Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viktoria25

gdzie wesele wroclaw i okolice (wesele polsko-angielski)

Polecane posty

Witam wlasnie jestem w trakcie poszukiwania sali weselenej na wesele polsko-angielskie.Zalezy mi na pieknej sali i otoczeniu.Kolejna wazna rzezc to aby na miejscu byl nocleg na 100-120 osob.Polowa moich gosci bedzie z Uk wiec wazne jest dla mnie aby wesele i hotel byl w jednym miejscu ale licze na piekne pokoje i ladne otoczenie.Prosze o pomoc, mozy wy byliscie lub mieliscie a moze macie wesele w miejscu ktore chcecie polecic,Dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.K
Karczma Milocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz naprawdę ładnego miejsca na wesele we Wrocławiu, to tutaj znajdziesz najwięcej ofert www.GdzieWesele.pl/Wroclaw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedukcja
ja bede miala w tym roku miedzynarodowe duze wesele we wroclawskim monopolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopae piekna ta sala co polecasz strone...nie ma co :) przepraszam,ale sie usmialam jak to zobaczylam lopae czy to czasem nie jakas pomylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiamusia11
my planujemy w www.puchaczowka.pl to jest piekny lokal na czarnej gorze sala na 120 osob obok jest pensjonat na 96 osob a 800m dalej jest willa puchaczowka tez na okolo 50 osob cena za osobe do 195zl od osoby, alkohol do uzgadnienia piekny maly kosciolek na lace kolo lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123marix
hey viktoria25 podobny mam dylemat wyglada na to ze Stara Garbarnia http://www.staragarbarnia.pl/artykul.php?cid=2 spelnia wszystkie moje oczekiwania -wyglada na obiekt zamkniety -restauracja,hotel ,ogrod w jednym miejscu my chcemy wszystko miec w jednym miejcu...wlacznie ze slubem (w zielonym otoczeniu ) -na poprawiny widacz ze moze byc cos zorganizowane na zewnatrz z grilem jeli planujesz zapraszac gosci z dziecmi to znalazlam http://www.hopek.com.pl/ -zajmuja sie dziecmi w trakcie wesel(Wroclaw i okolice) dobre opinie ....ale nadal szukam wiec daj znac jakbys cos znalazla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
polecam sale weselną w Oławie w hotelu "Oławian". sala na ok 200 osob, w ogole jest to nowiutki elegancki hotel z klasą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Tylko nie daj się nabrać na Sarach w Kuklicach,sala ładna ale jedzenie nie jadalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalisiajka
ja polecam zajazd pod kasztanami na opatowickiej - bardzo ładne miejsce, dobra kuchnia, moja przyjaciółka wyprawiała tam wesele w czerwcu i było ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi si e marzy wesele w plenerze. Chciałabym znalźć takie miejsce jak Judyta w "Ja wam pokażę!". Tylko niestety duży, a właściwie największy wpływ na wszytko ma pogoda, więc to dość ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko Wrocławia jest fajne miejsce, Zamek Dobra. Byłam na nim na weselu kuzynki i było naprawdę przyjemnie. Przede wszystkim niezapomniany klimat i atmosfera... Hotel dla gości także jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, wraz z narzeczoym (irlandczykiem) rganizujemy wesele w sali Glamour. przy ul. Ruskiej, rzut beretem od USC, wlasciwie w Rynku, no i hotel Duet po drugiej stronie ulicy. ogladalismy pokoje w hotelu i sa naprawde duze, czyste, lazienkie b. ladnie wykonczone co do sali... mnie zachwyca, no i pani Katarzyna, zajmujaca sie organizacja .. niezastapiona! ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamek Dobra na pewno robi wrażenie, jak to zwykle z zamkami bywa. W środku nie wiem, jak jest, nigdy nie byłam, ale często przejeżdżamy z chłopakiem tamtędy. Ciekawa jestem, ile może kosztować zorganizowanie wesele na zamku. Jedno jest pewne – będziesz musiała mieć wybitnie bajkową suknie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraslki Dwór
Witam, ja zapraszam na wesele do nas do Góralskiego dworu w Kościelisku koło zakopanego www.goralskidwor,pl. Zachęcam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele dla tak dużej liczby gości najlepiej organizować w miejscach bardzo przestrzennych. Moja starsza siostra urządziła wesele w Pałacu Sulisław, kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia. Nie wiem gdzie teraz wyprawia się wesela, ale uważam, że to miejsce jest ponadczasowe, cała uroczystość była w stylu klasycznym, bez zbędnych, udziwnień, a cała oprawa była bardzo oryginalna. Oczywiście jedzenie indyjskie no i obsługa też egzotyczna wspomnienia bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele dla tak dużej liczby gości najlepiej organizować w miejscach bardzo przestrzennych. Moja starsza siostra urządziła wesele w Pałacu Sulisław, kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia. Nie wiem gdzie teraz wyprawia się wesela, ale uważam, że to miejsce jest ponadczasowe, cała uroczystość była w stylu klasycznym, bez zbędnych, udziwnień, a cała oprawa była bardzo oryginalna. Oczywiście jedzenie indyjskie no i obsługa też egzotyczna wspomnienia bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem organizowaliśmy nasze wesele niedaleko Wrocławia. wybraliśmy taki malowniczo położony pensjonat w Górach Sowich: www.chatanadsztolnia.pl było wygodnie,bo zapewnili nam ładną,przestronną salę,catering oraz miejsca noclegowe. wszystko dobrze się udało,a nasi goście chwalili wybór tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o oryginalny wystrój sali i miejsce na wesele to ja byłam w http://www.zamekdobra.pl/ koło Oleśnicy nieopodal Wrocławia i bardzo mi się tam podobało. To wyjątkowe miejsce, które urzeka swoim wyglądem gości. Moja koleżanka miałam tam wesele i było wspaniale. Zamek to jednak zamek, można poczuć się jak księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spa Uroczysko 7 Stawow , piękny hotel w starym odrestaurowanych zamku , ładny ogród i pyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj098
Nasze wesele odbyło się we Wrocławiu w restauracji http://pieprziwanilia.com/o-nas/ Pyszne jedzenie, fachowa obsługa, świetna zabawa do białego rana, i co nie bez znaczenia rozsądna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne przyjęcia organizują w Qubusie, jesli robisz przyjęcie dla zagranicznych gości warto wziąc pod uwagę profesjonalną obsługę hotelową, w qubusach taką z pewnością masz;) opinie o Qubusie oraz innych godnych polecenia lokalach znajdziesz tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Wroclaw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ma ktoś informacje dotyczące Pałacu w Borowej k. Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
My bierzemy slub w maju i chcemy zorganizować wesele w jednej z tych restauracji https://wroclaw.q-mapa.pl/miejsca/24-restauracje/ Początkowo myśleliśmy tylko o rodzinnym obiedzie w domu ale stwierdziliśmy, że ślub bierze się raz w życiu i trzeba ten dzień przeżyć w sposób wyjątkowy:) Dlatego organizujemy weselisko na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pałac Sulisław, to świetne miejsce na wesele. My braliśmy ślub w pięknym kościele w Grodkowie, a potem pojechaliśmy do Sulisława, z tym, że wesele było w pałacu, a nie w ogrodach. I było fantastycznie, może nie powinnam się tak chwalić, ale nigdzie się tak nie wybawiłam, jak na własnym weselu. Wszystko było tak dopracowane, że nie musieliśmy się o nic martwić i bawiliśmy się do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dwie osoby wspominały o Sulisławiu, więc nie będę oryginalna, ale co poradzę? Pałac Sulisław naprawdę jest super, byłam tam na weselu we wrześniu, świetnie się bawiłam. I jedzonko mają pyszne:) No i fajny ogród, zwłaszcza dla mnie, bo palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeanija
Fajny jest hotel Haston – mają ładne pokoje hotelowe, restaurację oraz salę przystosowaną do takich imprez. Byłam ostatnio na weselu kolegi i bardzo mi się podobały wnętrza, które tam są. Jest też dyskretna obsługa, a to w czasie wesela bardo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummm
Do gościa wyżej. Tu akurat masz rację, że dobre rozwiązanie jest takie, jak w Hastonie – żeby wynajmować salę weselną oraz pokoje. Wtedy można ponegocjować cenę. Zupełnie inaczej jest, jak się szuka oddzielnie, wtedy trzeba kursować między salą, a hotelem, co utrudnia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×