Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margo1111

Hotel Polonia Grabanów k. Białej Podlaskiej

Polecane posty

Gość margo1111

Witam, czy ktoś miał już może wesele na sali w hotelu Polonia w Grabanowie koło Białej Podlaskiej? Jak opinie? Mają dobre jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret_85
Cześć:) byłam gościem na weselu w hotelu Polonia koło Białej Podlaskiej. Sala bardzo ładna, a jedzenie naprawdę wyśmienite. Jest to nowa sala i widać, że właściciele bardzo się starają aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, a na ile osób było to wesele? Też zastanawiam się nad tą salą, ale planuję wesele na około 120 osób a sala w hotelu Polonia mieści aż 300. Obawiam się, że goście rozproszą się po kątach i powstanie efekt pustej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, Byłam na weselu w POLONII NA 110 osób. Na 300 osób jest liczone przy prostokątnych stołach pewnie, ja byłam na weselu na 110 osób. Stoły były okrągłe (10 osobowe). Wyglądało to bardzo elegancko. Stoły okrągłe zajmują też znacznie więcej miejsca, więc nie ma tego efektu o którym mówisz. A jak chcesz żeby więcej osób było na sali to wybierz chłodniejszy miesiąc. W czerwiec - sierpień i tak wiele osób będzie wychodziło na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak cenowo za osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dzwoniłam i dowiadywałam się o rok 2015 i Pani poinformowała mnie, że cenowo od osoby życzą sobie 160 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale ja bylam tam na dwóch weselach juz i na sylwestrze. Sala ladna, ale menu straszne. przystawek jest duzo, ale na talerzach jest tego bardzo niewiele i potem nie zostaja uzupelnione polmiski (jezeli wogole ktos z tamtat tknie). Przestrzegam pary młode, które szykują tam swój wyjątkowy dzień. pilnujcie bardzo włascicielki, ceny są bardzo wysokie a Pani robi to po najniższych kosztach. Tak byc nie moze. Dania nie byly wymyslne, byly tradycyjne (przynajmniej wiekszosc), no ale niedogotowania nie da sie wybaczyc, niestety. Schab, udziec z indyka sa bardzo suche. Inni goscie z wesel takze mieli negatywne zdanie dotyczące menu. o sylwestrze nie wspomne, menu jak dla monarchi a zespol nie potrafil dostosowac muzyki, ciągle grane były zagraniczne piosenki. zeby zabawa byla dobrze wspominana zdaniem większośc***owinna być utrzymana w rytmach znanych disco polo. Być może hotel Polonia z czasem wyrobi się jak Magda, gdzie kiedys bylo bardzo zle a teraz jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, sylwester byl do dup*. na weselu nie bylam, wiec nie wypowiem sie jak jest. Mloda sala, moze sie wyrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w hotelu Polonia na andrzejkach i na sylwestrze - obie imprezy były bardzo udane! Cała nasza ekipa bawiła się super, jedzenie nam bardzo smakowało. Cena za sylwestra w porównaniu do innych sal w Białej nie była wysoka, a organizatorzy naprawdę się postarali! Zespół grał faktycznie sporo zagranicznych piosenek, ale my akurat nie lubimy disco polo...i prawie wszystkie zamówione przez nas utwory zostały zagrane + fotobudka - więc mamy super pamiątkę z imprezy :) Mi się tam bardzo podoba - sala jest prześliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
Byłem na sylwestrze w Polonii i udźca z indyka nie było, tylko smaczna kaczka i super bawiłem się do 5.30. Muzyka kwestia gustu.Obsługa kelnerska miła i spełniała moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy w hotelu na balu walentynkowym, imprezę zaliczam do udanych ale tylko i wyłącznie dzięki znajomym z którymi byliśmy, jedzenie tak jak pisał poprzednik- jest ale w ilosciach mikroskopijnych, przyszłym parom młodym polecam spisywanie na umowie gramaturgię każdej potrawy na osobę gdyż tym co podano na balu (dania ciepłę) nawet małe dziecko by się nie najadło, do tego same menu kopletnie nie trafione- zbyt bardzo chcieli coś nowego a widać ze nie mają wyczucia smaku i jest to robione po najniższym koszcie- zupa gulasz (coś jak ala strogonow) przepieprzony że tylko do wylania, pierwsza zupa chyba próbowali pod jakaś włoska, kwasna, bez smaku, i do tak sie składało że był z nami kolega mieszkajacy we Włoszech już 10 lat i stwierdził że wstydziłby się to psu lub kotu wylać by to jadł, każda przystawka była mikroskopijnej wielkosci - np. jedna pieczarka w panierce- to danie na 1 osobę, sala i co z tego ze ładna- bo nowa, teraz wszystkie zaczynają iść do takiego poziomu,ale jeśłi człowiek ma świcieć oczami przed rodziną że zjechała i nie ma co im podać do jedzenia to się nie warto męczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzirej WOJTEK
Pięć gwiazdek w mojej ocenie otrzymuje Polonia. Piszę otwarcie jako Wodzirej Wojtek. Czym charakteryzuje się Polonia: piękna i obszerna sala (prowadziłem tam kilka imprez z udziałem nawet 240-tu osób), rewelacyjna obsługa, wyśmienite jedzenie podane w oryginalny sposób. Na potwierdzenie tej opinii dodam, że tydzień temu robiłem w Polonii wesele mojej córki a moje zdanie o Polonii się nie zmieniło. REWELACJA !!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób, które organizowały swoje wesele w Hotelu Polonia. Doszły mnie słuchy, że panie po weselu ni z tego ni z owego doliczają koszt klimatyzacji, a jeżeli ktoś coś zbije to płaci się za całą zastawę. Czy ktoś musiał za coś dodatkowo dopłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatm, ja także jestem zainteresowany opinią o tej sali. Jak organizacja? Jakie jedzonko? Właśnie jesteśmy na etapie wyboru sali i zależy nam na opiniach osób, które tam organizowały swoje wesele lub bawiły się tam na przyjęciu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg656
nie byłam , nie widziałam. ale zastanawia mnie po jaki wój po 2 lipnyc weselach paniusia poszła na sylwestra ???? coś tu śmierdzi w tej opinii. koleżanka była jako gość i była zachwycona całokszałtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli ktoś z gości lub nowożeńców chciałby udzielić konstruktywnej opinii, poproszę o inf na mail sasza29@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Ja też planuje tam wesele. I ostatnio doszły mnie słuchy, że podobno tam na tej sali jest śliska bardzo podłoga na której źle się tańczy czy to prawda??? Pyta się tych osób oczywiście szczególności którzy tam byli. Cena jak tu piszecie na 2015/2016 jest 160 zł za osobę, i powiem wam nie narzekajcie na tą cenę bo taką samą cenę będziecie mieć w każdej innej sali, czy w Czosnówce, Porosiukach, czy w sali Magdzie. Bo wszystkie mają taką samą cene bo wszystkie sale te objeździłam i rozmawiałam z właścicielami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odstąpię salę weselną w Pensjonacie "Helena" w Hotelu Polonia w terminie 23 Maj 2015 r.Zależy mi tylko na odzyskaniu wpłaconej zaliczki.Wszelkie szczegóły pod numerem telefonu 510056699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga1205
W Hotelu Polonia współorganizowaliśmy wesele naszego syna. Nasi goście nocowali w pokojach hotelowych. Zarówno przyjęcie weselne, jak i pobyt gości przygotowane były na wysokim poziomie. Wprost trudno byłoby znaleźć jakąś niedogodność lub wadę. Menu było zróżnicowane, a potrawy b. smaczne (ukłon dla szefa kuchni) i w wystarczającej ilości. Właściciele i obsługa b. dbają aby goście byli zadowoleni, co doskonale się udało. Polecam Grażyna i Jerzy Gajewscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem dziękujemy ogromnie całej załodze Hotelu Polonia za ich wielki wkład w organizację naszego wesela (13.06.2015). Z całą odpowiedzialnością polecamy to miejsce wszystkim narzeczonym! W wyglądzie sali zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, a w dniu naszego ślubu była 10 razy piękniejsza :) Pani Ala robi cuda i staje na rzęsach żeby młodzi byli zadowoleni a jej anielska cierpliwość pomaga ukoić stres :). Wszyscy są niezwykle pomocni i służą radą w każdej sytuacji zarówno w czasie przygotowań jak i podczas trwania imprezy, Pan Tomek ratował nawet moje zdarte gardło specjalną herbatką z miodem :). Wszyscy nasi goście chwalili całą obsługę, jedzenie, część wizualną no po prostu wszystko! Ukłony dla szefa kuchni przede wszystkim za krem z borowików i grillowaną karkówkę! :) Przyszli Państwo młodzi! z Hotelem Polonia nie będziecie musieli martwić się zupełnie o nic! Wszystko odbywa się w przyjacielskiej atmosferze nawet rozliczenie kosztów :) Pod względem ekonomicznym również się nie zawiedziecie, uważamy że to najlepsza cena w Białej za najlepszą usługę! W cenie jest zawarty cały szereg dodatków na czele z dekoracją żywymi kwiatami!!! Raz jeszcze dziękujemy, ten dzień i noc będziemy wspominać przez całe życie, a wszyscy Państwo przyczyniliście się do tego aby było wyjątkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam byłam świadkową na jednym z wesel wszystko jest jak najlepszym porządku smaczne jedzenie, miła obsługa , piękna sala , pomocni właściciele. Jedynym nie miłą niespodzianką jest podejście pani menadżer która była niemiła i nie chętna, do jakiejś pomocy , miałam razem z młodą odczucie że jesteśmy intruzami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda35
Idealne miejsce na zorganizowanie wesela. Wspaniała sala, pyszne jedzenie. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za profesjonalną i zorganizowaną obsługę kelnerów, którzy wprowadzili niesamowitą atmosferę. Super kontakt z Właścicielami i Panią manager. Na pewno wrócimy tutaj nie raz i z wielkim sentymentem będziemy wspominać nasze wesele w tak cudownym miejscu. Goście również są zachwyceni miejscem i do dziś wspominają piękną salę i gościnność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGośka
Nie byłam w tym hotelu, ale jesli szukasz miejsca na wesele w Białej lub okolicach to powiem Ci gdzie ja miałam swoje. W http://hoteldelfin.pl/ i było tak jak sobie wymarzyliśmy, bo mozna było dogadać wszystko jak się chciało. Generalnie sala przestronna i ładnie ją ustroli, potrawy smaczne, goście zadowoleni, my zadowleni także jeśli szukasz miejsca to to jest na wesele super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam byłam na weselu 20 maja sala ładna,ale niestety aż 17 osob miało zatrucie pokarmowe , leżało w szpitalu cos z Tym jedzeniem było nie tak . Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że konkurencja z powiatu bialskiego nie ma sposobu ani pomysłu, aby przekonać do siebie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×