Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianka_86

Gdzie kupić obrączki w kujawsko pomorskim i jakie polecacie?

Polecane posty

Ślub już w tym roku i przyszła pora na zakup obrączek ślubnych. Niestety sprawa nie jest taka łatwa jakby się mogło wydawać. Byliśmy już w kilku miejscach i niestety nic nas zbytnio nie urzekło. Zaskoczył mnie też fakt, że np. w Aparcie czy w Kruku mają te same wzory, a do tego mały wybór i ceny jak z kosmosu. Trochę mogliby się postarać i wymyślić coś innego, a nie kopiować siebie nawzajem. No chyba, że to ten sam producent... Stwierdziliśmy w związku z tym, ze poszukamy też w innych miejscach, ale gdzie? Macie może jakieś namiary sprawdzonych salonów, saloników, sklepów jubilerskich. Szukamy raczej białych obrączek w ciekawym wzorze. Ja w swojej chciałabym mieć kamień, ale pani w Aparcie powiedziała, ze będzie później problem z powiększaniem i zmniejszaniem, ale nie grzeszyła kompetencją i była nami dość mało zainteresowana, więc trudno mi się do tego odnieść. Dodatkowo podobno pokrywają białe złoto jakimś metalem, który jak wyczytałam gdzieś na forum może się wycierać. Tak samo jest niby z obrączkami matowymi. Obrączki ślubne nie miały być problemem, a jednak są. Pomocy!!! Doradźcie mi coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazik20
Niestety w naszym regionie właśnie jest z tym problem, bo tak naprawdę poza sieciówkami trudno o jakieś salony jubilerskie. Znajomi dali zrobić sobie obrączki z własnego złota w jakimś małym sklepie w Bydgoszczy, ale nie byli do końca zadowoleni. Nie zmienia to jednak faktu, ze w sieciówkach rewelacji też nie ma, bo co do tego powlekania białych obrączek to jest to niestety prawdą:( Doświadczam to na własnej skórze. Nie jest to ładny efekt po dłuższym czasie noszenia. Moja akurat jest z Apartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek.g
Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Torunia i zakupem mają być obrączki ślubne to odwiedź salon jubilerski Cardano. Jest to salon specjalizujący się w sprzedaży biżuterii ślubnej. Zdecydowanie mają największy wybór wzorów ze wszystkich sklepów w jakich byłam, a dodatkowo można u nich projektować własne. Sprzedawcy chętnie pomagają i widać, ze mają wiedzę, skoro sprzedają praktycznie tylko obrączki. W internecie na pewno ich wygooglasz;) Ja osobiście mam lekko zmodyfikowane klasyczne żółte obrączki, bo takie nam się po prostu podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radziłabym poszukać w mniejszych, niefirmowych salonach jubilerskich. Mnie Apart, Kruk i Yes urzekły jedynie ceną.:-P Jeśli chodzi o woj. kujawsko-pomorskie i np. o Bydgoszcz, to na ulicy Dworcowej, jest kilka przytulnych, świetnie zaopatrzonych salonów, gdzie nie wydasz fortuny, a myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. My mamy złoto łączone- białe z żółtym i na razie odpukać nic się nie dzieje, a tradycyjne z żółtego złota nie są w naszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamówiliśmy w Aparcie, cena rozsądna. Mamy tradycyjne z żóltego zlota, niema co wymyślać dziewczyny, tradycyjne wyglądają poważnie i widać, że to mąż/żona :) a nie jakieś wymyślane które już noszą nastolatki :) potem problem ze zmianą rozmiaru albo że w utrzymaniu drogie itd.. mieszkamy w Polsce, dbajcie o tradycję bo świat już staje na glowie, szaleństwa z tymi ślubami..... ja też mialam swoje "wymyślane wizje" ze ślubem, weselem ale im bliżej tego dnia to czlowiek mądrzeje, zwlaszcza jeśli wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze to wymyślanie mu mija :) i wesele jest pięknym dniem a nie męczarnią i stresem :) polecam na prawdę tradycyjne obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancelady232
Zgadzam sie z Natashaa, klasyka zawsze bedzie w modzie i takich obraczek szukamy jednak co do apartu, to juz niekoniecznie.. babka rozmawiała z nami tak, jakby robiła łaske... czułam sie jak intruz wiec nadal odwiedzamy salony z nadzieją, że uda nam sie znalesc te jedyne obraczki.dziewczyny czy ktoraś jeszcze kupiła obraczki w cardano, bo wchodziłam na ich strone i wyglada zachecajaco, ale podróz z Grudziądza do Torunia to juz dla nas wyprawa, biorąc pod uwagę to, ze pracujemy... warto tam jechac, podpowiedzcie mi, bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki koszt obraczek
my chcemy obrączki z żółtego złota może nie całkiem gładkie, ale jednak bardziej klasyczne. Nie chcemy udziwnień, ani kamyczków myślicie, że do 1500 zł kupimy jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @-a
zalezy ile mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she's aliveeee
my daliśmy z własnego złota, na przetopienie i za obrączki płaskie 6 mm z zółtego złota zapłaciliśmy 300zł, obrączki próby 585, damska waży 5,89 gr męska 6,24 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka27
she's aliveeee pomyślmy jak technologicznie są wykonane Twoje obrączki... u jubilerów płacisz za technologie wykonania,jakość stopu natomiast u rzemieślnika zapłacisz za robocizne i przetopienie w tygielku na obrączki, przez co zawsze bedzie taniej, a tym samym jakość również pozostawi wiele do życzenie, na przestrzeni urzytkowania obraczek, przez kilkadziesiąt lat okaże się jakie obrączki będą trwalsze i bardziej wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she's aliveeee
cóż skoro tak uważasz studentko, to przepłacaj za tą swoją technologię. Nasi rodzice mają obrączki wykonane przez zwykłego jubilera w małym zakładzie jubilerskim i są one w bardzo dobrym stanie jak na swoje 25/30 lat, natomiast mam wiele znajomych którzy wydali po 2-3 tys na obrączki z sieciówek aparta, kruka, yesa i po kilku latach noszenia strasznie na nie narzekają że za takie pieniądze marna jakość, co widać bardzo. A przeciez tak zaawansowana technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka27
she's aliveeee kupiłam obrączki firmy Saint Maurice, owszem zapłaciłam za nie sporo,ale uważam, że są to dobrze wydane pieniążki,poczytaj troszkę o nich, a poza tym nigdzie nie umieściłam pochwały idealnych obrączek firm Apart, Kruk czy Yes, była tam wzmianka jedynie o jubilerach, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc:) Akurat jestem z Inowrocławia i zarówno do Bydgoszczy jak i Torunia mam w sumie żabi skok. Z narzeczonym planujemy przejechać się najpierw do Torunia i tam na pewno sprawdzimy salon biżuterii ślubnej Cardano, bo rzeczywiście patrząc na stronę zapowiada się bardzo ciekawie. Potem jeśli nic z tego nie wyjdzie uderzymy do Bydgoszczy i tam tez zakładałam odwiedzenie sklepu na dworcowej;) Studentka27 - Możesz coś napisać o tych obrączkach Saint Maurice, bo nazwa mnie zaintrygowała? she's aliveeee - Gdzie dawaliście robić swoje obrączki? Katis - Czy ty właśnie kupowałaś na dworcowej? POzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka27
Marianka_86 to jest niemiecka firma, możemy zmieniać dowolnie rozmiary, mamy dożywotnią gwarancję na nie, ich wnętrze jest dostosowane do budowy palca, by były jak najwygodniejsze, polecam Saint Maurice,ja swoje kupiłam w Toruniu w Cardano więcej informacji musiałabyś poszukać w necie,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkamanna
polecam zajrzeć tutaj www.inneobraczki.pl można zamówić w Gdańsku autorskie obrączki, wg pomysłu narzeczonych. możecie sobie wymyślić wszystko co chcecie, zupełnie spersonalizowane polecam, ceny normalne, fachowe podejście poczytaj rekomendacje pozd.r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika8383
My zdecydowaliśmy się na zakup w Impressimo. Dostaliśmy ładną zniżkę, a obrączki są super. Warto negocjować ceny! Pamiętajcie, że cena w sklepie przeważnie nie jest sztywna. Zbiliśmy cenę jeszcze o 5% mimo, że jeszcze jest promocja 20% na obrączki ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamówiliśmy nasze w Zlotej Wysepce w Gdańsku. Fachowcy. Rekomenduje ich, jeżeli ktoś szuka coś nietypowego i nie może znaleźć odpowiedniego jubilera. Trochę pokrążyłem zanim ich znalazłem. Myślę, że trzeba takich fachowców po prostu promować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Jubilerów jest multum i teraz weź tu bądź mądry i dobrze traf :P Ja popytałam trochę koleżanek, bo szukałam zegarka na prezent dla męża i tak trafiłam na portal www.markobizuteria.pl . Tutaj zamówiłam zegarek firmy Lorus i przypadł mężowi do gustu. Rzeczywiście ładny, ale w takim sportowym designie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja osobiście polecam Jubiler karkosik https://www.karkosik.pl/. Chyba najtańsze obrączki jakie znalazłem, wysyłka w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×