Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fotowawa

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA, GDAŃSK SESJE PLENEROWE NAD MORZEM I W GÓRACH

Polecane posty

Gość fotowawa

Fotografia Ślubna Warszawa oferuje Państwu wykonanie pięknych zdjęć ślubnych. Dzięki nam ten niezwykle ważny w życiu Młodej Pary dzień zostanie uwieczniony na zawsze. Za pomocą zrobionych przez nas zdjęć ślubnych będziecie mogli Państwo powracać myślami do tych uroczych momentów. Organizujemy sesje zdjęciowe we wskazanych przez Was miejscach. Każde zdjęcie jest poddawane starannej obróbce graficznej. Za naszą sprawą zdjęcia ślubne z Twojego wesela świetnie oddadzą atmosferę jaka towarzyszyła temu dniu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony - zdjęcia ślubne warszawa! Na naszej strone oraz blogu możecie obejżeć najnowsze sesje ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fotowawa
blablablablabla.......- napisałam krócej niż wasza wypowiedź a sens jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Bardzo konkurencyjne ceny ma Michał Dobrzański ( www.fotografia-slubna-warszawa.eu ). Na stronie cennik wraz z opisem pakietów. Najtańszy zestaw zdjęć już od 1300 zł. Fotograf był z nami już od samych przygotowań, aż do późnych godzin nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha W
Osobiście korzystałem ze Studia MTJ, zarówno przy okazji ślubu, jak i przy mniejszych zamówieniach. Zawsze wszystko odbywało się bez problemów, więc spokojnie można spojrzeć na ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha W, korzystałeś? x Żałosne reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zrobiła literówkę i jaki atak..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyna zrobiła literówkę i jaki atak" x Akurat uwierzę w literówkę :) Pisał to facet, pewnie jedna i ta sama osoba, ale pod różnymi nickami, bo w paru innych tematach też ta firma była reklamowana. Dlatego jest to żałosne. Bo zamiast napisać, że to my jesteśmy taką i taką firmą i polecamy swoje usługi, to podszywają się pod niby zadowolonych klientów. Tylko odpowiedzcie mi na pytanie - która pani młoda już po swoim ślubie zagląda na fora dyskusyjne o tej tematyce? W dodatku co taka osoba miałaby z reklamowania fotografa... no chyba że taki fotograf jej zapłacił. Ale w to też nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja. Konstrukcje stalowe hahaha niedługo to jeszcze grabarz się będzie na ślubnych tematach reklamowal. Naprawdę te reklamy są słabe a nawet śmieszne, bo od razu widać że pisane pod pozycjonowanie, widać wasze firmy sa mało profesjonalne skoro zlecaja takie usługi i zlecaja je jakimś licealistom, maturzystom... A co do osoby, która wysmiala literowke, zgadzam się, to nie była literowka, jakis mirek wkleja wszędzie swoje posty reklamowe, a że tu kafeteria to chcial napisać jako kobieta tylko mu nie wyszło... Niedługo co drugi post to będzie reklama. Czy naprawdę nie stać was na normalną reklamę? Wg mnie to w ogóle powinno być zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
A może nie fotograf a kamerzysta? Taki reportaż z nocy poślubnej, czy pleneru, jest najlepszym rozwiązaniem także w postaci filmu. Czy ktoś z was próbował coś takiego? Widziała, że firma http://www.wesela.charles-studio.pl ma takie coś do zaoferowania. Mają profesjonalny sprzęt i do tego doświadczenie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja korzystalam z uslug http://martynazagorska.pl - bardzo fajny kontakt, moge smialo powiedziec, ze zapomnialam, ze uczestniczy w tym tak waznym dniu dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też korzystałam z usług reklamującego się tu fotografa. Absolutnie nie polecam, zgubił kartę od aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sala weselna charakteryzowała się strasznymi warunkami oświetlenia. Gość od dekoracji coś nie tak zrobił, ale mój kamerzysta ogarnął temat idealnie i zaproponował wyrównanie całego klimatu, więc zmartwienie odeszło. Film promocyjny firmy, z której korzystałem zostawiam www.youtube.com/watch?v=gAztzqQxEIA. Obejrzyj. Jakość po zleceniu faktycznie identyczna, jak na filmie promocyjnym. Nie wiem, czy w Gdyni kogoś lepszego znajdziesz. Mnóstwo amatorów działa obecnie, a tutaj widać doświadczenie po pierwszym kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×