Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dp03

Fotograf Kamerzysta Poszukiwani Wrocław

Polecane posty

Gość dp03

Szukam Fotografa i kamerzysty w terminie 02.08.14r, może ktoś doradzi i pomoże w poszukiwaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizjon
Witam, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.wizjon.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoexemplar
Zapraszam na http://rafalnowosielski.com Profesjonalna autorska realizacja, niekonwencjonalne, konceptualne pomysły, wiele wyróżnień na koncie. Pozdrawiam Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kamerzyste z laskowic pan marek iskra, ale nie mam nr Pan ma sztywna jedną nogę, utyka, ale film w ani jednym momencie nie byl poruszony. i nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bieda w branży chyba faktycznie skoro fotografowie napraszają się na takich portalach jak kafeteria.. i to niektorzy z wyróznieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj bieda bieda, my szukaliśmy ponad dwa miesiące i albo ceny ok 7-9 tyś za komplet albo totalna amatorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca pierożków
Świat się zmienia, szlag jednych trafia inni próbują działać, jeszcze inni śmieją się z tych pierwszych. Kolejni zazdroszczą a następni będą szkalować całą resztę i biadolić o "psuciu rynku". Rynek przechodzi ewolucję - kto nadąży ten pozostanie, proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ fotoexemplar Zdjęcia pejzażowe bardzo fajne. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"polecam kamerzyste z laskowic pan marek iskra, ale nie mam nr Pan ma sztywna jedną nogę, utyka, ale film w ani jednym momencie nie byl poruszony. i nie jest drogi" xx No jeśli ktoś lubi filmy rodem z wczesnych lat 90. to faktycznie warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1003
zapraszam na swoja strone - www.pawliczka.net jesli spodobają się Wam moje zdjęcia - proszę o sygnał, maila, telefon :) co do reklamy na kafeterii - każdy sposób na pozyskanie klienta jest dobry, rynek teraz pełny jest fotografow z tanimi lustrzankami, ktorzy zrobią reportaż - czy on będzie dobry, nie mnie dyskutować, bo wszystko zależy od gustu. Ale trudniej jest teraz zdobyć klienta, jak w każdej innej branży, warto pochylić głowę i próbować nawet na takich portalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Wam www.filmowaneuczuciami.pl naprawde robia filmy z uczuciami :) pozdrawiam i zycze powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja we Wrocławiu nie mogłam nikogo sensownego znaleźć, za to poszukałam w Legnicy Optyk - Fotograf Nowakowscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246785
Zapraszam -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: od 1599zł (cena zawiera wszystkie dojazdy w dniu ślubu) Zapraszam do zdjęć na www.switek.eu oraz nowosci na www.facebook.com/www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełnym przekonaniem polecam Fresh View Wedding  https://www.freshviewwedding.pl/ - Panowie młodzi, rzetelni, pomysłowi. Film dynamiczny, ciekawy, nasycony kolorami - zachwycil niemalże wszystkich gości. Kamerzyści  prawie niewidoczni podczas całej uroczystości, co uważam za ogromny atut. Profesjonalnie, miło, w atrakcyjnej cenie - szczerze polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

U mnie na weselu byli http://www.foto-slub.swidnica.pl/ profesjonalna ekipa wraz z dronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×