Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piwo z sokiem malinowym

Fryzury na okazje

Polecane posty

Witam , proszę podajcie jakieś linki z ciekawymi fryzurami na ślub, wesela czy to inne okazje, ja idę w tym roku na tyle wesel a nie mam kompletnie żadnego pomysłu :( mam długie kasztanowe włosy trochę za łopatki i grzywkę lekko na bok, za wszelkie propozycje z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne te fryzurki ! :) super jest ta z 1 linku z tą "kokardą" z włosów u góry, chyba zgapię sobie :) tylko mam taki problem, że moje włosy są bardzo podatne na skręcanie :( po kilku godz z tych prostych pasm włosów już mogłyby się zrobić "puszaki" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten problem, moje włosy też lubią się skręcać zwłaszcza jak jest wilgoć. Ale jak dobrze się je wyprostuje używając dobrych kosmetyków to jakoś się trzymają ;) Ja w sobotę czeszę się o 9.30 bo wesele mamy daleko u rodzinki narzeczonego i musimy pokonać dużo km. Mam nadzieję, że mój fryz wytrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja byłam na weselu 10 kwietnia miałam loczki, ładnie spięte itd ale potem przyszedł deszcz i wilgoć w powietrzu, mimo, że miałam parasol to co się porobiło potem to szkoda słów :P fryz niczym u Peggy Bundy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbawienny okazał się jedwab na włosy nie puszą się tak bardzo po nim i nie niszczą po prostownicy choć używam jej z 3 razy w tyg :) ja zawsze nakładam na mokre włosy a potem suszę efekt wydaje się lepszy niż na suche :) po nich faktycznie proste są proste mimo zmian pogodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka
A ja mam teraz włosy wycieniowane i skrócone do ramion. Jaka fryzurka byłaby odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka
Też puszące się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolado ta ostatnia fryzurka baaardzo ładna :) ja już po weselu było super :D i miałam baaardzo podobną do tego 1 linka który mi podała dziewczyna wyżej :D czułam się świetnie i wyglądała ładnie :) chyba przerzucę się na taki styl niż burza loczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×