Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf z Łodzi na ślub oraz wesele

Polecane posty

Gość gość

Poszukujemy dobrego fotografa z Łodzi. Uroczystość planujemy w Pabianicach. Widziałam już kilka podobnych wątków, ale są tak zaśmiecone reklamami, że odechciało mi się to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfotografia
Zapraszamy www.mmfotografia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Daniel Kacprzak? Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wpisywać terminy, to bardzo pomaga w szukaniu. Bo komu potrzebne są zgłoszenia czy polecenia fotografów, jeśli okazuje się, że terminu wolnego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin jest istotny, ale czy rozwiąże problem? Jeśli podasz termin, zlecą się ogłoszeniodawcy i zaśmiecą wątek. Poza tym jeśli znasz termin, nie ułatwi to szukania, bo jak? Wpiszesz w wyszukiwarce termin i Ci wyskoczą wolne opcje? Nie znam osobiście fotografa, który wypisuje na swojej stronie kiedy ma wolne terminy, a kiedy nie. Wpierw trzeba się zainteresować tym, w kogo warto zainwestować, kto jest naprawdę dobry, polecany. Zrobić listę kilku wybranych, może więcej i dzwonić albo umawiać się osobiście. A dalej to już kwestia przekonań :) Kacprzak to łódzki fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę zaproponować www.whitedressphoto.pl, co prawda jest to fotograf ze Śląska, ale to chyba nie będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie strony gdzie jest wszystko w jednym miejscu to jest duża pomoc dla pary młodej;) ja u siebie miałam MATARI Studio, zdjęcia które zrobili bardzo mi się podobają, nie rozumiem par, które nie chcą mieć fotografa w ogóle, przecież to piękna pamiątka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu001
Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu Atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zebserbanfoto.com foto-albumy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Łódź, to moze Fotograffo?? Pan Sławek zna się na rzeczy, robi świetne zdjęcia. Ma i talent i sprzęt, który pozwala mu pokazać swoje umiejętności! Polecam rzucić okiem na portfolio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Łodzi polecam http://www.pelnaklatka.pl <3 Do dziś uważamy ich z mężem za najlepszych fotografów ślubnych. Oczywiście towarzyszyli nam na naszym weselu :) Każde ujęcie to inna historia a sesja po prostu taka jaką sobie wymarzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Adam Broniarz faktycznie robi bardzo łądne zdjęcia! No, mi się przynajmniej bardzo podobają, ale wiem, że to kwestia indywidualna ;) Inna kwestia, że chwytanie emocji to chyba nie jest standard u fotografów ślubnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy u znajomych w przepięknej Sali Kryształowej w Zgierzu i mieli tylko fotografów bez kamerzysty. Warto poszukać - Sawińscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieganskaolka
Adam Broniarz z http://pelnaklatka.pl fajny fotograf. Zdjęcia super z sesją nad morzem :) polecam, Andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×