Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikam1909

Gdzie kupić obrączki we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość monikam1909

Witam! Czy ktoś wie gdzie we Wrocławiu można niedrogo kupić obrączki? Za kwotę do 1000 zł maksymalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallle
"J & A" Pracownia Jubilerska Jan Krawceniuk Andrzej RadzikowskiKazimierza Wielkiego 34, 50-077 Wrocław71 344 46 22 ja tam kupiła, mamy grube i szarokie obrączki, zapłaciliśmy za parę 1150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci panowie z pracowni J&A
najpierw odlali, a potem zniszczyli moje ślubne obrączki :( i nie da się z nimi dyskutować ani negocjować :( polecane zakłady to przy Marii Magdalenie na Oławskiej (jubiler p. Marek), Łyko na Brodatego, naprawy ładnie robi Geselle na Kołłątaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również nie polecam J&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś już wcześniej na forum pisał aby uważać na jubilera na Kazimierza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallle
hmm.... ja jestem zadowolona z tych obrączek, mamy je dwa lata, wiadomo widać pewne ślady użytkowania tym bardziej że ja się nad tą obrączką nie telepię i nie ściągam jej wcale, jubiler wyczyścił mi też pierścionek zaręczynowy gratis może ja miałam farta, albo ktoś inny pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Schubercie są ładne, ale też cena nie jest niska, ale mają promocje na niektóre. Najlepiej to mieć swoje złoto i zanieść do jakiegoś jubilera, to wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, jeśli ktoś lubi niekonwencjonalne i oryginalne rozwiązania, polecam obrączki projektu Adama Hadrysia;) Są na prawdę wyjątkowe, ale ze smakiem. Na rynku mało jest tego typu biżuterii - to taka, powiedziałabym, perełka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaa
My kupiliśmy u jubilera na Świdnickiej 36, z własnego złota i według naszego pomysłu i jesteśmy bardzo zadowoleni (wyniosły nas ok 400 zł). Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnelam sie
w tesco na długiej- dawnym hicie jest jubiler. przemila obsługa, ekspresowo załatwione i przy BARDZO niskich cenach. my mamy biale zloto, obraczki sa po prostu powalajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie u ŚLIWIŃSKIEGO !!
Wszystkich mocno przestrzegam przed dokonaniem zakupów w salonach W.ŚLIWIŃSKI !!! My niestety popełniliśmy ten błąd ! Kupiliśmy tam obrączki, próba 585,cena 2800 pln!! Już następnego dnia po ślubie obie obrączki byly całe porysowane !! Byliśmy w szoku, jak to możliwe ?? Zdecydowaliśmy się je zareklamować, gdyż po kilku dniach wyglądały jak po wielu latach użytkowania !! Coś strasznego !! Dodam, ze nie wykonujemy żadnch cięzkich prac fizycznych, które faktycznie mogłyby uszkodzić obrączki. Obecnie odrzucono reklamację uznając, ze takie wady wynikają z naszego użytkowania i nie podlegają gwarancji !! Szkoda, że podczas zakupu nie poinformowano nas, ze obrączki będą z tak miękkiego materiału, że już po kilku dniach będą wyglądały fatalnie , że produkt jest bublem, szmirą i nie wiadomo do końca co wchodzi w jego skład, nikt nie udzielił nam takiej informacji ani ustnie ani na piśmie !!! Nie mamy zamiaru tak tego pozostawić. JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED WYROBAMI ŚLIWIŃSKIEGO, to oszuści bez skrupułów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
wbrew pozorom w Kruku ceny nie są wysokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasycyzmowa
www.inneobraczki.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrączki.piękne
Polecam pracownię złotniczą www.zlotomso.com Obrączki robione są ręcznie, w zasadzie wszystko można zamówić wg upodobań. Super jakość i piękne wyroby :) Sama mam kilka pierścionków z tej pracowni i jestem bardzo zadowoloona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia z wrocka
polećcie dobrego złotnika we Wrocławiu do zrobienia dwukolorowych obrączek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było wcześniej, czyli
polecane zakłady to przy Marii Magdalenie na Oławskiej (jubiler p. Marek), Łyko na Brodatego, Geselle na Kołłątaja omijaj brakorobów z J&A!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kredki
Za niecałe 1000 zł kupiliśmy parę obrączek z żółtego złota, próba 585 w Aparcie w Pasażu Grunwaldzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaa1234
Mała-be masz rację my z mężem długo szukaliśmy obrączek we Wrocławiu. Nie mogliśmy się na nic zdecydować. Przyjaciółka poleciła mi salon na kołłątaja GESELLE ze względu na duży wybór obrączek w różnych cenach oraz obsługę, która zajęła się nami w profesjonalny sposób, bo szczerze mówiąc to nie wiedzieliśmy czego szukamy. Spędziliśmy tam prawie godzinę, ale wybraliśmy urocze obrączki i nosimy je już drugi miesiąc :-) Obrączek jest bardzo dużo z tego co pamiętam to były też poniżej 1000 zł. Nasze wyszły za 1500, ale akurat taką pulę mieliśmy przeznaczoną, więc wszystko wyszło tak jak chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjapl
Najlepiej będzie jeśli poszukacie mniejszych firm, tam napewno znajdziecie lepsze ceny niż w Galeriach. Radzę unikać firmy Łyko twierdzą ,że wszystkie wyroby są przez nich robione co jest bzdurą, niestety tylko nieznaczna część. Rozmawiałam jakiś czas temu z pracownicą Panią Ania i powiedziała, że prowadzą również skup złota. Niestety te używane rzeczy sa troche wyczyszczone i wykładane do gabloty i jako nowe sprzedawane!!! Przez ta cała atmosfere mówiła, że niedługo sie zwolni bo szefowa zagroziła wszystkim pracownikom, że jeśli nie bedziecie sprzedawać to nie dostaniecie wypłaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam jubilera w leśnicy, na Sredzkiej 18. Maja bardzo duży wybór obrączek i ceny są przystępne , obsługa uprzejma , fachowa i bardzo pomocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak obrączki to tylko w Geselle na Kołłątaja, koło Dwroca. Chodziliśmy do wszystkich niesieciowych miejsc (wiadomo, że sieciówki to zero zainteresowania, zawyżone ceny i niska próba 333) i tam spotkaliśmy się z najmilszą obsługą, ogromnym wyborem i niewysokimi cenami. Polecamy znajomym i komu się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geselle na Kołłątaja - polecam. Niedrogo i profesjonalnie, a to się zbyt często nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona19a19
Nie polecam Apartów - sprzedali mi zloto 333 i nic nie powiedzieli, teraz obraczki wygladaja jak kupa gooowna kolezanka kupila obok dworca we wro i sobie chwali druga kupila w kruku i po porownaniu baaaardzo przeplacila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GESELLE Jubiler
Drogi użytkowniku fffenix, próbujemy się z Państwem skontaktować i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Ponieważ wątek został poruszony na forum, chemy również tutaj odpowiedzieć na poszczególne kwestie, aby pozostali użytkownicy znali nasze stanowisko. 1. Model, który Państwo otrzymali jest dokładnie tym, który został zamówiony, co zostało potwierdzone w naszym salonie podpisem narzeczonej na zleceniu, które wcześniej zostało odczytane na głos. Przy odbiorze również nie mieli Państwo zastrzeżeń - nasze obrączki zawsze przechodzą podwójny proces kontroli, nie ma miejsca na pomyłkę. Wyjaśniliśmy wówczas również, iż waga otrzymanych obrączek wg zamówionych parametrów jest mniejsza niż pierwotnie szacowana - dzięki czemu pozostałe, powierzone złoto pomniejszyło koszt wykonania Państwa obrączek. 2. Podczas kolejnej Pana wizyty (dwa dni przed ślubem), chciał Pan złożyć reklamację twierdząc, że odebrane obrączki jednak nie są zgodne z zamówieniem. Tę kwestię wyjaśniliśmy powyżej. Oczekiwał Pan podwyższenia obrączek - poinformowaliśmy, że nie jest to możliwe w tak krótkim terminie, a ewentualna przeróbka może być wykonana z powstałych już obrączek (złom złota) i doliczeniem minimalnych kosztów ich wykonania. Nigdy nie padła kwota tej usługi, ponieważ nie był Pan zainteresowany taką opcją. Tak jak pisaliśmy na wstępie, bardzo zależy nam pozytywnym zakończeniu tej sprawy i Państwa absolutnym zadowoleniu. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie GESELLE Jubiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nasz zamówiliśmy w aparcie, zmieściliśmy się w 1200 zł za parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odpowiedzi na komentarz: Najlepiej będzie jeśli poszukacie mniejszych firm, tam napewno znajdziecie lepsze ceny niż w Galeriach. Radzę unikać firmy Łyko twierdzą ,że wszystkie wyroby są przez nich robione co jest bzdurą, niestety tylko nieznaczna część. Rozmawiałam jakiś czas temu z pracownicą Panią Ania i powiedziała, że prowadzą również skup złota. Niestety te używane rzeczy sa troche wyczyszczone i wykładane do gabloty i jako nowe sprzedawane!!! Przez ta cała atmosfere mówiła, że niedługo sie zwolni bo szefowa zagroziła wszystkim pracownikom, że jeśli nie bedziecie sprzedawać to nie dostaniecie wypłaty. Pozdrawiam Uprzejmie prosimy o wcześniejsze dokładne sprawdzanie swoich informacji, gdyż w przeciągu ostatnich lat nie pracowała u nas żadna Pani Ania, a oszczerstwa które o nas Pani pisze są bezpodstawne i nie prawdziwe. Posiadamy w naszym salonach wyroby produkowane w naszej pracowni przez naszych złotników oraz produkty od innych dystrybutorów o czym klient jest informowany. Co do wyrobów skupowanych, jeśli by Pani faktycznie była u nas w firmie wiedziałaby, że prowadzimy komis i sprzedajemy unikatowe rzeczy które faktycznie przechodzą pełną renowację i są to rzeczy z drugiej ręki o niższej cenie o czym klient również zawsze jest informowany. A szefowej nie ma i nigdy nie było bo od przeszło 30 lat właścicielami firmy jest dwóch Panów. Proszę na przyszłość zastanowić się nad opiniami jakie Szanowna Pani wystawia o innych. Z poważaniem Łyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jubiler we Wrocławiu na Świdnickiej 30/32 Jubiler TOPAZ, strona fb https://pl-pl.facebook.com/pages/Jubilerforyou/561846093849949 jest tam największy wybór, bardzo duża oferta w salonie, para już od 600 zł złote :) , grawer lub brylancik przy zamówieniu pary w damskiej gratis..robią szybko i dokładnie,jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam ze szczerego serca:) tylko tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Fason plac grunwaldzki ,a dokładnie M.C.Skłodowskiej9 usługa obrączek zwykłe żółte złoto 350 para białe złoto 400 kolorowe 500-600 zł para,miła obsługa polecam ,robimy jak dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×