Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w Rzeszowie wieczór panieński?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie w Rzeszowie można zorganziować wieczór panieński? Chodzi o bardziej elegancki lokal, na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam wieczor pańseński swojej siostrze w tym hotelu - http://www.bluediamond-hotel.pl/. Możesz zorganizować wieczór SPA, masz tam wiele różnych propozycji. Ja jestem zadowlona, siostra też była:) także poelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi CI o samą imprezę czy o pobyt? Bo my jechałysmy z dziewczynami do hotelu Ferdynand własnie w Rzeszowie. A sam panienski to before w hotelu, potem na miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę ślub w sierpniu, więc wieczór panieński odbedzie się latem. Dlatego poważnie rozważam wypad do Trójmiasta :D Ale z chęcią pośledzę "rzeszowski" temat, bo taką opcję też rozważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radio młodych bandytów
Panieński i dupa w robocie...Albo na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugleGugle
Zapraszamy do wypożyczenia okularów do wirtualnej rzeczywistości! Świetna zabawa na wieczorze panieńskim! Gugle Gugle to możliwość przeniesienia się w inny wymiar rzeczywistości! Hawaje? Alpy?Przejażdżka rollercosterem? Tylko z nami! :) Daj się nam rozerwać i wypożycz profesjonalne okulary VR wraz z obsługa! - wesela - eventy firmowe - spotkania towarzyskie - eventy szkolne - eventy otwarte Zapewnimy Ci wygodne stanowisko i przednią zabawę na terenie całego Podkarpacia! Zapraszamy do kontaktu! :) znajdz nas też na FB: https://www.facebook.com/guglegugle.wirtualnarzeczywistosc/ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdzą wiesniaczki wypozyczoną limuzyna I ryja drą....Wiocha I tyle...Gwiazdy wieczoru jego mać..Nie jestescie pierwsze I nie ostatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×