Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młodaa

FOTOGRAF SZCZECIN - kogo polecacie?

Polecane posty

Gość przyszła panna młodaa

Poszukuję fotografa, który wykona mi sesję ślubną w Szczecinie lub w okolicach. Orientujecie się może jak kształtują się ceny? Kogo polecacie? Znalazlam ofertę fajnego fotografa (szczecin). Strona: www.tomaszlazar.com co myślicie o jego pracach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młodaa
skopana? nie wiem skąd jesteś ..ale u nas w Szczecinie panuje ogromna moda na Rafała O. lub MS Studio. Prace tego pierwszego są mega banalne, drugie jak dla mnie sztuczne i przekolorowane. Dlatego szukam kogoś naprawdę umiejącego robić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż i rak bywa rybą
No cóż rożne są gusta i guściki co dotyczy też zdjęć na http://fotopliszka.pl Jeśli nie ma się porównania do innych propozycji fotografów to i ,,rak będzie rybą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Ja tez poszukuje kogos ze szczecina marze o zdjeciach w parku kasprowicza:) pewnie wiesz o czym mowie, tylko poszukuje kogos niedrogiego. Masz moze jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalamala
Polecam www.highiso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhkhbujhujhuh
my mieliśmy zdjęcia od pana, który się nazywa Kamil Macioł, zdjęcia nie były obrabiane nawet nie chcielismy obydwoje jestesmy bardzo fotogeniczni, zdjęcia wyszły super takie naturalne, wystarczy wpisac w google kamil macioł studio bodajże migawka, płaciliśmy niecałe 3 lata temu ok. 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahah
Pan Macioł to ma Wielkie problemy z fotografią Co to jest? Zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażony
to mają być te nieobrabiane zdjęcia? masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
o jejku ja tez takich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrombaBombahejhej
Www.highiso.pl chociaz ładne i z pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba
Trafilam na highiso.pl właśnie przez ten wątek, nie wyobrażam sobie zdjęć u kogoś innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka69
Patrząc na to że ostatni wpis w tym temacie był 18 kwietnia to gratuluje ci przeszukiwania kafe na przestrzeni tak długiego okresu. LUDZIE MYŚLCIE CO PISZECIE. Tu też są osoby myślące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka69
highiso gratuluje tak obszernego portfolio ślubnego hihihihi ALE DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia24
hejka Mogę polecić www.moniquephotography.pl pojechali wszędzie gdzie chcieliśmy, zdjęcia wyszły super i nie są drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia24
Chyba ta opinia jest typowa próbą eliminowania konkurencji zwłaszcza ze chwile po naszej opinii firma otrzymała taki komentarz. Woleliśmy z mężem zapłacić mniej i otrzymać dobre zdjęcia niż płacić 4000 za 20 fotografii na papierze. My i nasi znajomi jesteśmy zadowoleni , kwestia gustu.Mieliśmy dwóch fotografów z dwoma aparatami i wiedzieliśmy na jakim sprzęcie pracują. Mieli dużo obiektywów i rożne aparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasica
Julcia zawsze myślałam, że jeśli się coś reklamuje to trzeba mieść, co reklamować. Na stronie http://moniquephotography.pl/fotografia-slubna.html jest umieszczone zaledwie 24 okropnej, jakości zdjęcia. Jestem pewna, że Julciu jesteś reklamującą się firmą Z tych 24 pokazanych zdjęć trudno nawet wskazać jedno ładne bez udziwnień zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraska
A ja reklamuję fotografa ponieważ prosił mnie żebym napisała o nim na forum jeśli zdjęcia będą mi się podobały. Podobały mi się więc piszę, wejdźcie na stronę www.amberfotografia.pl i sami oceńcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nie czarna
Te zdjęcia to masakra i totalny kicz. Technicznie wykonane są poniżej wszelkiej krytyki. Wykorzystanie muzyki do celów reklamy bez zgody twórców to naruszenie prawa i spore wynikające z tego koszty. Aleksandro wiem że jesteś fotografem i twojej reklamy wszędzie jest pełno. Napisz czemu twoje zdjęcia nie są ostre, kolory są sraczkowate i nie wiesz co to jest biel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nie czarna
Przepraszam zapomniałam napisać że poprzedni wpis był do Aleksandry czyli fotografa podszywającego się pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edxfegfvergfergf
czyli nie ma w Szczecinie dobrego fotografa? No nie przesadzajcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
mpl studio marek łęski z trzebiatowa, cenowo w porządku jakość super satysfakcja gwarantowana sama na niego postawilam bo wielu moich znajomych go zatrudniało i byli bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1111
http://www.zatrzymacchwile.com fotograf z Kielc, ale pogadaj, myslę,ze dojazd do Szczecina to tez nie problem, jeśli spodobają Ci się jego zdjęcia:) dodatkowo ma też auto do ślubu:) my jesteśmy bardzo zadowoleni z tego chłopaka, album podoba się wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brikszer
kolejna durna kampania reklamowa fotografowego przeciętniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1111
pochwal się swoimi pracami, bo widać, ze to wypowiedz pseudofotografa... który boi się konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brikszer
ty już się swoimi pochwaliłeś, wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1111
ale jeśli krytykujesz, to pochwal się swoimi, wtedy zobaczymy.... poza tym ja się nie reklamuję, tylko polecam kogoś, kto robił u mnie zdjęcia i jestem z nich zadowolona! i nie tylko ja jestem zadowolona z jego zdjęć:) nie wybrałam kogoś, kto nie miał wcześniej dobrej opinii, a że nie reklamował się w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×