Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewka23x

gdzie plener?

Polecane posty

witajcie! Jestem na etapie orgaznizowania własnego wesela.Lubie mieć wszystko idealnie zorganizowane,więc zaczeła już przygotowania choć wesele w lipcu.Teraz zastanwiam sie gdzie i jak zorganizować plener:zdjęcia i fim.Może macie jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam takiej możlowości.ale plaża to fajny pomysł jeszcze jakieś pomysły+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare zabytkowe orgrody, ruiny, widziałam też fajną sesję na polu rzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.Jestem troche przerazona tym slubem tak bardzo chcialabym zeby to wszystko bylo tak ladnie i fajnie zorganizowane i zorbione ale zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl pozytywnie bo inaczej sfiksujesz wszystko sie uda łacznie z pogodą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice tarnowa.chyba plener bedzie w takim slicznym ogrodzie jest tam fjana wiejska chatka i stawek i duzo zieleni co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj....
Dla dobrego fotografa wystarczy ładne niebieskie niebo z obłokami aby w takiej scenografii zrobić naprawdę śliczne zdjęcia. Nie masz się co zamartwiać bo to fotograf powinien myśleć gdzie takie zdjęcia zrobić. Dobry profesjonalny fotograf takich miejsc powinien mieć sporo i każde bardzo dobrze znać. Nam fotograf po podpisaniu z nim umowy przedstawił ponad dwadzieścia miejsc i poprosił abyśmy wybrali cztery miejsca które się nam podobają. Jeśli Ty narzucisz miejsce i scenografię której fotograf nie zna musisz się liczyć że coś może się nie udać. Ślub i ślubny plener to poważna fotograficzna pamiątka i lepiej nie eksperymentować. Zastanów się czy czasami tak nie wyjdzie że wiejska chałupa w tle będzie ważniejsza niż młoda para. Chciałam mieć zdjęcia w kwiatach ale nasz fotograf zaprotestował mówiąc mi że to ja mam być kwiatem i ja mam przyciągać uwagę oglądających zdjęcia a nie kolorowe kwiatki rosnące obok mnie. To powiedzenie bardzo się mi spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega oj....
nie zapomnijcie takze zapytac fotografa o kosciol, w ktorym najlepiej miec slub i o sale weselna. dobry, profesjonalny fotograf na pewno wybierze dobre. Nie warto w tym dniu eksperymentowac - to przeciez niepowtarzalny dzien, dzien slubu! plener nawet mozna powtoryzc, ale slub. takze nie eksperymentujcie, bo dobry, profesjonalny fotograf na nieznanym gruncie nie poradzi sobie. Jesli to ty narzucisz scenografie i miejsce ktorego fotograf nie zna musisz sie liczyc z tym, ze cos sie nie uda. powinien dac wam liste ze 20 kosciolow, w ktorych, tak jak plenery, powtarza takie same sluby i wesela od 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna.baba
kolego oj... Wiesz jesteś idiotą!!!!!!😡😡 ale pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym również planujemy przyjęcie weselne w plenerze. chcę żeby to był wyjątkowy dzień, który zapadnie wszystkim w pamięci. Współpracuję z Panią Aleksandrą z Aj-event.pl i jestem niezmiernie jej wdzięczna za pomoc na każdym etapie przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani aleksandro, ale pani szaleje-kolejny temat i kolejna pani reklama, może tym razem uda sie jakiegoś klienta złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×