Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hallo hallo

fotograf Ciechanów

Polecane posty

Gość hallo hallo

kogo polecacie? jakie koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdecydowanie polecam Studio NIKA z Radzanowa( 40 km od Ciechanowa). Są najlepsi!!! Polecam ich stronę: www.studionika.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRATATA
Sandra876 Po co się logujesz na czarno aby napisać jednego posta w którym chwalisz firmę pod niebiosa. Zdaje się że ta wspaniała firma jest tak wspaniała że musi chwytać się takich głupich metod aby się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf Ciechanów i okolice Każda okoliczność damian_kowalski82@wp.pl www.damiankowalski.mojezdjecia.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf Ciechanów i okolice Każda okoliczność damian_kowalski82@wp.pl , www.damiankowalski.mojezdjecia.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniar4
Ja znowu miałam piękną cesje na plaży w Gdyni, na gdańskiej starówce wykonywał ją p. Mariusz jak pamiętam to jego portfolio to www.foto-gold.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 12
Polecam Nisiek Studio z Ciechanowa. Robili nam zarówno reportaż ze ślubu jak i sesję plenerową. Mają przystępne ceny, a przy tym na plenerze była bardzo miła atmosfera a Pan fotograf był bardzo dobrze przygotowany. Podam adres strony : www.nisiekstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłbym zadzwonić do ludzie z Studio Movie z Łowicza. Oni robili mi reportaż z wesela, a niedawno z chrzcin synka ;)) także to już taki mój rodzinny fotograf prawie. Na stronie www.studiomovie.pl jest do nich kontakt, można ewentualnie napisać maila, odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szejk
Witam, A ja polecam Panią Sylwię z ESDE Studio Ciechanów. www.esdestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Jak z Ciechanowa to zdecydowanie Esdestudio - http://esdestudio.pl/ - Pani Sylwia ma super pomysły na niezwykłe sesje ślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×