Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przybita_kosztami

Fotograf i DJ na wesele w Krakowie - ceny

Polecane posty

Gość przybita_kosztami

Witam, od paru tygodni zaczeliśmy z chłopakiem załatwiać sprawy związane z weselem i muszę powiedzieć że jestem trochę w szoku - generalnie myśleliśmy, że fotograf i dj kosztuje dużo mniej niż na to wskazują oferty które znajdujemy. Chciałam zapytać, czy np. 2.500 zł za fotografa to jest normalna cena czy trochę przesadzona? (w tej cenie jest sesja innego dnia i ok 500 zdjęc z ślubu i wesela). Ile Wy płaciłyscie za takie usługi? Macie może kogoś do polecenia w Krakowie? (szukam fotografa oraz dj-a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedding photography
zapraszam do siebie www.autorskafotografia.pl Cennik już od 1500 za reportaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedding photography
www.autorskafotografia.pl Tak cena jest normalna, ceny są bardzo zróżnicowane na rynku, wynikają z jakości zdjęć, nazwiska fotografa, pozycji na rynku. Ale spokojnie, każdy coś znajdzie dla siebie, wybór jest bardzo duży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
to zalezy od renomy fotografa ale cena jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
oj,drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa,stara...
ja slub bralam dwa lata temu w krakowie, za fotografa i kamerzyste zaplacilismy 4500zl, sesja w innym dniu byla, dostalismy: - 3 kpl plytdvd -album ze zdjeciami w skorzanej oprawie duzy -fotoksiazke tez skorzana oprawa duza (piekna) - 2 kpl zdjec dla rodzicow ( 15 zdjec formatu A4) duzo zaplacilismy fakt ale jestesmy baardzo zadowoleni i ogladajc zdjecia par slubnych tegorocznych ,ktore placily po 2500 to nasze sa na wyzszym poziomie i lepsze. na to warto wydac wiecej wkoncu to pamitaka na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybita_kosztami
dzięki za wszystkie odpowiedzi i komentarze;) a mocie może jakiegoś fajnego dj-a do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklojj
my za fotografa placilismy 4300 w tym 180 swietnie obrobionych odbitek zdjec + 1700 innych na dvd, swietny fotograf wiec nie zalujemy tych pieniedzy, moja kolezakna miala za 1000zl po znajomosci i zdjecia totalna porazzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla wybierających M Borowskieg
Panie Mariuszu piękne ma pan na stronie zdjęcia aż oczu nie mogliśmy od nich oderwać, ale życie zweryfikowało to nasze patrzenie. Jeśli wybieracie pana Marcina koniecznie poprosicie go, aby pokazał przynajmniej trzy pełne, ale dosłownie pełne śluby tych samych par. Po obejrzeniu zdjęć dopiero podejmijcie decyzję o podpisaniu umowy. Zwracajcie uwagę czy w albumie tworzącym portfolio jest tylko jedna para czy kilka par. Niech wam też pokarze zdjęcia z ciemnego kościoła. Pamiętajcie płaci się za wszystkie ładne zdjęcia a nie za kilka udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mklojj
Jeszcze jeden wpis. Wiesz mklojj ten wasz fotograf to cudotwórca że dał wam prawie 2000 cudownych zdjęć i wszystkie obrobione. Kurcze kiedy on miał czas na myślenie i przewidywanie ujęć nie mówiąc ile czasu zabrało mu obrabianie fotek. Przyznaje się ze w czerwcu daliśmy się nabrać na takie wpisy i niby świetny fotograf a okazał się fotografem jednego dobrego zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę nie na temat, ale ostrzegam przed Grupą Creative Group 303 i Panem MArcinem Cupałem. Wszystko wyglądało pięknie...do momentu kiedy 3 dni przed weselem dowiedzieliśmy się, że zagra zupełnie inna osoba.....niby na tym samym poziomie....mnóstwo nerwów przed i w trakcie wesela....Dj się zupełnie nie sprawdził...tak więc nie dajcie się zwieść przemowom i obietnicom szefa Vreative 303.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam my już po weselu wiec postanowiłam podzielić sie doświadczeniem :) również szukałam DJ`a na forum i znalazłam kilku , ostatecznie wybrałam Pana Grzegorza Cichego - i to był strzał w 10 ! wszyscy goście swietnie sie bawili , Pan Grzegorz organizował zabawy dla dzieci , a kiedy na parkiecie zrobiło sie pusto zorganiozwał karaoke i znowu impreza była w pełni ! nawet mój mąż powiedział gdzie znalazłam takiego dj`a - a jak mu powiedziałam ze na forum to powiedział ze koniecznie musze wystawić opinie :D Także oboje z mężem polecamy , Pan Grzegorz podchodzi indywidualnie do oczekiwać Pary młodej , oraz w trakcie wesela potrafi odpowiednio dostosować muzyke aby wszyscy sie bawili ! z czystym sumieniem polecam ~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jest słaby, za dużo gada, jakies durne konkursy od poczatku wesela a jak zacznie grac to nie umie skończyć, ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooooooda
a ja polecam wejsc na strone djsromek.pl gral kiedys u mnie na imprezie okolicznosciowej, z tego co wiem, weselami rowniez sie zajmuje, ja bylam bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki poprowadzil zabawe, wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrka
http://weselegram.pl/index.html - ceny dj-a, a w sumie dwóch - zaczynają się już od 1500 złotych. Sprzęt wysokiej jakości, duże poczucie humoru, goście i My - zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAESfoto
Zapraszam na www.kaesfoto.pl :) wszystko zmieści się w 2500. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu001
Zapraszamy. Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener w innym dniu Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. 1600zł Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I za to wszystko 1600 zł? Rozumiem, że dopłacasz do interesu, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Koss
Jeśli chodzi o dja wodzireja na wesele zapraszam na http://musicserwis.com Obsługuje głównie Małopolskę i Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym panów didżejów ze strony www.weselegram.pl . Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym panów didżejów ze strony www.weselegram.pl . Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym panów didżejów ze strony www.weselegram.pl . Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas urzekło portfolio pań z http://fotografki.com.pl Robią świetne zdjęcia i stylizowane sesje dla par. Robiły nam zdjęcia na weselu, a później w plenerze. Jestesmy bardzo zadowoleni z tego wyboru, bo mamy świetna pamiątkę na cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×