Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DoRaj

Idziemy do teatru

Polecane posty

Gość DoRaj

Zachęcam do wypowiedzi na temat takiego spędzania czasu wolnego. Proszę o rekomendacje spektakli teatralnych, które obejrzałyście niedawno, same, w towarzystwie swoich mężczyzn, przyjaciół albo dzieci. Ja sama, matkom dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym polecam spektakle festiwalu "Latający kufer", który rozpoczął się właśnie w Warszawie i trwa do grudnia. Spektakl o małej syrence, na którym byłam ostatnio, był przecudowny. Poza tym lubię chodzić do Teatru Małego, gdzie grane są przedstawienia z różnych teatrów w Polsce, także zagraniczne. Czekam na wypowiedzi innych teatro-maniaczek i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampion
ja czesto chodziłam do teatru i muszę przyznać że zawsze jakos umiałam wybrnąć z kłopotu założenia czegos eleganckiego tak naprawdę to liczy się inewncja twórcza......... a teraz z miłą chęcią poszłabym na jakis piękny musical ostatnio roszczarował mnie w tym względzie Józefowicz nie podobała mi się jego wersja Romea i Julii natomiast z sentymentem wspominam sztukę pt "Grube ryby ' naprawdę polecam równiez tez ze wzgledu na obsadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozumiem
kupujesz gościom weselnym po bilecie i zażywac kultury idą a nie moczyc gęby w alkoholach :D:D:D to tez jest sposób na oryginalne wesele :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×