Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania i przemek

Gdzie wesele w Lublinie ?

Polecane posty

Gość hania i przemek

Poleccie jakis w miare tani lokal na wesele na 80 osob. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jest taki miły lokal nad Zalewem,niestety nie pamiętam,jak się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania i przemek
zaraz poszukam na forach slubnych, prosze jeszcze o jakies propozycje bo chce wiedziec gdzie warto dzwonic , jezdzic i ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie co za dzien
byle nie w tym a'la dworku przy wyjezdzie na Swidnik - bylam tam pare lat temu - tragedia to malo powiedziane. zero klimatyzacji i tylko 2 pojedyncze ubikacje. do tego niedosmazone kotlety ktorymi pare osob sie zatrulo i byly kolejki do tych 2 kibelkow. dobrze ze moj M mieszkal na starowce to szybko zwinelismy sie do niego i wiekszosc nocy spedzilam w kiblu :P z tego co wiem w miare fajny lokal jest na wyjezdzie na Bilgoraj, bodajze w Dominowie czy Zabiej Woli. maja 2 sale, wieksza i mniejsza. z tego co pamietam (a bylam tam na weselu 10 lat temu) jedzenie bylo dobre i obsluga OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotekłosy
na Biłgoraj to pewnie masz na myśli SONATINE, fajny lokal rzeczywiscie, sporo nie pamietam z ostatiego wesela ale na pewno nie bylo tam takich akcji, ze ktos sie czyms zatrul o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsda
"Marina" nad Zalewem Zemborzyckim, albo w Jabłonnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsda
albo Zajazd "Gajówka"- Wywłoczka 154 k/Panasówki- obok Zwierzyńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnoldd99
sonatine znam bylem na sylwku wiec wesele pewnie tez jest na wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziuuuu
ja w sonatinie na weselu byłem u brata, fajny lokal, ciekawy jestem jak tam jest na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karleczka
Ja również mogę polecić Sonatinę, robiłam tam zarówno komunię mojego dziecka, a moja siostra robiła tam wesele, więc byłam ta na dwóch bankietach. Sonatina sprawdziła się w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAMININA
Zarezerwowaną mam Sonatinę na sierpień 213, udało się załapać nam na termin, my chcieliśmy tylko tam, bo nam polecili znajomi którzy już przeszli drogę wybierania sal weselnych i też zdecydowali się kiedyś na Sonatinę i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w hotelu Korona i mogę szczerze polecić. Bardzo fajne miejsce, super obsługa, smaczne jedzenie. Generalnie nawet jakbym chciała to nie miałabym się do czego przyczepić- ja byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosia1234
ta sala na Biłgoraj to na pewno Sonatina, moja znajoma tam kiedyś pracowała i mam opinie z pierwszej ręki i akurat Sonatina jest najbardziej chwalona i nikt niczym się tam nigdy nie zatruł, a już z tego co pamiętam to najwięcej chwalenia było na to, że wystrój taki ładny i że pyszne jedzenie, niestandardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego spam? to chyba konkurencja pisze że spam bo nie może przepatrzeć, że ludzie chwalą Sonatinę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego macie fotografa z lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gościniec w Wólce Lubelskiej,sala b.ładna,jedzenie pyszne,obsługa oky , bawiłam się 03.08.13r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wólce robiłam chrzciny,mają dobre jedzenie, atrakcje dla dzieci,duży ogród , lokal ma ogrodzenie to wazne przy maluchach. ponadto sala bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto poszukać coś poza Lublinem w odległości 5 km jest np.Gościniec www.gościniec-lublin.pl fajny lokal -byłem na weselu takim w Gościncu ale to był listopad,czy w sezonie takie małe robią nie jestem pewien , dobrze ,smacznie pojadłem,popiłem i pozytywnie oceniam całą imprezę. Bawiłem się do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto poszukać coś poza Lublinem w odległości 5 km jest np.Gościniec www.gościniec-lublin.pl fajny lokal -byłem na weselu takim w Gościncu ale to był listopad,czy w sezonie takie małe robią nie jestem pewien , dobrze ,smacznie pojadłem,popiłem i pozytywnie oceniam całą imprezę. Bawiłem się do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się nie żeńcie bo teraz zdrady,romanse i rozstania wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy musi przez to przejść inaczej życie nie miałoby sensu - to czy będzie udane czy nie zależy od dwojga ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alew mimo wszystko na początku zawsze ma sie nadzieje, że akurat Twoja historia będzie inna - neverending love! Moja przyjaciółka hajtnęła się rok temu i jest szczęsliwa,a obiecywała, że nigdy ślubu nie weźmie. Sama jestem 2 lata po ślubie, ale zdecydowałam się na lokal pod Lublinem - w Hetmanie - nie zapraszałam wielu osób i nie ukrywajmy - zależało mi na kasie, bo z narzeczonym nie mieliśmy milionów do wydania. Wypadło bardzo fajnie, uniknęliśmy problemów organizacyjnych. Catering skromny dośc, ale bardzo dobry :) z tego, co wiem, goście nie narzekali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegantka koala
spośród wszystkich wesel, na których byłam, najbardziej podobało mi sie w hotelu Luxor - jeśli chodzi o poziom obsługi, wygląd i lokalizacje - piękne miejsce, znakomite jedzenie na poziomie, widac było, ze państwo młodzi też byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem na weselu w dominowie, lokal nazywal sie Sonatina. Z tego, co zauwazylem to dobra organizacja, schludnie było wszystko przygotowane, jesli szukacie sali, to miejsce godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka7k
Też byłam w Hetmanie, w ostatnie lato na weselichu siostry ciotecznej – wspominam dobrzew to miejsce, można sie było przewietrzyć, było gdzie potańczyć. Jedzenie pyszne, staropolskie. Zajazd wygląda fajnie i jest przytulny. Co prawda jest pod Lublinem, ale nie jest to znaczna odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolkaaaa
Dobra organizacja to rzeczywiście podstawa. W sonatinie spotkalam sie z dobra organizacja wesela mojej chrzesnicy, ale mysle, ze w innych miejscach też jest z tym w porzadku, kwestia wystroju jest bardzo wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×