Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zanet11

fotograf

Polecane posty

Gość Zanet11

Sigma video również nie polecam. Panowie bez doświadczenia. Nie mile odnoszą się do klienta . Trzeba pilnować co jest na umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się bałam o dźwięk z kościoła na filmie. Testowałam różnych kamerzystów i bardzo, a to bardzo trudno trafić z jakościowym sprzętem, gdzie jest czysty dźwięk. Akurat siedzę w sprawach dźwięku zawodowo i wiem na co zwrócić uwagę. Pan Grzegorz Szarafiński dopiero potwierdził solidne przygotowanie do zawodu. Zatrudniłam pana Grzegorza do filmowania, a jego żonę do robienia zdjęć. Fajny, doświadczony, zgrany zespół. Wyjaśniłam na początku swoje problemy i oczekiwania. Dostałam od pana Grzegorza próbki montażowe, pokaz sprzętu, wszystko do zatwierdzenia. Umowa przejrzysta, ludzie ogarnięci. Portfolio całe tutaj szarafinska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez słyszałam że sigma raczej slabo wypada, my szukaliśmy fotografa na www.gdziewesele.pl i znaleźliśmy świetnego wykonawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękne zdjęcia robi Ewa Jakubowska - Foto Świat Ej, z tym że ona raczej sesje narzeczeńskie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny fotograf na wesele: http://www.iana-photo.com/ Robiłа zdjęcia u kilku moich znajomych i u nas także, i każdy jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×