Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafkax

Gdzie w podróż poślubną?

Polecane posty

Gość rafkax

Egipt, Teneryfa czy Tunezja? Biuro już wybrałam, bedzie to Alfa Star bo akurat w interesujacym nas terminie maja najkorzystniejsze oferty. Jeśli ktos z Was był w którymś z tych krajów bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
my jedziemy do Rosji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
Egipt to porażka, w tej chwili tylko najbiedniejsi tam jeżdżą, ale też jest najtańszy. Do tego ludzie nieciekawi, kobieta nie może na krok ruszyć się bez faceta, bo tubylcy strasznie chamscy i napastliwi. W ogóle tam straszna hołota mieszka, nawet pasów nie mają na drogach, przechodzi się między jadącymi pojazdami, które trąbią, kierowcy wyzywają, przebiega się z przewodnikiem, bo inaczej to na zawał można zejść :P. Nie polecam. Do tego nic ciekawego tam nie ma, brud i ubóstwo. Myślałam, że piramidy fajnie będzie zwiedzić, ale straszny tam smród. Byłam okropnie rozczarowana, do Egiptu to tylko polecam, żeby jechać nurkować. Mój kolega jeździ i mówi, że jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
na twoim miejscu wybrałabym Teneryfę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
a i biuro podróży niewiele niestety znaczy, weź lepiej wyszukaj w necie info o hotelu, w którym macie się zatrzymać, popatrz na google maps, przejdź się wirtualnie po okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
mi sie marzy Norwegia i fiordy uwielbiam połnoc Dania i Szwecja w jakiejs czesci zwiedzona, ale to troche drogi wyjazd ponad 5 tys na osobe za tydzien samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Zaraz po weselu chcemy wyskoczyć na 3 dni do Zakopanego a w taką podróż to chcemy jechać w zimie w Alpy na narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsalflsd
Egipt: "W porównaniu do Kairu, stolica Polski jest spokojna i czysta. Szczególnym szokiem jest dla mnie ruch uliczny. Dużo czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do przechodzenia przez egipskie ulice - do tego, że nie ma świateł, że trzeba liczyć na dobry wzrok nadjeżdżającego kierowcy i nie wahając się ruszać przez jezdnię."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
z takich do średniej ceny to zdecydowanie wyspy Kanaryjskie, lub Kreta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na Teneryfie w podróży poślubnej, z tym, że na 2 tygodnie i wycieczkę z hotelem, apartamentem wzieliśmy najlepszą jaką się dało ( w końcu podróż poślubna :) )Na dwie osoby nawet w first minute zapłaciliśmy sporo kaski , od wszystkich słyszałam, że źle robimy, że te pieniądze przydałyby nam się na start w małżeńśkim życiu. Fakt, dziś przydałoby się trochę grosza ale jeśli chodzi o podróż poślubną nie żałujemy ani jednej złotówki, to były najlepsze wakacje w naszym życiu! :) Prawdę mówiąc moim zdaniem tak pięknych wspomnień nie da się zamienić czy przeliczyć na wartości materialne, tego nikt nam już nie odbierze. Teneryfa jest cudowna, z tym że droższa niestety od Egiptu, Tunezji czy Turcji ale byłam w tych krajach i moim zdaniem w ogóle nie ma nawet porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
no własnie, piszcie ile kosztowała Was podróż poślubna. teneryfa jest chyba bardzo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwie osoby wyszło ok. 12 tys zł plus wydatki na miejscu, wycieczki fakultatywne itp. Ciekawe oferty na Teneryfe nie schodziły poniżej 4 - 4,5 tys od osoby ( mówię o 2 tygodniach na południu wyspy, all inclusive, hotel minimum 4 gwiazdki z klimatyzacją) Północ jest duuuużo tańsza, ale jest tam niemal zawsze pochmurno i nikt nie chce jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinka_29
za 12 ooo plus wycieczki fakult, niezłe...ja byłam w Tajlandi na wycieczce objazdowej ( z reinbow) plus 4 dni na miesjcu wypoczynku w Pataja , 19 dni zwiedzania, to sa wrazenia, inna kultura , ludzie najbardziej przyjazni na swiecie chyba ( a sporo juz zwiedziałam) , nie bez powodu nazywa sie to kraj szcześliwych ludzi :-) Szczerze polecam a płaciłam 4500 za osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam, można było jechać taniej ale chcieliśmy poczuć trochę tego luksusu, teraz kupiliśmy mieszkanie, zaczeły się remonty, wydatki, pewnie niedlugo dzieci więc kto wie kiedy będziemy sobie mogli pozwolić na przeglądanie katalagów ze zwróceniem uwagi na najdroższe wycieczki do danego miejsca a nie najtańsze ;) Objazdówki i kraje, w których powinno się dużo zwiedzić nas nie interesowały, byliśmy styrani po weselu, ja od czasu obrony pracy do ślubu miałam 2 msc na załatwienie większości spraw i przez ten czas niemal biegałam codziennie z wywieszonym językiem w związku z czym chcieliśmy poleniuchować :) Ta cena to za hotel 5*, pokój comfort plus - apartament z widokiem na ocean, przepyszna kuchnia, masaże, zabiegi itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda teneryfa jest choler
cholernie droga a jak ktos chce lepszy hotel to juz wogoleee, i daleko tam jest straaasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Mauritius albo Malediwy ale nie z Polskim biurem bo zdzieraja ile się da ! Jeśli wylot będzie z UK to wraz z lotami około 6000zl za osobę. Wspomnienia bez cenne. Lecę jutro na Mauritius, podróż wraz ze ślubem na płazy :) już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra ok
to gdzie jechac żeby nie było tak drogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
A ja jadę na wczasy w Polsce:) w podróż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Majorke ale trzeba sie liczyc ze spora liczba turystow. Hotel mozna zabukowac samemu na booking.com a bilety ryanair.com z krakowa na majorkr,albo z poznania. Samemu wychodzi o wiele taniej,biura podrozy w Polsce zdzieraja jak sie da. przyklad? Hotel ktory zabukowalam na lipiec ( sezon wysoki ) cena za pokoj dwuosobowy halfboard cvzyli sniadania i obiadokolacje za dwie osoby 500eur i loty z Polski 300eur. W zlotowkach to 3200zl. ten sam hotel z neckermann polska 4500zl. Mysle ze to spora oszczednosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo455
domi nika- ja też :) a gdzie jedziesz konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
Jedziemy w góry - w Tatry. Do Kościeliska, i będziemy robić sobie też wypady na Słowację. W górach się poznaliśmy i oprócz pasji mamy do nich sentyment i wspaniałe wspomnienia. Dlatego większy urok dla nas będzie miała podróż w góry nasze polskie, niż gdzieś za granicę. No i koszta.Po organizacji wesela nie wiele nam zostało. Dlatego taniej nas wyniosą wczasy na miejscu niż za granicą, bo mamy znajomych, którzy na ten czas udostępnią nam willę. Już się nie mogę doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylgo
My byliśmy na Fuerteventura, wykupiliśmy wycieczkę w alfa starze, zapłaciliśmy coś około 3 tys. od osoby, naprawdę było cudownie, organizacja bp profesjonalna, a Fuerteventura- naprawdę magiczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiga
My też byliśmy na Fuerteventura, gorąco polecam, to naprawde wyjatkowe miejsce. Z chęcią bym tam wróciła. Bylam z alfa, wiec jesli chodzi o biuro to dobrze wybralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos widze alfa star
szemrany marketing uprawia :o Reklama dzwignią handlu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowmy sie...
my bierzemy slub w pazdzierniku, wiec smigamy gdzies pozniej na narty. Najchetniej austria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanila
Zdecydowanie Teneryfa, tam jest pieknie. My bylismy w malym miasteczku rybackim w hotelu Punta del Rey. Hotel piekny, okolica po prostu bajeczna, idealnie nadaje sie na podroz poslubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpikpik
Jaki szablonowy? Moim zdaniem jeżeli lata tam tyle ludzi to właśnie znaczy, że warto! I moim zdaniem warto. Wróciłam stamtąd jakiś tydzień temu i mogę co nieco powiedziec. Pogoda wspaniała, ludzi sporo ale wszyscy życzliwi i przyjaźnie nastawieni. Jedzonko smaczne, a do tego naprawde duży wybór hoteli. Już sobie zaplanowałam wyjazd na czerwiec. Lecimy z mężem na "Egipt od A do Z" z alfa staru, bo teraz mało zwiedzaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowocynamnowo
a dlaczego nie podróż poślubna w Polsce? na Pojezierzu Brodnickim jest miłe miejsce, Głęboczek, spa z winoterapią w cichym, ustronnym miejscu. idealne dla młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×