Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wesele pod Warszawą

Polecane posty

Gość gość

Gdzie zorganizować wesele? Warszawa bądź okolice. Nie zależy mi na pokojach, jedynie na sali oraz organizacji. Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótka03
Mi się podobało w domu weselnym we wsi Sobolew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, tez poszukuję fajnej sali na wesele. Niby będzie dopiero za dwa lata, ale już teraz warto się rozejrzeć ;) podobno dobre sale są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Możecie coś polecić? Póki co zastanawiam się nad oycowizną, byłam tam kilka lat temu na weselu siostry i było nieźle. Polecicie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, oycowizna jest spoko. Byłam tam na weselu kumpeli i było naprawdę fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna89
ja ze swojej strony mogę polecić hotel Willa Zagórze! Miejsce idealne na wesele! Jestem już po spotkaniu z menagerem obiektu i zarezerwowałam już termin na maj 2015r. Zostało jeszcze parę wolnych terminów na 2015r. Sala ogromna-pomieści nawet 350osób, wiadomo mało kto robi tak duże wesela, więc przy mniejszej ilości osób-miejsca do tańczenia jest naprawdę sporo :) jedzenie przepyszne-duży wybór dań-do tego niekoniecznie tych standardowych typu rosół, flaki czy schabowy... No i teren wokół sali piękny! :) pozdrawiam, Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobolew jest pod Garwolinem, dobrze kojarzę? Wyszukałam w google i wyświetliło mi dom weselny Sevilla. O to chodziło? Ile pomieści sala, ktoś się orientuje? Bo przyznam, że zdjęcia mnie wmurowały, bardzo elegancki budynek, normalnie luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiekniejszym miejscem jest chyba Pałacyk Otrebusy. Znalazłam to miejsce przez GdzieWesele.pl i już nie mogę się doczekać swojego przyjęcia weselnego właśnie w tym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brody k/Płońska, ul.Wspólna 5 tel. 503 305 388 e-mail: amelia-biuro@wp.pl www.amelia-dekoracjeslubne.pl Amelia Usługi Dekoratorskie - oryginalne i niepowtarzalne dekoracje ślubne, dekoracje weselne... www.amelia-dekoracjeslubne.pl. ZAPRASZAM MOŻEMY PANI POMÓC W ZNALEZIENIU SALI I KOMPLEKSOWYM ZAJĘCIU SIĘ TYM SZCZEGÓLNYM DNIEM PO WSZELKIE PYTANIA ZAPRASZAM POD NUMER PODANY PO WYŻEJ .POZDRAWIAM Konsultacje ślubne GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusiaspodstrusia
Witam, ja również pragnę polecić Hotel Willa Zagórze na ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub. Wszystko było w jak najlepszym porządku-dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Dania przepyszne-krem z borowików z łazankami-po prostu poezja! Kelnerzy bardzo dobrze zorganizowani, reszta obsługi również. Co chwila dokładane były napoje, czyste talerze i sztućce. Moje wesele odbywało się na 103 osoby dlatego korzystaliśmy z tej mniejszej sali kominkowej z parkietem na części restauracyjnej i holu. Myślę, że było to idealne rozwiązanie, gdyż zmęczeni tańcem goście mogli w spokoju posiedzieć przy stole i porozmawiać nie przekrzykując się nawzajem. Polecam zajrzeć na stronę hotelu i przekonać się, że warto zaufać. Godni polecenia w 100% Pozdrowienia i buziaczki dla przyszłych panien młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, że Sevilla jest bardzo zadbana. Nawet toalety mają naprawdę efektowne. Nie wspomnę o sali, jest przestronna. Nie wiem ile osób pomieści. Dobra klimatyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej pisał o Pałacyku Otrębusy, ja również mogę polecić to miejsce bo jest naprawdę GE-NIAL-NE. Piękny budynek z zewnątrz jak i wewnątrz. Ponad to świetna obsługa oraz bardzo smaczne jedzenie. Polecam każdemu kto się zdecyduje. Tu macie kontakt z lokalem. http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokiczanka90
Pod Warszawą w Łazach jest Hotel Książę Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ tam jest wspaniała, duża sala, piękny wystrój, nadaje się idealnie na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam wesele w http://www.chotynia.pl/ . Wspaniałe miejsce ! Dworek niesamowicie śliczny! Goście byli zachwyceni, obsługa naprawdę przemiła. Nie mówiąc już o tym, że można było zamówić masę świetnego alkoholu i mieli naprawdę pyszne jedzenie. Po prostu - wszystko wyszło super. :) Także jeśli ktoś się zastanawia gdzie zrobić wesele, to to miejsce jest do tego wręcz idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planerka
Spróbuj poszukać też czegoś w mieście, niepotrzebnie ograniczasz się wyłącznie do okolic Warszawy. Możesz zapytać o wolne terminy tu: http://www.hotelaramis.pl/ - w hotelu mają własną restaurację, więc wydaje mi się, że organizują tam też wesela. Warto sobie sprawdzić, bo przy okazji zyskasz miejsca noclegowe dla gości z dalszych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że o wiele lepszym i bardziej gustownym miejscem na wesele w Warszawie jest ta sala http://www.promenadacountry.pl/imprezy-pikniki/wesela Nie dość, że o wszystko zadbają w 100% to jeszcze zobacz sobie ich dekoracje i wystrój sali na stronie. U nich możesz zorganizować wesele jak z bajki w stylu amerykańskim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinja0240
Moja siostra miała w sierpniu wesele w www.hotelrest.pl i poza tym, że miejsce urokliwe to do tego apartament dla młodej pary mieli gratis, a goście dozorowany parking bezpłatnie tez. I wgl z tego co siostra mówiła to podeszli profesjonalnie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Lawendowy Pałacyk (Błonie, ok 30 km od Warszawy). Sala bardzo fajna, jedzenie dobre. Byłam tam ostatnio na weselu kuzynki i muszę przyznać, że było naprawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juść
Mi się podoba Warszawa i miejsca z historią, ja byłem kiedyś na ul. Foksal ostatni budynek, taki biały pałacyk na samum końcu ulicy a za nią już tylko taki skwer (park). Mega fajne miejsce. Co do fotografa i video to polecam - http://mindstudio.pl/ , super jakość i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaworowy Dwór 40 km od Warszawy, świetne miejsce, moja siostra tam robiła wesele w zeszłym roku, przemiła obsługa, pięknie wyglądająca sala, czego chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie Solechttp://www.hotelsolec.pl/restauracja Mają świetną kuchnię. I fajne jest też to, że można zarezerwować namiot i mieć wesele na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nasze wesele robiliśmy w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej wyszło wspaniale :D mają piękną dużą salę i pyszne domowe jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam Holiday Park - byli śmy tam 2 razy na weselach znajomych - my jesteśmy już dawno po swoim i gdybyśmy mieli drugi raz organizować własne, to na pewno byłby to Holiday Park. Sama sala potrafi zdecydowanie zauroczyć swoim wyglądem. Kolejna kwestia - jedzenie, ale to już musicie sami weryfikować, ale wątpię, abyście mieli się do czego doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiliśmy w Zajeździe nad Wisłą w Jordanowie. To w zasadzie hotel, ale tak się dziwnie nazywa. Przepiękny ogród, zdjęcia w tle z Wisłą super. No i nie ma tego cholernego smogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele odbyło się tuż pod koło Warszawy w Willi Zagórze. Sala jest przepiękna, jedyna w swoim rodzaju, ma klimat. :) Całość prezentuje się znakomicie. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo ładnie wyglądające, takie przynajmniej opinie słyszałam od Gości, ja w ten wieczór mało co zjadłam... :) - na nic nie było czasu, obsługa super, menager bardzo pomocny, doradzał przed co z czym połączyć, z jakiej orkiestry skorzystać, którą fotobudkę wynająć,a podczas samego przyjęcia od początku do końca czuwał nad wszystkim. Jestem zachwycona całokształtem współpracy oraz zawsze polecałam Willę Zagórze jeżeli szuka ktoś miejsca na wesele pod Warszawą. www.willazagorze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.bobrza.pl dl organizacji tkaich imprez jak wesela czy komunie chrzciny i w ogóle! Super tradycyjny staropolski klimat. Pyszne jedzenie, a zabawy i śmiechu co nie miara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×