Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gsabczynska

Hotel Ksiaze Poniatowski pod Warszawa

Polecane posty

Witam wszystkich :) Zastanawiamy się z narzeczonym nad miejscem na wesele. Mamy do wyboru 2-3 hotele- Hotel Ksiaze Poniatowski, Hotel Hrabski i ew. Hotel Lord. Najbardziej spodobał nam się Poniatowski, stąd też proszę o opinie, bo na razie słyszałam o nim same dobre rzeczy :) mamy zarezerwowany termin do końca tygodnia wiec zalezy mi na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rampampam
Hej :) ja miałam tam swoje wesele rok temu!! :) jeśli Poniatowski nadal ma wolne miejsca, to sie nawet nie zastanawiaj. Było super- ładna sala, bogaty stół i wszystko wg zapewnień szefowej. Dostaliśmy jeszcze kilka niespodzianek :) Gościom się strasznie podobało. Mówili ze pyszne jedzenie i b. miła obsługa. A na ile osob planujecie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie znajduję tylko pozytywne opinie i komentarze :). Moja koleżanka była tam na weselu i też zachwycona :) my planujemy na ok. 170-180 osób, ale pan Mirek od razu mówił, że pewnie ze 20-30 osób odejdzie przed weselem. Dlatego myślę, że koło 150 uda się uzbierać :) A mam też do Cb parę pytań - brać tą płonącą szynkę? co brałaś na I i II danie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rampampam
My planowaliśmy 190, ostatecznie było 172 os + orkiestra i fotograf. Szynkę polecam- jest pyszna, a przy okazji robi wrażenie :) wybraliśmy kaczke na główne danie- pysznosci! Koniecznie weźcie stół wiejski i fontannę czekoladowa. Stół jest naprawdę imponujący- nie widziałam wcześniej tak duzego wiejskiego :) i przy okazji Polsce Ci tez zespół Selekt z Radomia- swietnie bawili gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selavi84
Poniatowski ma bardzo ładną salę i tez chcieliśmy zrobic tam wesele dwa lata temu, ale nie było juz miejsc. Dlatego jeżeli macie szanse, to korzystajcie. Jestem tam raz na jakis czas na obiedzie weekendowym, bo ich jedzenie to poprostu najwyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulżyło mi :) chciałam się upewnić, jak każda kobieta, ale widze ze wszyscy mają o nich dobre zdanie :) a o tym zespole tez duzo słyszałam od managera hotelu - strasznie ich polecał ;) ale nie maja wolnego terminu :( a strzelaliście z armat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMonroe
Z ciekawości przejrzałam kilka portali i faktycznie, wszędzie mają dobre opinie. Na forach też. Zresztą maja też imponującego facebooka. Także chyba nie ma się co zastanawiać :) nie znam tego hotelu, ale chyba musi byc dobry :) http://hotelponiatowski.sale-weselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rampampam
Strzelaliśmy :) fajna sprawa:) był taki huk, że w samochodach alarmy się włączyły, także polecam :) ponadto ładne powitanie nam zrobili :) w ogóle jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wesela i serdecznie Wam polecam ten hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulaa
Cześć:) też się zastanawiamy nad Hotelem Książę Poniatowski. Szczerze, to zakochałam się w tej sali, ale z terminami krucho - w sierpniu zostały już tylko piątki, i to nie wszystkie. Alternatywą jest hotel w Falentach, ale dużo się naczytałam opinii o właścicielu i ogólnie traktowaniu gości. Planujemy wesele na ok. 120 osób. W Poniatowskim mają kilka opcji dodatkowych - fontannę czekoladową, rzeźbę lodową i stół wiejski - brać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rampampam
Z terminami krucho, bo to chyba najbardziej oblegany hotel w okolicy. Zresztą nie dziwne, skoro wszyscy mają o nim świetne zdanie :) tak jak już wspominałam, mieliśmy i stół wiejski i fontanne. Ja bym nie brała rzeźby lodowej, tylko może fotobudkę? Byłam ostatnio na weselu koleżanki i fotobudka robiła niezłą furorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byliśmy z obecna juz żona bardzo zainteresowani weselem w poniatowskim, ale nie było nas na nie stać :) jeżeli macie okazje, korzystajcie. Byłem tam kilka razy i po prostu wiem, ze nie zawiodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulaa
Zdecydowaliśmy się :) Jedziemy dziś podpisać umowę na piątek w sierpniu 2014 :) mam nadzieję, że opinie o nich panujące się potwierdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje. Dobry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulaa
Umowa podpisana! Hotel Książę Poniatowski - do zobaczenia w sierpniu 2014! :) mam nadzieje, ze w takim samym nastroju bede za kilka miesiecy :) to teraz mozna zająć się całą resztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem kiedyś tam, ale to kilka ładnych lat temu. Podobało mi sie. Ale teraz, jak patrzę po ich stronce www, to duzo sie zmieniło. Sadze, ze na lepsze. Pamietam tylko ze cieżko było dojechać, ale sam lokal naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje wesele było w zeszłym roku,wspominam bardzo dobrze ,również nasi rodzice mają dobre opinie,ślub był o 14 więc obiad był o 16,pierwsze danie rosól dla wszystkich,drugie danie podane na paterach,3 rodzaje mięs do wyboru,3 rodzaje sóruwek,potem deser ,kawa i ciasta,potem tort weselny,po torcie podano zimne przekąski,gorąca kolacja ok 21,indyk faszerowany kasztanami i kaczka z jabłkami do tego ziemiaczki w ziołach i frytki,ok północy barszczyk czerwony zkrokietem i ostatnie danie bigos ,alkohol mielismy swój ,dostaliśmy gratiś fontannę czekoladową ,bo oni dają coś dodatkowo jak jest 100osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamiętam, że mieli bardzo dobre jedzenie. na główne danie była kaczka. na zimno świetny tatar i łosoś. po północy zaserwowali świniaka - palce lizac. obsługa uczynna i miła. b. ładna sala, ale troszke chyba przesadzona :) zresztą kto co lubi. wesele miałem 20 lat temu, aale gdybym mial je zrobic teraz, to poniatowskiego wziął bym pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tatara nikt na wesele nie robi,ale zgadzam się ze kaczkę mają pyszną ,ja byłam na weselu jako gość to na obiad była kaczka z jabłkami ,indyk z kasztanami i łosoś z grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatara podają jako przystawke :) jak to nikt nie robi tatara? N jakim weselu bym nie była, tatar to obowiązek :) mam tylko dylemat co gościom do jedzenia wybrać, bo byliśmy z rodzicami u nich na obiedzie i kurcze wszystko smakowało :) ale chyba przy tej kaczce zostaniemy - wszyscy ja zachwalaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaCh
Cześć. Ja miałam u nich komunie dziecka. Na obiad wybraliśmy medaliony cielece - bardzo dobre. Stad tez polecam to danie. Na stołach było mnóstwo przystawek - wędliny, sałaty, galarety. Nie sporobawalam wszystkiego, ale cześć dań zabraliśmy do domu i miałam z głowy gotowanie na kilka dni do przodu. :--) jeśli na weselu bedą dzieci, to poproscie o naleśniki z gorąca czekolada- moja córeczka sie nimi zajadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22222222
bylam tam u kuzynki na weselu. jest pieknie, elegancko, jedzenie w miare, moze nie powala ale jest smacznie naprawde. obsluga ok. ogolne wrazenie-baaardzo dobre. :) sama bym tam robila ale mieszkam 500 km od tego miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowie znajduje się START Hotel Atos http://www.hotelatos.pl/ Na stronie znajdują się zdjęcia pokoi, wiec można sprawdzić w jakich warunkach będzie się wypoczywać. Do samego hotelu można natomiast łatwo dojechać autobusem z lotniska lub dworca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, co za tandetna reklama resthotelu........ Współczuje właścicielom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat największym plusem Rest jest cena do jakości. Masz tam 158 zeta jako minimalna kwota za jedną nockę wesela - spróbuj znaleźć w okolicy coś w podobnych pieniądzach z takim samym zakresem oferty. Podpowiem - nie da się, tym bardziej w samym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre ceny mają w rest hotel, tym bardziej ceny są do zniesienie gdy wiesz że w Rest Hotel mają darmowe SPA, jaccuzi, sauny kręgle, bilard i masa innych czasoumilaczy :) Mory ul. Poznańska przy wlotowej ulicy do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny, ale ja sie zatrzymuje tyko w Hotelu Rest, nie ma co sie pchać o centrum http://www.hotelrest.pl W Morach jest dobra lokalizacja zarówno zeby szybko podjechać do centrum jak i wyjechać na autostradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brindek
Pod Warszawą to np. hotel Rest w Morach. Świetne miejsce, dopracowane, w wysokim standardzie i to dokładnie o to tutaj chodzi. My akurat byliśmy gośćmi konferencji, ale widać, że u nich zwyczajnie o wszystko się bardzo dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×