Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Idealna suknia ślubna

Polecane posty

Gość gość

Jaka była Wasza idealna suknia? Ja zaczynam poszukiwania i podoba mi się tyle różnych rodzajów, że zupełnie nie wiem na co się ostatecznie zdecydować a wiadomo, chciałabym wyglądać wyjątkowo. Zastanawiałam się też czy nie wybrać czegoś krótszego zamiast do ziemi ale może to za skromnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybór jest ciężki ,ale coś wybrać trzeba ;) także powodzenia w poszukiwaniu i wybieraniu ;) bo łatwo nie będzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie do momentu do których nie przymierzysz całych stosów nie będziesz wiedziała, ale wpadniesz na tą jedną, wyjątkowo, chyba każda z nas przez to przechodziła i najważniejsze żebyś Ty czuła się dobrze więc głosy doradców przyjmuj z umiarem i nie daj się na siłę do niczego przekonać, ja swoją akurata znalazłam w jennifer-vaiano w Warszawie i byłam bardzo z wyboru zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam bardzo długo i w Krakowie absolutnie nie mogłam nic dla siebie znaleźć więc przy okazji wizyty u przyjaciółki zrobiłam rajd po warszawskich salonach i znalazłam tę jedyną w jennifer-vaiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w tym salonie www.lovecms.pl mają bardzo ładne sukienki i dodatki. J au nich szyłam kieckę na ślub i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najwiekszym problemem była sukiennka i trafiłam z polecenia koleżanki do salonu ślubnego Kaledonia który mieści się na ul Dlugiej 34. Zakupiłam tam sukiennkę swoich marzeń idelana ,Panie bardzo pomocne doskonale rozumiały moje potrzeby nawet ku mojemu zaskoczeniu nie było problemu ze zmianami ,chciałam odkryte plecy :) Nie ma jak trafić na miłą obsługę która rozumie drugiego ,ponadto posiadają swoje krawcowe które bardzo się starają dogodzić jestem mega zadowolona polecam ten salon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienke trzeba minimum 6miesięcy wczesniej zamówić,to jest bezpieczny czas wiadomo ,ze trzeba poświecić na to cały dzień nie na szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×