Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wk.....na

Fotograf brzydko mnie pokazał na zdjęciach

Polecane posty

Gość wk.....na

Witam odebraliśmy zdjecia od fotografa i jestem mega wkurzona wyglądam fatalnie nie wiem co mam robic czy można to jakoś reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
wrzuć jakąś fotkę to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka ta li na
wyglądasz źle, bo: - masz dziwne miny -z dziwnych perspektyw Cię pokazano -to sprawa makijazu,/oświetlenia - tak Ci sie po prostu wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk.....na
To są po prostu niekorzystne ujęcia wyglądam na nich jak... mógł to jakoś inaczej ująć, mogę to reklamowac gdzieć czy zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że wyszłaś niekorzystnie jest być może Twoją subiektywną oceną. Jeśli nie pokażesz przykładowych zdjęć, to ciężko będzie cokolwiek sensownego doradzić. Fotograf oczywiście może przez zastosowanie pewnych technik zniwelować jakieś "ubytki" w wyglądzie fotografowanych osób. Ale to też zależy... Po pierwsze - są osoby, które generalnie źle wychodzą na zdjęciach, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia robione przez amatora, czy profesjonalistę. Mam tu na myśli osoby np. otyłe. I jeśli przykładowo taka osoba dodatkowo ubierze się w coś, co jeszcze bardziej den defekt pogłębia, to fotograf choćby na głowie stawał nic nie wskóra. Po drugie - należy oddzielić reportaż ślubny od pleneru. Na reportażu rejestruje się wydarzenia i nie jest rolą fotografa ustawianie was tak, żebyście wyszli korzystnie na zdjęciach. Jest to możliwe, ale w praktyce mało możliwe. Co innego plener, tutaj ma się czas na to, żeby parę młodą odpowiednio ustawić, czy użyć takiego oświetlenia, żebyście wyszli jak najlepiej. Tak więc jeśli uważasz, że wyszłaś naprawdę źle na zdjęciach plenerowych, to powiedz to fotografowi. Zakładam oczywiście, że mieliście z fotografem podpisaną umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erytrewka
No właśnie. Pokaż te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytkkaaa
może po prostu masz brzydką twarz? fotograf nie jest cudotwórcą, nei zrobi z Cievei halle Berry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Zgodzę się, że można na zdjęciach wychodzić lepiej lub gorzej. Mój mąż robi super zdjęcia, czego nie mogę powiedzieć na przykład o mojej koleżance ( są amatorami, ale mimo wszystko). Osoby otyłe fotografuje się z daleka lub lekko z góry, żeby wychodziły szczuplej. Co do brzydkiej twarzy, jak ma ładną figurę to można ją akcentować, zamiast robić zdjęcia tzw. portretowe. Jak jest brzydka z buzi i gruba to pozostaje robić zdjęcia z daaaaleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szukałaś fotografa taniego czy dobrego? Bo to też spora różnica... Niejedne spieprzone zdjęcia już widziałam, bo ktoś wolał oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
jak jesteś fatalna to i fatalnie wyglądasz,żaden fotograf cudów nie uczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece.
Pokaż te zdjęcia koleżanko i nie biadol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Tak jasne, ma pokazać zdjęcia żebyście ją wyśmiali ? Jakoś wstawianie zdjęć do internetu to mało trafiony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty
No to po co w ogóle zakładac takie tematy jak nie zamierza się pokazać zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk.....na
To pokaż ty swoje. Opisałam temat wydaje mi się wystarczająco dokładnie zdjęcia są wyraźnie itp ale uważam że wyglądam niekorzystnie a mogłabym lepiej jak na innych swoich zdjeciach mogę to na ślubnych chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety opisałaś problem bardzo ogólnikowo. Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni wpis. Nie da się ocenić efektu nie widząc zdjęć. Sam jestem fotografem i prawdę mówiąc nie wiem jakbym postąpił gdyby mi Panna Młoda powiedziała, że źle wyszła na zdjęciach. To przeważnie jest czysto subiektywna opinia. Zakładam, że przed podpisaniem umowy widzieliście zdjęcia fotografa i widziałaś czego możesz się spodziewać. Jeśli Twoje zdjęcia nie odbiegają jakościowo od tych, które fotograf ma w portfolio, to ciężko będzie tutaj cokolwiek reklamować. Jeśli masz ochotę, to wyślij mi parę tych zdjęć na maila, podeślij też linka do strony fotografa. W miarę możliwości spróbuję pomóc. ps. mój mail: photographico@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece.
Opisałam temat wydaje mi się wystarczająco dokładnie xxxxxxxx Hahahahaha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk.....na
o dzizas :o no brzydka jestem,malo fotogeniczna,mam 145 cm wzrostu,waże 121kg,mam pryszcze na twarzy,krzywe nogi,przerwy w przednich zębach... :o fotograf robił co mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk.....na
no dobra,zaraz wrzuce zdjecie zeby udowodnic ze nie jestem pasztet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
ja pierdoloe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruuuzia
Najlepszą karą będzie podanie nazwiska tego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk.....na
bo wiecie ja wszystko zrozumiem ale to z suknia to byl wypadek a ten cham to uwiecznil :-( i dolaczyl to zdjecie do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
możesz podać do sądu i dostaniesz niezłe odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
możesz podać do sądu i dostaniesz niezłe odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem ...fotografowie to partacze . Stwierdzil ze nam nie poprawi ale możemy drugi plener zrobić i zapłacić . Chyba mu odbilo . Lepiej w ogóle nie brać żadnego fotografa niech im upadna interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewnie brzydka jak noc i powinnaś się cieszyć że mu klisza nie pękła przy uwiecznianiu twej faciaty ;-D Jak jesteś szkaradna na codzień to twój problem nie fotografa. Ogarnij się. Przeszczep se facjate. Idz na siłownię. I skończ pier..lić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aparat to nie pędzel i pokazuje rzeczywistość. Mogłaś umówić się na zdjęcia retuszowane. Po prostu tak wyglądasz. Ogarnij się, a nie miej pretensji do fotografa, że pokazał prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×