Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uleczka90

gdzie kupic buty w katowicach ?

Polecane posty

Gość uhh
i ja się dopinam do tego pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
stakato na plebicytowej. robią buty do tańca, które cię nie obetrą. mają też stronę w necie. ew. www.akces.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
w Ryłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super buty :)
te do tańca muszą być megawygowde, sama się zdecyduję na takie, wygoda przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
są megawygodne. miałam je na nogach od 11 do 5 rano w dość duże upały i... ani jednej blazy :P naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko szkoda ze te buty do tanca wszystkie sa brzydkie :(:( ehhh chyba trzeba wybrac : wygoda albo wyglad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydziwiaj
właśnie te typowe ślubne sa obleśne bo są albo z wielgachnym czubem albo jak u dziewczynki z komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne są :
te z kozdry niektóre bardzo przyzwoite , kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia88
jutro sprawdze jak wylada sprawa butów w krakowie. Mam stope 41 i chce porzadne buty, nie plastikowe!!!! na obcasie nie kaczce! To chyba za duzo marzen, ale zobaczymy. Jak nie wyjdzie w Krakowie to pojade do Katowic za tydzien! Przywykłam, że butów szukam miesiacami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia88
Ha! Mam buty! sliczne, skórkowe, śmietankowe, klasyczne czółenka, z piękną skórkową róża na środku. Kupiłam w Krakowie, na Długiej. W sklepie mają chyba 100 par butów, każde inne. Cenowo 200-300zł, ale według mnie warto. Poza tym wole kupić buty, które moge zobaczyc gotowe, zmierzyć, a nie z katalogu zamówić. Poza tym taneczne, jakoś nie bardzo mi się podobają.Nie bardzo lubie taki wycinany fason, zapinany wokół kostki, bo jak stopa spuchnie, to się bokiem wylewa.Nie mówiąc już ze obciera koszmarnie. A taneczne to tylko takie. Bałam się ze z noga 41 nigdy niczego ładnego nie kupie, a tu taka miła niepsodzianka. Jak nic nie znjadziecie w katowicach to do krakowa jest niecałe 100km ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
"Nie bardzo lubie taki wycinany fason, zapinany wokół kostki, bo jak stopa spuchnie, to się bokiem wylewa.Nie mówiąc już ze obciera koszmarnie." no właśnie buty do tańca nie obcierają, a stopa w nich nie puchnie. są tak uszyte, że można w nich przetańczyć 15 godzin i nogi są wypoczęte :) ale rozumiem, że nie każdemu taki fason pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kopalni
:D katowice to brud i smród zapyziały śląsk uciekaj stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
ach te stereotypy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te buty do tańca np na paseczkach są przyzwoite i ładne. Na pewno muszą być wygodne do tego. Sama kiedyś planuję zakupić takie buty bez okazji szczególnej ale ze względu na wygodę przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maramary
ja na jednym poście już pisałam - prześlę Ci linka z allegro z butami slubnymi, bo piękne. Nie pamiętam laski, a z pracy się nie mogę logować na allegro :P Kiedy masz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam buty w sklepie ślubnym (Evita w Katowicach ) i jestem z nich bardzo zadowolona nie wyglądają jak komunijne i nie są też z czubkiem . Uważam że są śliczne gdyż nie są białe a srebrne i bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne i wygodne buty to najlepiej kupic ze skóry mogą byc w środku wkładki skórzane a na zewnątrz takie , które bedą pasowały do sukni ślubnej czy wieczorowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty ślubne przede wszystkim muszą być wygodne.Ja akurat kupowałam buty w Evicie w Krakowie,ale oni mają też oddział na śląsku w Katowicach i Tychach.Sama sobie zaprojektowałam ,bo jest taka możliwość.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam buty do ślubu w salonie Evita , właśnie dzisiaj byłam je odebrać, miałam obawy co do zakupu butów bez wcześniejszego przymierzenia ale niepotrzebnie się martwiłam , są po prostu SUPER :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja widziałam superrr buty w salonie ślubnym na Mikołowskiej w Tychach ale bardziej wybrałam sobie takie buty, które bede mogła sobie je wykorzystac na inne okazje więc poszłam w kolor ;-)http://evita.com.pl/produkt/910-austria/podobają mi się bardzo a tym bardziej ślub mam sierpien to na pewno bedzie przepiękna pogoda :-)))) pozdrawiam Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
I ja zamówiłam buty w Evicie mają fajna wkładkę i są mega wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zamówiłam eleganckie szpileczki mojego ukochanego projektanta Loriblu w Via Della Spiga. Cudne są, moje marzenie się spełniło https://viadellaspiga.pl/projektanci/loriblu Polecam ten sklep z markami premium, rewelacyjne obuwie i ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×