Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćweslny

Fotograf

Polecane posty

Gość gośćweslny

Hej czy możecie polecić jakiegoś dobrego fotografa ślubnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Najlepsza fotografia dla mnie to http://rgfotograf.pl/oferta/zespoly/ Polecono mi go do zdjęć zespołu i każdy był zadowolony. Sesja może nie szybka ale efekty super. Robią też ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika Tatoń z domi-foto.pl jeśli ktoś z Krakowa albo okolic byłby zainteresowany :) bardzo dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu0011
FOTOGRAF -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener w innym dniu Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby zapytać czy możecie polecić dobry samochód, albo dobre buty. Wypadałoby podać przede wszystkim termin ślubu, miejscowość, no i budżet jaki ma się na to przeznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam fotografa z http://mataristudio.pl/ - na ich stronie można zoabczyć przykładowe realizacje. Ogólnie bardzo profesjonalnie i dobrze wykonana usługa, widać, że Pan który u nas był ma doświadczenie i wie gdzie powinien się znaleźć w trakcie ceremonii i później na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie własnie miasto by wypadało podać bo u nas w Krakowie świetna jest Pani Dominika z domi foto a w częstochowie też mogę polecić paru fotografów zależnie od budżetu więc sprecyzuj lokalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas był fotograf z http://mataristudio.pl/ i spisał się świetnie więc mogę polecić. Na ich stronie masz od razu pakiety do wyboru więc wiesz dokładnie za co płacisz. No i oczywiście możesz obejrzeć tam ich przykładowe realizacje, żeby zobaczyć czy taka estetyka itp będzie Ci odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Warszawa
Hej :) Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić www.drzewostudio.pl Cały pakiet 1200 zł a zdjęcia rewelacyjne. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie najlepszy fotograf na świecie! www.proaction.com.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzycie sobie na www.foto-video.gdziewesele.pl , tam jest bardzo dużo ofert fotografów ze wszystkich miast w Polsce . Można szybko znaleźć dobrego fotografa na wesele w atrakcyjnej cenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo planowaliśmy robić tylko amatorskie zdjęcia, ale zmieniliśmy zdanie i teraz się cieszę. Wybraliśmy fotografa Wojtka Kurka, bo robi super zdjęcia i nie tylko slubne, ale tez sesje rodzinne itd. Ma duże doświadczenie i pracuje na terenie całego Mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Warszawa lub okolice to zadzwoń do tego http://tomaszsadowski.pl/ . W galerii ma trochę zdjęć pokazanych. Ja widziałam jakie zrobił mojej koleżance - szczęka mi opadła jak zobaczyłam jaka teraz jest technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię na szydełku luksusowe suknie okolicznościowe z ciekawymi dodatkami :) Pan Krzysztof Kwiecień robił mi pierwszą sesję produktową najciekawszych ubrań stworzonych na szydełku i przyznam, że cały magazyn się sprzedał po wypuszczeniu kolekcji na rynek e – commerce. Obecnie rozwijam biznes na rynku międzynarodowym i stale współpracuję z www.kwiecien.com.pl Konkurencja mnie wręcz nienawidzi za te zdjęcia :) Wiele klientek nawet wysyłało mi pozytywne opinie, że od razu po zobaczeniu zdjęcia chciały mieć indywidualny projekt sukienki na szydełku. Często do pana Krzysztofa wysyłam produkt, a on mi odsyła zdjęcia. Wysyłkowa współpraca jest super ułatwieniem, a strat na jakości nie ma absolutnie żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachel009x
W okolicach Warszawy jest naprawdę strasznie duży wybór..:) ale wiadomo, że rezerwować terminy trzeba z wyprzedzeniem. Jeśli oprócz tradycyjnej sesji komuś zależy na reportażu ślubnym, gdzie bez sztucznego pozowania są przedstawione przygotowania to można skontaktować się z Robertem http://www.twojfotografslubny.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę artykuł dla "świeżych" fotografów, jak się odnaleźć na rynku: www.body-art.waw.pl/fotografia/fotograf-slubny-jak-moze-sie-wypromowac/ Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Kraków, to pani Dominika Tatoń jest godna polecenia. polecam rzucić okiem na portfolio (domi foto). Świetny zmysł, dużo pomysłów. No i to bardzo rzetelna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, P. Dominika to bardzo dobry fotograf. Wystarczy rzucić okiem na portfolio. ma bardzo dobry sprzęt, to też wazne. Ale chyba najważniejsza kwestia - dogadywaliśmy się z nią bez problemu i rozumiała, że tak powiem, nasze potrzeby ;) Więc wyszło jak chcieliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćswitekk
Łukasz Świtek - www.switek.eu nowości na www.facebook.com/www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej przyjaciółki zdjęcia robiła Pani Iana, super dziewczyna z głową pełną pomysłów. Zdjęcia wyszły piękne. Bardzo dobrze znią się współpracuje http://www.iana-photo.com/catalog/wedding Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×