Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bisc

Gdzie Wesele? prosze o rady gdzie sa dobre i tanie restauracje we WROCŁAWIU!!!

Polecane posty

Gość Bisc

Witam Czy znacie moze jakies urokliwe i niedrogie restauracje we Wroclawiu lub pod Wrocławiem na przyjecie weselne na ok 30-50 osob???Prosze o wskazowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa Impreza Epoka
hotel Apartament-Wrocław, pub Dobre Czasy... przykłady pierwsze z brzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre czasy...no bez przesady. to zwykly ciemny pub nie nadajacy sie na cos takiego. ale na przyjecie na np. 50 osob to nie mam pojecia. troche tych ludzi bedzie .moze w Spizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujklkollllllllll
w spizu na pewno nie jest tanio :O niestety sama mam ten sam problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nowym dworze
na krzużówce jest restauracja KAMA moze tak jest w miare tanio tylko maja raczej małą sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
w tej kamie jest brzydko. i ludzie stojac na przystanku zagladaja co sie dzieje w srodku:-/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restauracje
Podkowa, Epoka i Impreza Qubus Maria Magdalena o Jasku krążą sprzeczne opinie z większych sal dziewczyny chwalą Wieniawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jasku karaza dobre opinie. dlaego sie nie obawiam. sama mam tam wesele. pozatym tesciu z wlascicielem za pan brat wiec jestem spokojna. ale do wszystkich maja odpowiednie podejscie i nie ma im czego zarzucic. z wieloma parami rozmawiama na jego temat i wiele forum czytalam i nic zlego nie wyczytalam. ja bym jeszcze polecala taka karczme jak sie na olesnice jedzie z wroclawia po prawej stronie. niestety niepamietam nazwy ale jedna taka stoi duuza i barrdzo ladna zzewnatrz , podoniez rownie ladna w srodku ale tego juz nie widzialam tylko slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka1111
Restauracja AGORA, na placu Piłsudskiego. Jest tanio, dobrze i na dowolną ilość osób . Na prawde polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikkapika
agory nie polecam. brzydki przyciemnawy wystroj wnetrza jest nieco przytlaczajacy. i moze byc ciasno. w wroclawskiej telewizji mowili ostatnio ze w agprze doszlo do zatruc klientow hehehe to ja niewiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka1111
Teraz wystrój się zmienił :) Chodze tam na obiady i nic mi nie jest :D Mają ogromną salę na kilkaset osób, do tego kilka mniejszych na kilkadziesiąt ;) Takze pozostanę przy swoim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo restauracja przy hotelu bugatti o tej samej nazwie jak sie jedze na lesnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaja
polecam hotel i restaurację Orbita przy hali sportowej na Wejherowskiej :)robimy tam wesele w tym roku na dużej sali ale z tego co wiem jest też mniejsza.. dobre opinie slyszałam od bawiących się tam na różnych imprezach znajomych, a i wrażenia po spotkaniu z panią kierownik bardzo pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaaaaaaaaaaaa
te zslyszałam dobre opinie o hotelu bugatti a do kamy chodziłam na piwo ,w tym czasie było tam wesele i wszyscy zaglądali co się dzieje na tym weselu,także jak ktos woli bez świadków" to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Bugatti i Villa Caprice to akurat nie miejsca "dobre i tanie", zwłaszcza to drugie nie :) Tak samo jak np. stara garbarnia i wiele innych. W ogóle jak już tanio, to lepiej chociaż kawałeczek za Wrocławiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Wrocław to jest kilka ciekawych sal weselnych na www.GdzieWesele.pl/Wroclaw tam z tego co się orientuje to jeszcze w niektórych domach weselncy h restauracjach są jeszcze nawet wolne terminy na 2011r. Są tam również opinie o domach weselnych restauracjach i hotelach. www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek zelski
A pytaliście w Party Pizza na Pobożnego? Jeśli dobrze pamiętam to mają lokal pod taką ilość osób i dobre ceny, ale to już dowiaduj się bezpośrednio. Najlepiej znajdź kontakt na http://www.partypizza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abudhabons
sprawdź na ilunch.pl tymbardziej że można trafić na promocję, zniżkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydka
nie mam pojecia, jka to wyglada cenowo, ale baaaaardzo dobre jedzonko i organizacje przyjec maja w zajezdzie pod kasztanami na opackiej- kuzynka tam siostrzenicy komunie robila, spora impreza byla, ale wszystko wyszlo swietnie, a jedzonko palce lizac. z tego co wiem, sluby tez robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klYentów mało, że taki najazd spamowy na kilku forach na raz?? żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś robił albo słyszał o weselu W Firleju na Grabiszyńskiej? Pisza że można się zamknąć z całym weselem od 2000 zł, ale coś mi się nie chce wierzyć. Mamy bardzo skromny budżet i szukam czegoś taniego właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanamaj
Ja planuję zrobić przyjęcie weselne pod Wrocławiem, myślałam nad Zamkiem Dobra, jeszcze ewentualnie w grę wchodzi Zamek Topacz, Oba są piekne i okolica malownicza, ale dopiero po kontakcie z właścicielami obu obiektów będę się decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka miała wesele na zamku http://www.zamekdobra.pl/ koło Wrocławia. To jest najpiękniejsze miejsce do zorganizowania najważniejszego przyjęcia weselnego. Menu weselne na iście królewskim poziomie. Piękne i wygodne sale weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia098
Takie przyjęcie nie musi być organizowane w restauracji. Wystarczy wynająć salę a jedzenie na przyjęcie zamówić catering. http://izabelaplociennik.pl/ Wrocław ma wiele takich sal, które spełnią oczekiwania nawet najwybredniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia34
Z cateringu na wesele na terenie Wrocławia mogę polecić Setkę http://cateringsetka.pl/ , byłam na weselu, które obsługiwali i nigdy nie jadłam tak pysznego jedzenia weselnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Bardzo ciekawe miejsce na wesele we Wrocławiu to na pewno Glamour - http://glamour-wroclaw.pl/ nie wiem jak wychodzi to cenowo, ale koleżanka jakiś czas temu nas gościła na swoim weselu właśnie tam i przyznam, że miejsce mi się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Sarah w Kuklichach - nie wiem, czy słyszałaś. Miejsce w każdym razie bardzo ładne, eleganckie, na poziomie.. Nie znam piękniejszego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×