Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konwalia90

Fotograf Ślubny Zakopane

Polecane posty

Witam ! Jesteśmy Kaszubami zakochanymi w górach, z którymi wiąże nas wiele wspaniałych wspomnień. W czerwcu bierzemy ślub, a w pierwszym tygodniu sierpnia planujemy wypad do Zakopanego i marzy nam się sesja plenerowa z widokami na piękne góry. Poszukujemy fotografa z pasją w rozsądnej cenie, który zatrzyma dla nas czas. Może znacie kogoś sprawdzonego?Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu. Z góry dziękujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam : http://www.blackwolfstudio.pl/ dlaczego? już mówię, moja przyjaciolka niedawno wychodziła za mąż. Miała piękny ślub, w Zakopanem, konie, górale, coś pięknego! Przy tym wszystkim niedawno miałam przyjemność obejrzeć zdjęcia z wesela, które robił Pan Krzysztof Siwirski z blackwolfstudio.pl Coś pięknego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda. Polskie góry są wyjątkowo piękne, nie tylko zimą ale również i latem. Sdron to firma, która świadczy kompleksową obsługę wesela. W naszej drużynie mamy bardzo uzdolnionego operatora kamery jak i wybitnych fotografów. Zlecenie reportażu weselnego jednej firmie to optymalizacja kosztów. Po więcej informacji zachęcam do kontaktu. biuro@sdron.pl 690-050-049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam fotografa - Krzysztof Siwirski blackwolfstudio.pl świetna sesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo mają bardzo dużo ofert usług i lokali związanych z weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA

Witam, polecam Pana Krzysztofa Siwirskiego z Black Wolf Studio. To artysta w swojej pracy, profesjonalny z ogromnym wyczuciem i świetnym okiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×