Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka

grawerowanie obrączek

Polecane posty

będziecie grawerować swoje obrączki???? jaki napis planujecie i kiedy to zrobić??? my robimy to ok tydzien przed ślubem (tak nam radził jubiler) bo jesli zrobi sie wczesniej a zmieni sie rozmiar palucha to przy poszerzaniu czy pomniejszaniu grawer sie popsuje, a tydzien przed to w sam raz... a napis my chcemy B&B 7.10.2006 to pierwsze literki naszych imion( taki nasz znak) no i data ślubu... a wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko stan na wysokości
basieńka powiedz mi czego uczysz? jakiego przedmiotu? mam grawer data i imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu zrób tak jak mówi jubiler, my grawerowaliśmy zaraz po zakupie obrączek i tak powiedział CI jubiler po powiekszeniu mojej obrączki (bo zdecydowałam się na powiększenie) grawer został lekko wyszlifowany i jest mniej widoczny niż grawer na obrączce mojego narzeczonego. Wczoraj byłam u jubilera aby ten grawer poprawić, ale facet odradził mi bo nie zawsze jest pewność, że trafi literami w te same miejsca, gdzie jest napis. I powiedział, abym przyszła wtedy kiedy grawer będzie całkiem niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, czyli jubiler miał racje, a my tacy uradowani ze kupiliśmy obrączki chcieliśmy od razu pędzic i grawerować.... czekamy jednak jeszcze troche bo nasz ślub za 1 miesiąc 1 tydzien i 1 dzien, hehe juz nie moge sie doczekać, jestem taka szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam imię męża i datę. Bralismy ślub w pażdzierniku, a już w lipcu obrączki były gotowe i wygrawerowane. Wszystko pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireth
My mieliśmy wygrawerowane nasze imiona i datę ślubu dwa miesiące przed ślubem. Mi schudły palce i miałam zwężaną obrączkę. Nie wpłynęło to na jakość wygrawerowanego napisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Podbijam, bo temat mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy nawzajem swoje imiona - ja jego, a on moje i datę odkąd zaczęliśmy być parą :) dgyby nie to, to w końcu do ślubu by nie doszło:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakiś cytat z pisma święt
ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł z imionami
i data ślubu bardzo mi się podoba. I choc nie myślałam o tym, fajnie będzie mieć taki napis na obrączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Nam na przykład nie podoba się pomysł wpisywaniem dat ślubu, tym bardziej że nasza miłość nie zaczęła się od dnia ślubu...ale dużo wcześniej. Więc na obrączkach będziemy mieli tak Moją Miłością jest xxxxx (jego imię) Moją Miłością jest xxxxx (moje imię) Może wam się to nie spodobac ale każdy z nas ma indywidualne gusta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wpisaliśmy sobie swoje ksywki+data. Monik, Agnieszek, Kasiek, Krzyśków, Maćków czy Jacków są tysiące, a \"nasze\" ksywki są raczej niespotykane. Baba się gapiła jak na nienormalnych, ale co tam :) Grunt że udało jej się to w komputer wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i mój M. planowaliśmy wygrawerować takie napisy: Na mojej: Całym sercem... Na jego: Aż do końca świata... Teraz sie zastanawiam, czy wogóle coś grawerować, czy moze wcale... Obrączki już nosimy, bo w październiku ubiegłego roku braliśmy slub cywilny. Kupiliśmy obrączki bez zastanowienia, bo po przejżeniu przeróznych wzoró w dwóch miastach, te były pierwszymy, które zachwyciły i jego i mnie :)... Ale teraz troszkę żałuję. Są piękne, ale w mojej jest diament...gdy je kupowaliśmy nie wiedziałam jeszcze, że takich z diamentem nie można powiększać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha wiocha wiocha
tak, tego pytanie jeszcze nie było luuudzieeeee miejcie litość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknęłam. Wiocha jesteś na forum weselnym , a nie pasują Ci tematy z tym związane...to może się nie pojawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
my bedziemy mieli swoje imiona , no i zastanawiam sie czy date poznania,(bo taka fajna obcje tu wyczytalam ) czy date slubu?hmmm.....jeszcze sie zasatanawiamy, a moze bez daty????hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy \'amor vincit omnia\'. Uznalismy, ze nasze imiona to i tak znamy, a daty slubu to na pewno nie zapomnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrączki są symbolem
zawarcia związku malżeńskiego. więc najodpowiedniejsza wg mnie jest data slubu jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam imie męża i date a on odwrotnie obrączki zamawiane i grawerowana na 5 tygodni przed slubem a moja obrączka byla powiekszana o rozmiar po ciazy i grawer nie naruszony obraczki z KRUKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martilla
hej! A co myślicie o takich: na jego-będz grzeczny i data ślubu, na jej-będz grzeczna i data ślubu? Jestem świadkiem u siostry i bardzo prosiła o radę no więc trzeba jakoś oryginalnie dziewczynie doradzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuuuunia.
A orientujecie się może kobietki ile może kosztowac taki grawer na srebrnej obrączce: "Na zawsze w moim sercu Rafał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wygrawerowane imię męża i datę ślubu...a mój mąż moje imię i datę ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×