Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vikisss8686

Hotel Chrobry Międzyrzec Podlaski

Polecane posty

Gość gość
mieszkam niedaleko też słyszę same złe opinie o sali a głównie o właścicielach podobno porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dotykać do ręki ,omijać z daleka,tragedia ,byłem tam dwa razy ,raz jak chłopak płacił od pary to była wielka porażka ,właściciel rządzi wraz z rodziną chłopek jakich mało,nie mogą się nachapać ludzie nie mieli co jeść !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mieliśmy przyjemność być na jednym z wesel w Hotelu chrobrym :( Podczas podawanie rosołu zabrakło go dla ludzi takiej wpadki jeszcze nie widzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kucharką z zawodu jadłam już jedzenie w różnych restauracjach i z całą pewnością potwierdzam, że restauracja Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim posiada najgorsze jedzenie, ale trudno się dziwić jak Kucharz lubi zaglądać do kieliszka a właścicielka jest tylko nastawiona na duży zysk. Byłam tam na kilku weselach i widziałam co się tam robi z jedzeniem jakie się podaje jedzenie. W każdej porządnej restauracji szanują klienta, ale nie w Chrobrym jedzenie tam podawane powinno trafiać do kosza a niestety trafia na talerze to skandal!!! Mam nadzieję, że zanim dojdzie tam do zbiorowego zatrucia to wcześniej sanepid to zamknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie , doszły mnie słuchy że hotel ma zająć komornik czy to prawda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, zapłaciłes już zaliczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już wpłaciliśmy zaliczkę na weselę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Osobiście robiłam wesele w Chrobrym i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy ci ludzie, którzy wypisują takie bzdury na temat jedzenia są poprostu zazdrośni czy też nie mają pojęcia o gotowaniu. Moje wesele miałam w październiku i nie miałam żadnych nieprzyjemności z właścicielami. Wręcz przeciwnie. Nasze wesele miało być na 250 osób a niestety przyszło tylko 184 osób i według umowy powinniśmy byc obciążeni za 250 osób. Właściciele poszli nam na rękę i zapłaciliśmy tylko za 184osoby więc nie wiem czy to jest nastawienie na zysk. poza tym jedzenie było pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chrobrym jest bardzo dobre jedzenie oraz obsługa hotelarska . Chciałem oświadczyć sie dziewczynie i poprosiłem właściciela na słówko czy da radę jakoś zająć moją wybrankę . Oczywiście pomogli mi. Zjedliśmy romantyczną kolacje po czym została wezwana "przypadkowo" przez właścicieli po czym zrobiłem piękną drogę do wynajętego pokoju . Spędziliśmy tam piękną noc! Jeśli przeczyta to ktoś z firmy Chrobry dziękuję ! Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu do okolicznych sal weselnych hotel Chrobry ma najgorszą renomę co do jakości świadczonych usług organizacji przyjedź weselnych . A jak jedna z osób tu pytał ja również słyszałem że hotel ma zająć komornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ostatnio interesowalismy się różnymi salami w celu organizacji wesela i wybraliśmy właśnie salę w Chrobrym. Bywalismy tam już nie raz i co do jakości potraw i sposobu obsługi nie mamy nic do zarzucenia. A O komorniku to już od dawna plotka krąży jak tylko się otworzyli z tego co mi wiadomo to raczej w Panoramie ma być zamknięcie. Nie wiem co ludziom nie pasuje w Chrobrym bo jak dla mnie wszystko tam jest ok. Polecam na restauracji spróbować łososia albo sałatkę wiejską rewelacja często ją jadam gdy robimy sobie wypad z moim narzeczonym wieczorem na piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy ludzie piszecie, chyba zazdrość kole was w oczy byliśmy w tym roku na sylwestra i co mogę powiedzieć to jedzenie i obsługa pierwsza klasa jakich brak w innych lokalach nie tylko w miedzyrzecu. Szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jeszcze jedno jak by było źle to ludzie by nie poszli tam na sylwka a tak na oko to było około 300 osób . Jedyna sala w okolicy która miała komplet gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.bylem ostatnio na imprezie firmowej w tym hotelu i jedna wielka porazka (jedzenie dobre). wlascicielka chodzila pijana na kolanach nie zajmowala sie goscmi. a co do pracownikow to brak slow jak ich tam traktuja zero szacunku,nie ma tam zadnej ochrony , musza robic sniadania mimo ze nie maja ksiazeczek sanepidu,sprzatac pokoje. kelnerki bez badan lekarskich na dodatek po znajomosci. jak tak mozna??? wiec nie dziwie sie ze komornik ma to przejac jak nikt sie tym nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście p******e ze tak piszecie ludzka zazdrość! Ja tam chodzę na andrzejki na inne imprezy i nie mam żadnych zarzutów! Ludzka zawiłośc i nic poza tym!Te głupie komentarze to pewnie konkurencja! Ale co mi do tego napisałem swoje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam byłam na jednym z wesel w tamtym roku jedzonko ok ale cała reszta niestety słaba . Kelnerka prosiła w czasie podawanie zupy żebyśmy sami zdejmowali sobie z tacy . A ponadto widać ze sala jest nie wykończona i dużo jej do świetności jeszcze brakuje . A co do podejścia właścicieli to nie wypowiadam się !!!! Myślę że powinni wymienić menedżera na osobę która ma pojecie o prowadzeni takich obiektów i dużo by to zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściciele to wieśniaki jakich mało-wystarczy z nimi chwile porozmawiać.Nic sobą nie prezentują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Słyszałem od znajomej że w Hotelu Chrobrym podczas wesel jeden z kelnerów wynosi wódkę-co najlepsze nadal tam pracuje. Więc uważjcie jeśli organizujecie tam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawcy Hotelu(a jest ich wielu,bo każdy h...rządzi na swój strój) nie szanują pracownikow. Nie polecam pracy w tym hotelu;ponieważ każdy pracownik ma określone obowiązki a i tak musi robic rzeczy które do jego obowiązków nie należą. Pieniądze nigdy nie sa na czas-zawsze trzeba ich prosić o wyplate bo sami sie nie domyśla ze ludzie maja rodziny i wydatki. Ale na wakacje 2 razy w roku sie jeździ-pracownicy poczekają :) podsumowując: porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściciele to oszuści a właścicielka straszną chamką jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Białej Podlaskiej w Hotelu Delfin jest fajna sala, moja siostra tam robiła, duża sala, ładna okolica, miła obsługa no i bardzo dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ludzie nie powinni prowadzić takiego biznesu. Niech wezmą przykład z zięcia-gumowce i do gnoju. Wielkiej szefowej też się to przyda-schudła by trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos się wypowie na temat nowej sali Romantyczna w Międzyrzecu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno byli tam stazysci i wiem ze przez pania wlascicielke juz ich nie ma ,tez slyszalem ze tylko nastawiaja sie na zysk . Mam znajoma ktora tam pracuje i mowila co nieco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Właściciele są nastawieni tylko na zarobek i póki co nie znają się na organizowaniu wesela na poziomie. Wszelkie uwagi i własne propozycje odrzucają, zupełnie nie są świadomi, że dla młodych to jest wielki dzień i trzeba sie dostosowac skoro płaci się nie tak małe pieniądze. Jesli chcecie żeby wam wszystko narzucano i nie bedziecie mieli wlasnego zdania to ok. Jesli nie chcecie żeby wasze wesele było nerwówką - odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzka zawiść nie zna granic ha ha widać niektórym to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie jest tam ok. Takiej obsługi nie ma w okolicy a jedzenie też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×