makijaż weselny i zamieścic np. tutaj: http://oferia.pl/zlecenia/zdrowie-uroda i zobaczysz co Ci zaoferują kosmetyczki i za ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest makijaz slubny wg was?ja dalam 50 e za obydwa, wygladalam jakos tak sztucznie, wole zrobiony wlasna reka taki bardziej naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno wychodziłam za mąż. W związku z tym przed ślubem szukałam także jakiejś sprawdzonej kosmetyczki, która wykona dla mnie ładny i trwały makijaż ślubny. Całe szczęście koleżanka poleciła mi http://www.tuttibeauty.pl/ z Gliwic. Wykonano mi tam perfekcyjny makijaż idealnie dopasowany do kreacji. Poza tym makijaż ślubny wytrzymał całą noc. Widać, że stosuje się tam dobre kosmetyki, a Pani, która wykonywała ten makijaż jest prawdziwą artystką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam 80 zł. Bez próbnego, bo chodziło mi o taki zwykły, trochę mocniejszy od codziennego. Żadnych sztucznych rzęs i innych d**ereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamiętam, ale nie były to wysokie ceny wiem, że cały make up robiłam w Salonie Motyl Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Pure Diamond płaciłam tyle samo, też 200 zł. Śliczny makijaż, zdecydowanie warty swojej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam opinie co do Pure Diamond. W makijażu pani Marty wyglądałam i czułam się jak gwiazda filmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×