Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna322

Gdzie kupujecie obrączki?

Polecane posty

Gość Joanna322

tak sie orientuje bo za rok jzu wesele a tu zloto ciagle drozeje. przeciez w tych markowych sklepach to oszaleli. 1500 zł za pare???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rok temu
kupiłam klasyczne obrączki za 600 zł. W zwykłym sklepie w moim mieście który jest juz w nim od lat i ma dobra opinie, ale nie ma marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna322
i my chyba tez zrobimy tak jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500zł za parę i oszaleli ? to jeszcze nic jak na markowe sklepy ! My kupilismy u sprawdzonego jubilera(nie jakiś tam apart czy kruk bo tam to tylko za markę się płaci..) Za parę klasycznych o szer 5,7mm zapłaciliśmy 1400zł rozmiar 16,5 i 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna322
a macie zdjecia waszych obrączek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodzić link reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kupilismy zlote
obraczki za 400zl na allegro, zadna podroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
sorry, ale 1600zł za obrączki to nie dużo. My kupujemy w Aparcie - tam ceny niektórych obrączek to ponad 10 000zł a też są na nie nabywcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardenia3333333333333333
No tak przerost formy nad treścią.Kupić markowe wielkie wypasione i drogie żeby wszyscy widzieli a mamusia zapłaci.Przez rok do tego ślubu wszystko może się sto razy zmienić,więc nie gorączkuj się tymi obrączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardenia3333333333333333
I po co kupować takie drogie????Będziesz z metką nosić czy mówić każdemu"drogie były,bo z Aparta" chore no chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 900 zl w KRUKu
łaczone zloto biale z zoltym, 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zamówiliśmy u jubilera
Warszawa ul. Narbutta (ceniony zakład z doświadczeniem, ale bez znanej marki) łączone białe i żółte złoto, i na mojej będzie 8 diamencików po ukosie, i będą kosztowały 1955 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessssska
do autorki 1500zł to wcale nie jest duzo za obraczki :/ my kupilismy w aparcie za 2tys i to po rabacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dalismy zloto i znajomy zlotnik nam zrobil na wzor tych co sie nam podobaly w Aparcie. Poszlam ze zdjeciem i zrobil mi identyczne. Wartosci zlota nie jestem w stanie oszacowac ale za robocizne wzial 200 zl. Czyli porawie nic w porownaniu do cen w sklepach. Jak przegladalam katalog apartu to myslalam, ze podane tam ceny to sa dwie obraczki, np. 800zl ale to za jedna, dlatego postanowilismy zrobic tak jak napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w Aparcie... my wybraliśmy model Yesowski robiony u "małego" jubilera. mamy komplet obrączek w cenie jednej Yesowskiej - my zapłacilismy w sumie 1250 o ile dobrze pamiętam, w Yesie jedna obrączka w ten weekend kosztowała 1399 :D a i tak tylko dlatego tyle zapłaciliśmy że musieliśmy kupić złoto, jakbśmy mieli dość swojego na przetopienie to za parę zapłacilibyśmy 500zł :D zaraz, nawet mniej nam wyszło bo za robociznę było 500 a złoto wyszło 650... czyli chyba jednak 1150 za parę. nie pamietam już dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta 800zł za dwie ?? widze że co niektórzy tu by wszystko za pół darmo chcieli...Prawda jest taka że złoto poszło w górę i nawet u tych mniej znanych jubilerów trudno trafić na dwie obrączki po 800zł (no chyba że są cienkie jakieś 3-4mm to jeszcze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
sama sobie płące za wesele wiec bede mieć to co chce - a że wzory apartu mi odpowiadają to nie wiem czemu te złośliwości :o Pytanie było jasne wiec odpowiedziałam a to że was boli cena moich obrączek to trudno :o W życiu nic nie ma za darmo - a część z was jak widać to by chciała obrączki za 5 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
a ja mam coś takiego...kupione u zwykłego jubilera...ile kosztowały naprawdę nie pamiętam bo to juz ponad 6 lat....ten środek był matowy ale się wyświecił...teraz cała obrączka jest błyszcząca :) http://jubiler.h2.pl/runn/kalkulator,nr,14.html#123Obraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my sweet afternoon
Laski no ale co wy tak najeżdżacie na tego aparta, kruka i inne salony? Kogoś stać i mu się podoba wzór, to niech sobie tam kupuje obrączki, proste. A tu ile razy ktoś pisze o obrączkach, to jest że "myśmy mieli od zwykłego jubilera, nie od jakiegoś tam kruka i nie przepłaciliśmy". Może i tak, ale założę się że dopłaciliście resztę, wydając kasę na balony, fontannę czekoladową i limuzynę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
najeżdżają zwykle te które mają "od zwykłego jubilera".... Nie wiem, może to zazdrość albo żal :o Jakoś dziewczyny co mają z tych salonów nie jeżdżą po tych co mają od zwykłych jubilerów, że mają np. taniochę itd. Polska mentalność - jak juz ktoś ma cos droższego to trzeba go zgnoić aby sie za dobrze nie czuł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież w Aparcie można kupić obrączki za 9 tys. jak i za 1.300. Ceny są bardzo różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my swoje kupowaliśmy w Jubiler Schubert za 1500zł w promocji bo byliśmy na targach dostaliśmy kupon na 50% rabaciku opłacało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
ja powiem więcej .... są nawet takie po 800złza parę jak i za 12 tys :o ale niektóre dziewczyny juz tak są zaślepione że pewne rzeczy są z góry złe :o ja wole mieć wymarzone obrączki z aparta niż tańsze od zwykłego jubilera. I nikomu metki nie sprawdzam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnieeeeeeee
my sweet afternoon i do autorki topicu jest dokladnie tak jak piszecie jak ktos juz ma cos powiedzmy "z wyzszej polki"trzeba go zjechac na calego!!!juz wczesniej sie z tym spotkalam rozmawiajac ze znajomymi.wszytsko na nie.mamy obraczki z apart za 2 tysiace para.ooo to drgo!oni zaplacili 500zl.mielismy skromne przyjecie w restauracji hotelowej na 20 osob.tez zle,bo oni za 60 osob zaplacili tyle samo co my.fotograf za kiklka tysiecy tez zle ,bo oni roznicy nie widza a zaplacili 1000zl.ludzie ogarnijcie sie!!!i te glupie tlumaczenie ,ze nie ma roznicy...dajcie spokoj.albo stawia sie ilosc albo jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
ja tam nikomu w portfel nie zaglądam. W naszym kraju strach sie przyznać ile co kosztowało bo to obraza majestatu :o ja mam dość drogi pierścionek zaręczynowy.... Jak sie "dobre koleżanki" pytały ile kosztował to mówiłam że nie wiem - aż jedna zrobiła kurs po jubilerach i przyleciała z gębą "czy ja wiem ile ten pierścionek kosztował, że mogłam dostać tańszy (podobny:o bo ich są tanie i piękne :o) i że jak można tyle kasy wywalić (??) :o Sorry ale to nie ich kasa :o i nie ich sprawa :o Narzeczony sam go wybrał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×