Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupić buty ślubne? Katowice, Sosnowiec

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Chciałam się Was zapytać czy orientujecie się gdzie w okolicy Katowic i Sosnowca można kupić buty ślubne? Zależy mi na możliwości ich modyfikowania, tak żeby dowolnie wybrać obcas i ozdoby. Od paru dni próbuję znaleźć coś, ale póki co niestety bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczona mojego brata też miała z tym problem ale znalazła w końcu buty na unibut.net, zobacz sobie, bo mają duży wybór. Są białe buty, ecru, ivory i robią buty na zamówienie. polecam CI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a co małpiszon z K-ce się chajta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leże :) czy czujecie tę miłość unoszącą się w powietrzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona454
Szybko wybrałam sobie buty ślubne w sklepie na http://butyslubne.com.pl/ Pierwszy sklep online jaki znalazłam z tak szerokim asortymentem i przystępnymi cenami równocześnie. Do tego sprawna dostawa, miły i pomocny kontakt z obsługą, dzięki której tak naprawdę dobrałam dobry rozmiar. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Buty o jakich mówisz można kupić w Katowicach W Evicie. Tam projektujesz sama : wybierasz fason długość obcasa kolorystykę i dodatki , wkładka jest ze skóry i są bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jola
buty ślubne zamówiłam w Evicie w Tychach, wybrałam fajny model z firmy witt , właśnie dzisiaj odebrałam buty i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku raczej nie powinno być z tym problemu, natomiast generalnie warto poszukać ciekawych dodatków ślubnych w tym butów- online, gdzie mamy szeroki wybór i niższe ceny. W szczególności polecam stronę www.NaSlub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam byty w Evicie w Katowicach fajne materiałowe bardzo wygodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×