Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Fotobudka weselna

Polecane posty

Gdzie kupic gadzety do fotobudki na weselu? Chodzi mi o zakupy na internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMojaMi
zorientuj sie czy osoba od ktorej wypozyczasz nie zapewnia tego "sprzetu". zazwyczaj gadzety typu kapelusze weze boa okulary itp sa juz w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMojaMi
jesli nie to oczywiscie allegro jest tego pelno wszystkiego cale mnostwo napewno cos wybierzesz, aczkolwiek uwazam ze jest to wyrzucanie pieniedzy w bloto gdyz nigdy wiecej tego nie uzyjesz a kupic trzeba sporo. nawet po kilka jednego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczeka
a znacie jakaś fotobudkę z kujawsko - pomorskiego? Kogoś kto wypożycza? bo chciałabym mieć taka na swoim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź smile box z torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - SmileBox. Oni mają kilka wersji cenowych w zależności od czasu i tak dalej, ja płaciłam 900 zł za 2 h, ale to wystarczyło w zupełności. Gadżety już były, miła obsługa (ah, pan Kamil jest przeuroczy^^), box w dodatku wygląda bardzo stylowo i pasuje dosłownie wszędzie, więc jest mega fajny na wesele, wystarczy sobie postawić, nie ma żadnych nieestetycznych budek, w dodatku wszędzie się zmieści, bo zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Ma też funkcję szybkiego druku i wrzucania fotek od razu do internetu, na telefon. Ofc później również można sobie zamówić komplet (czy to wydrukowany czy w formie cd). Dla mnie to super pamiątka i w dodatku jeszcze mało znana, więc to dodatkowa forma atrakcji :) Ja osobiście polecam, goście byli zachwyceni, zarówno dzieciaki, jak i nawet dziadkowie :P Niezapomniane wrażenia, naprawdę :D Koszty też jasne, bez żadnych haczyków, ardzo uczciwie i solidnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PhotoInTheBOX z Inowrocławia. Konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavia13
Ja polecam firmę z Krakowa - gadżety mają w cenie, kufer z rzeczami do przebierania się, tło i wystrój budki również można dostosować według upodobań. Z reszta co będę dużo gadać zerknij sobie na tę stronkę http:.// www.fotobudka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smilebox najlepsi! Potwierdzam opinię osób przede mna. Bardzo sympatyczny gadzet - elagancki, mozna dostosować do siebie. Są gadzety, rozne tla, mozna dodawac napisy, wrzucac zdjecia do neta, drukowac, a nawet zamówić płytkę z całej imprezy. Fajna sprawa, i w sumie nie jest drogo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na weselu z fotobudką i moim zdaniem to raczej na komunię lub urodziny dziecka pasuje,bardzo dziecinna zabawa chociaż bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest promocja na fotobudkę za 2 godziny już za 600 PLN www.fototupalski.pl. http://www.firmy.net/Y3V1H,20-rabatu-na-wynajem-fotobudki-na-rok-2013-o-wartosci-750,OK9594.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudki są beznadziejne jak dla mnie. Byłam na jednym weselu gdzie stało to pudło i nawet tam nie weszłam. Niektórzy wchodzili i później widziałam te zdjęcia i uważam że wychodzą brzydko tzn ludzie wyglądają jakoś brzydziej zwłaszcza w jakiś okularach,kapeluszach,perukach,wąsach. Poza tym z tyłu białe tło! Po to robi się wesela w ładnych salach żeby na nich robić zdjęcia i żeby coś było widać a nie po to żeby wchodzić do pudełka i robić durne zdjęcia na białym tle. Co was tak wzięło na te fotobudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc321
Do fotobudki się nie wchodzi, wiec nie klam, nie zmyslaj bo nic nie widziałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! ;) Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) Czekamy na fajne Pary! :) www.studiopinezka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam że tam nie robiłam zdjęć tylko inni i widziałam te zdjęcia. Były brzydkie. Ja tam nawet nie podchodziłam bo wydawało mi się żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fotobudkę widziałam na targach ślubnych i tam się wchodziło więc nie kłame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminka123
Ja fotobudkę na swoje wesele w tym roku zamawiałam tutaj: http://www.fotodziobak.pl/ i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę :D Praktycznie przez cały czas trwania goście ustawiali się i cykali sobie śmieszne foty ;) Radość na maksa. Zamówiłam sobie średni pakiet i mam zdjęcia na płytce ;) Fajnie było sobie przeglądać potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piciu876
Firma oferuje ciekawe projekty. Rozwija się nieustannie, ponieważ dostrzegam to od dłuższego czasu, gdyż znam Pana Kamila już bardzo długo. Podziwiam go za profesjonalizm i wielkie zaangażowanie. Wprowadza dobry klimat, dzięki czemu zdjęcia wychodzą naprawdę dobre. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma sałbej jakości sprzęt w budce np. aparat/lampę albo drukarkę to zdjęcia będą brzydkie - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyGaga1
No jeśli chodzi o fotobudkę, to wydaje mi się, że jednak SmileBox przewyższa inne firmy z tej branży. Może dlatego, że te fotobudki wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie, no i na dodatek można zmienić jego wygląd, ponieważ na życzenie klienta robią indywidualną fotobudkę. Miałam okazję raz tylko coś takiego widzieć, własnie z firmy SMILEBOX , no i przyznaje że byłam pod wrażeniem, szczególnie, że nie wiedziałam z początku co to w ogóle jest. To o wiele wygodniejszy sposób na robienie zdjęć, no i chyba o wiele tańszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1980 rnk
A mi sie wydaje, raczej jestem pewna, że to jest zagrożenie dla fotografów, dlatego tak tu odradzają, hmm....a dlaczego brzydkie,?? jak ktos nie ma dystansu i poczucia humoru to na wszystko będzie zrzędził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zartuj sobie,jakie zagrożenie,przecież fotobudka do koscioła nie pójdzie i całego wesela do środka nie wciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejna pseudoreklama firmy smilebox.... jestem fotografem i byłem na wielu weselach z fotobudką - fakt zdarzają się słabsze firmy z gadżetami w jakimś pudle pod nogami ale dużo jest firm, które są porządne więc da się wybrać - najtaniej w swojej okolicy szukać bo odpada koszt dojazdu. A co do jakości trzeba rzucić oko na portfolio - dużo imprez firmowych świadczy o tym, że jakość jest OK :) ot proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie taka budka na weselu to marnowanie czasu,idę na wesele by sie pobawić ,najeść i pogadać z rodziną a nie siedzieć kilka godzin przy budce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dula28
I ja również uważam fotobudkę za genialny pomysł. Naprawdę świetna zabawa, mieliśmy okazję spotkać się z tym "wynalazkiem" na ostatnim weselu znajomych :) Firma, która pojawiła się na tym weselu to fotomachina.pl - aż wzięłam sobie do nich kontakt bo zabawa była przednia :) W czerwcu pewnie pojawią się i u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma zespołu ani innej muzyki to moze być i taka foto budka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia__87
Wybrałam się kiedyś przed weselem na targi ślubne gdzie spotkałam się z fotobudką. Początkowo mój przyszły mąż nie był tym zbytnio zainteresowany, a chodziło mu głównie o koszt wynajęcia. Poszperałam troszeczkę w internecie i ceny za 3h wynajmu nie schodziły poniżej 1000 zł. Dodatkowo koszt to dojazd bo w mojej okolicy nie ma firmy wynajmującej fotobukę. Gadałam gadałam aż udało mi się uprosić... No i jakie było wielkie zaskoczenie na naszym weselu, początkowo zabawę rozkręcali najmłodsi nasi goście później to już nawet mojemu dziadkowi się to spodobało. Jak ktoś z was się jeszcze zastanawia to ja gorąco polecam!!! Może i zrobię tutaj małą reklamę ale jestem bardzo zadowolona więc się należy... Polecam tą firmę: www.foto-budka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.fotobudka4u.eu - polecam ceny konkurencyjne. dojazd na cala polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zapraszam do skorzystania z weselnej fotobudki jako świetnej atrakcji dla gości. Dzięki temu wszyscy zapamiętają tą noc na dłużej i wyniosą ze sobą pamiątkę w postaci drukowanych na miejscu zdjęć! www.fb.com/myfunnyboxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"idę na wesele by sie pobawić ,najeść i pogadać z rodziną a nie siedzieć kilka godzin przy budce" - kto Ci każe siedzieć "kilka godzin"?? Chcesz, idziesz, robisz fotki, wychodzisz - nie sądzę, aby to trwało kilka godzin, wręcz nie mogłoby tyle trwać ze względu na to, że chętnych jest zwykle sporo ;) Aczkolwiek fakt - ja taką budkę zamawiałam na bal dla przedszkolaków :D Zabawa była przednia, no i nauczycielki też dały się wkręcić! I nawet woźne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×