Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogodynka

Gdzie szukać bolerka?

Polecane posty

Gość Pogodynka

Gdzie moge kupić samo bolerko? Biorę ślub na początku maja, a patrząc na pogodę, nie wydaje mi się, bym mogła pozwolic sobie na odsłonięte ramiona. Znacie jakies strony z bolerkami, jakies internetowe sklepy itp.? Ja trafiam na same komplety, natomiast kupic tylko bolerko to prawdziwy problem. Nawet na allegro nic nie znalazłam. Dzięki za namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówkaaa
no wlasnie, gdzie? Tak malo bolerek mozna nabyc osobno, a tyle jest kiecek z odkryta górą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezance uszyli bolerko w salonie w ktorym kupowala sukienke; kosztowalo ja 100zl i bylo z organtyny a kolnierz rekawy i brzegi mialo zdobione kamyczkami, cudne.. jak masz dobra krawcowa to dla niej tez nie bedzie to problemem mysle ze jednak w salonie wystarczy zapytac czy by nie uszyli i nie bedzie problemu powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub w czerwcu i będę miała bolerko do sukni, gdyż nie chciałam żeby w kościele moje ramiona były odsłonięte, wydaje mi się że to nie wypada. Bolerko mam bardzo ładne z koronki. A suknię z salonu www.classa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobr czak
Ja bede miala zgrzeba suknie z sukna , z golfem i dlugimi rekawami , tak najlepiej wypada w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×