Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ides156

Flesh Agency - Dj na wesele - opinie

Polecane posty

Gość ides156

cześć! mam pytanie chciałabym zatrudnić na swoje wesele Dj'a Flesh z http://www.djnaimpreze.info/ czy ktoś był na jakiejś imprezie prowadzonej przez niego? w sieci wyczytałam, że gra na profesjonalnym sprzęcie, fajnie dobiera utwory, no i nie pije podczas prowadzenia imprezy, ale chciałabym poznać opinie osób, które uczestniczyły w imprezach prowadzonych przez niego, zależy mi na dobrej zabawie na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannka86
dj flesh z flesh agency grał u mnie na weselu i było super, razem ułożyliśmy listę utworów i praktycznie nikt nie schodził z parkietu, dj przeprowadził weselne zabawy i konkurs karaoke, w którym wygrała moja siostra :) cenowo też ok, osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamenda
a mozecie napisac ile dokladnie płaciliście? bo opinie też słyszałam świetne, ale nie znalazłam nigdzie ceny, a my budzet mamy napięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wincia
Nie powiem Ci dokładnie jakie mają stawki, ale z tego co kojarzę to ceny zaczynają się od 1500 zł. Cena uzależniona jest przede wszystkim od ilości osób - najlepiej będzie jak sama do nich zadzwonisz i się dopytasz o szczególy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj Robert (Alex)- NIE POLECAM W ciągu całego wesela nie odzywał się do gości, powiedział tylko kilka słów na początku. Zignorował program konkursów przygotowany dla niego przez parę młodą. Po usłyszeniu sugestii gości na temat zmiany repertuaru zgodził się niechętnie i nie była to przyjemna rozmowa. Chyba w zamiarze jakiejś zemsty włączał potem same szybkie podobne do siebie utwory. Razem z nim był jego pomocnik-oboje mieli miny jakby ktoś ich zmusił do siedzenia tam. Nie było żadnego zachęcania gości do zabawy, żadnej interakcji z gośćmi, tylko puszczanie piosenek-tyle to i dziecko potrafi. Wszyscy byli rozczarowani, jego usługa nie była warta nawet 10 zł. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilkanowskiego nie poznałam osobiście, ale z Flesh Agency uczciwie mogę polecić DJ Adama, bo byłam na weselu, które prowadził i chociaż nie lubię wesel to tam się nawet dobrze bawiłam. Bardzo fajnie poprowadzona impreza- ze smakiem ;) Nie było jakichś wiejskich, zboczonych konkursów, były inne, całkiem zabawne plus świetna muzyka i ogólnie dobre podejście do gości :) Nie było niezadowolonych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gola78
Wilkanowski to już jest extra liga jeśli chodzi o DJ-ów chyba. W ogóle Flesh Agency ma już wyrobiona markę, oni nawet chyba grali w X Factor? W każdym razie myślę, że każdy DJ od nich się sprawdzi- ja poznałam osobiście DJ Piotra- grał na weselu kuzyna i to pierwsze wesele w moim życiu, które mi się naprawdę podobało- fajna muzyka- tu co prawda para młoda miała dużo do powiedzenia, ale DJ też pomagał przy ustalaniu, zero wiejskich konkursów, super oświetlenie...No wszystko dopięte na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKulig
teraz niedawno byłam na weselu przyjaciółki i własnie z Flesh Agency grał Maciej Wilkanowski  DJ MW, jak dla mnie impeza była doskonała, ja sie tak wybawiłam, zresztą widac było po gościach, ze chętnie ruszają na parkiet. teraz kolejnej koleance go podpowiedziaąłm, bo dobrze zabawiał gości, konkursy i gry weselne nie były związane erotycznie, były właśnie zabawne, śmieszne. Poza tym mi się też spodobało to, ze na życzenie młodej pary kilka utworów leciało z gramofonu, chyba to było z dedykacja dla rodziców też. Poza tym było tez karaoke,a wiadomo ciotki i wujkowie zawsze chętni do śpiewania wiec też był dobry ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również moge powiedzieć, ze jestem zadowolona z dj z tej agencji, byłam na weselu teraz zaraz po Świętach u znajomej grał u niej bodajże dj Darek, bawiłam się super, światła właśnie bardzo dużą rolę odgrywaja, każdy powinien je mieć, bo super efekty robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was miał u siebie karaoke? wiem właśnie, ze oni prowadza tez takie zabawy i jestem ciekawa jak to wygląda na żywo na weselu, czy goście na prawdę chcą siew to bawić? mi się wydaje, ze to super opcja i pierwszy raz spotykam się z tym, żeby dj oferował taką formę rozrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo opinii o tym dj-u na wesele widziałam na www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ :) Polecam słyszałam, że rozkręci każdą imprezę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę chłopaki rewelacyjnie sobie radzą na weselach, byłam na 2 gdzie drał raz dj Maciej a raz dj Irek i zabawa do białego rana. Raz było tez włąsnie karaoke, bo młodzi sobie zażyczyli, po kilku kieliszkach to juz każdy rwał się do śpiewania. Młodzi będa mieć ubaw jak zaczną oglądać film z wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić wybór tej agencji, widać, ze wszyscy tam maja pozytywne podejście do swojej pracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem skorzystaliśmy z usług Pana Macieja z DJMW. Co istotne, nie zabolał nas przy tym portfel, a goście bawili się znakomicie. Jak najbardziej mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiastka
Również korzystałam z usług panów z Playdjs, w moim wypadku wybór padł na Kubę. Bardzo miło wspominam współpracę! Korzystaliśmy z jego usług na imprezie firmowej, super dobrał muzykę, a goście bawili się wręcz wybornie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, też organizowaliśmy imprezę firmową i zaprosiliśmy dj Irka - bardzo spodobało mi się jego profesjonalne podejście, a co istotne, stosunkowo niska cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszym weselu grał Kuba, jakoś na początku nie byłem do nich przekonany, ale szybko zmieniłem zdanie. Zdecydowanie wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli juz chcecie jakiegoś sprawdzonego DJ, to najlepiej będzie sprawdzić Macieja Wilkanowskiego. Zna się na tym co robi, a goście będą zachwyceni z zabawy, zdecydowanie polecam bo naprawdę bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIania

Maciej Wilkanowski to najlepszy dj ever. Nie mam nic do zarzucenia imprezie, która prowadził, ludzie się super bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liverly

Moje wesele poprowadził Maciej Wilkanowski i jeśli o niego chodzi, to mogę w 100% go polecić. Fajny facet, potrafi rozkręcić imprezę, poderwać ludzi do zabawy. Ma extra pomysły, wciąga do zabawy i jest super wyluzowanym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×