Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutkaaa86

gdzie kupić buty na ślub??

Polecane posty

hej mam dylemat ponieważ nie wiem gdzie kupić buty ślubne:/ Czy w salonie czy w jakimś innym obuwniczym. W salonie niestety najtańsze buty zaczynają się od ceny 250 zł natomiast w zwykłym obuwniczym można juz za 60 zł kupić coś sensownego :P Boje sie tylkko tego ze jak kupię w zwykłym sklepie to mnie obetra i wiecie ja nie jestem bogata i te 250 zł to dla mnie bardzo duzo ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupujesz normalne buty chyba w obuwniczym. Jeśli buty obcierają to obcierają bez względu na to czy są białe czy czarne. Ja każde nowe buty te na obcasie noszę po domu z tydzień zanim ubiorę je gdziekolwiek. I tobie radzę podobnie. Bez względu na to gdzie kupisz. Będą już rozchodzone i będziesz mieć pewność, że cię nie obcierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat trochę nieaktualny ale moze się komuś jeszcze to przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat trochę nieaktualny ale moze się komuś jeszcze to przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Cześć! Buty do ślubu kupowałam przez witrynę http://butyslubne.com.pl. Dobrze się prezentowały, ale to co może nawet ważniejsze – wytrzymały trudy wesela, a moje stopy wraz z nimi. Bardzo komfortowe w noszeniu buty, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
hej a ja swoje buty ślubne kupiłam w salonie Evita w Katowicach bardzo wygodne do tańczenia , ładnie się prezentują , kolor i dodatki sama mogłam dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też jakiś czas temu kupowałam buty w Evicie i muszę przyznać,że jak nigdzie miałam tam możliwość wyboru.Stworzyłam buty jakich nie było w salonie na zamówienie.Model,kolor i ozdoby takie o jakich marzyłam! Myślę o powrocie i zamówieniu butów w innej gamie kolorystycznej.Wiem,że będę zadowolona.Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×