Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladys first

GDAńSK - SZYBKI KURS TAńCA PRZED WESELEM

Polecane posty

Gość ladys first

kTOś był, może coś polecić..? Mój luby niestety ma dwie lewe nogi ;) , aż strach pomyśleć co to będzie na weselu dlatego trzeba skoczyć na kilka lekcji :):) prosze o wpisy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatanczylam
Ja tańczyłam kilka lat w klubie PERFECT panstwa Czarneckich :-) serdecznie polecam :-) bardzo mila atmosfera i mozna sie wiele nauczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legi
Jak tam poszło na weselu? :) Pochwal się! Może trochę późno, ale jakby ktoś jeszcze szukał, albo był zainteresowany, to w Gdańsku jest fajna szkoła: SoSalsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeselnyGość
Również polecę SoSalsa. Bardzo fajni instruktorzy zawsze pełni pomysłów co i jak. Myśmy na weselu zatańczyli salsę i jak widziałam oczy naszych gości to się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerina555
Jak chcesz się szybko nauczyć tańczyć to idź tam gdzie instruktorzy są naprawdę dobrzy w tym, co robią. Sama chodziłam do SoSalsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśma klejąca22
Na ul. elektryków masz dobrą szkołę tańca - SoSalsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaweczczka
Jak szybko chcesz się nauczyć dobrze tańczyć to idź do SoSalsa, ja tam chodziłam, a nie jestem specjalnie utalentowana ruchowo:D Świetni instruktorzy, fajny klimat, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulwa
Ja również chodziłam do SoSalsa, ale już po ślubie ;) Mogę powiedzieć że faktycznie świetnie uczą, a przede wszystkim dbają o tę przyjemność jaką daje taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecanka
Szybki kurs to i szybka odpowiedź, zdecydowanie i niezaprzeczalnie SoSalsa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitorka
Potwierdzam opinie przedmówców, wydaje mi się, że instruktorzy w SoSalsa są w stanie nauczyć tańczyć każdego niezależnie od jego "talentu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrrka
No SoSalsa to dobre rozwiązanie potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrus
No to w SoSalsa mają dobrych instruktorów to już wiemy... Więc jak są dobrzy to pewnie taki szybki kur przyniesie skutek.:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka3
W SoSalsa się fajnie nauczysz. Nauczysz się bardzo prostej ale fajnej choreografii i zabłyśniesz na weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powielska
No prawda co do SoSalsy. Fajnie uczą, maja dużo pomysłów i mają podejście. Nawet kulawego by nauczyli tańczyć z gracją ;) sosalsa.pl warto zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na www.oprawa.gdziewesele.pl/Atrakcje-weselne/ tam wiele szkół tańca oferuje swoje , swoje usługi w zakresie kursów tańca dla przyszłych Par Młodych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooogromna
Nie będę oryginalna, idź do SoSalsa, wspaniali instruktorzy, mają duże poczucie humoru, ogrom cierpliwości i wielki talent. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elowinka
No w SoSalsa się nauczysz, instruktorzy potrafią wyciągnąć z uczniów to co najlepsze i niekiedy głęboko skrywane;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka87
Ja uczyłam się tańczyć w sosalsa.pl Na pierwszym tańcu ze swoim mężczyzną nie miałam żadnych problemów a wręcz przeciwnie. Pięknie nam to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binggo
w SoSalsa szybko potrafią nauczyć, także pewnie się powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytyry
Chodziłam do SoSalsa, wspominam świetnie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka6
W sosalsa.pl uczą tańca towarzyskiego. Jakbyście wyskoczyli z czymś takim to byłaby bomba :) Widziałam już raz u koleżanki taki pierwszy taniec. Świetnie to wyglądało i gościom się podobało, a para młoda robiła co kochała - salsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piza87
Sprawdź ofertę sosalsa.pl mają kurs dla nowożeńców. Ogólnie to bardzo dobra szkoła, ale jak podchodzą do tańca przed ślubem nie wiem bo jeszcze nie jestem po ślubie, ale sądzę że jeśli podejdą do tego jak na zajęciach z tańca towarzyskiego to wasz pierwszy taniec olśni wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka888
Moja siostrzenica chodziła do SoSalsa na zajęcia, czasem ją odbierałam z zajęć. Szkoła sama w sobie i sposób prowadzenia ich zajęć mi się spodobał. Więc nie dawno jak mi się mój chłopak oświadczył to stwierdziliśmy że też się do nich zapiszemy żeby sobie wstydu nie zrobić podczas pierwszego tańca. Fajnie nam to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malda32
Wszędzie ta SoSalsa, zajrzałam bo naprawdę potrzebuję nas gdzieś zapisać i okazuje się, że mają fajną ofertę. Troszkę podzwoniłam i umówiliśmy się z nimi na kurs, mam nadzieję, że faktycznie te wszystkie pozytywne opinie są tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Arkadiusza Sosnowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mętka
Faktycznie w SoSalsa mają kursy przed ślubem. Ogólnie bardzo dobrzy tancerze tam pracują więc pierwszy taniec z pewnością będzie unikalny. www.sosalsa.pl sprawdź bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1m
Miesiąc temu miałam wesele, na którym odtańczyliśmy wspaniały pierwszy taniec, widziałam że niektórym łezka z oka spadła. Ciesze się i jestem wdzięczna za to choreografom z www.sosalsa.pl gdzie się tego uczyliśmy. Nie mogę zaprzeczyć było trudno, ale efekt niesamowity, będziemy mieli co wspominać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amppa
Właśnie muszę podjąć decyzję co do szkoły. Oboje z narzeczonym nie jesteśmy łatwym materiałem na tancerzy, dlatego poszukujemy szkoły , gdzie na pewno nas nauczą pięknego pierwszego tańca. Sądząc po opiniach bardzo możliwe, że zdecydujemy się właśnie na www.sosalsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×