Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martas1

Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej???

Polecane posty

Gość jaastass
moja koleżanka zapłaciła 800zl,w Gdańsku:/ cieszę się że wypożyczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80zl 5asec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy do pralni ja nie zapłaciłam tak dużo, a suknię prałam tu www.pralnia-perfekt.pl/ Jestem zadowolona z takiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broszek
To zależy w jakim mieście. W Warszawie masz pralnię z dowozem. Nazywa się Iron Master. I tam wypiorą ci suknię ślubną właśnie ze zwrotem na miejsce. Dopytaj - bo cenowo wychodzi dosyć tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broszek
Ile? A w jakim mieście? Ja płaciłam 75 zł. Poważnie aż tak sobie liczą za suknię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją wyprałam w pralce w poszewce od poduszki,a gorset w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkoteles
Ile kosztuje? To zależy gdzie. 75 zł to już bardzo dobra cena, a jeśli jeszcze w dodatku z dowozem, to tym bardziej się opłaca. Tylko w jakim celu pierzecie te suknie? Chcecie je później sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją wyprałam, bo kupiłam ją w komisie niby po czyszczeniu. Wyglądała na brudną i zaryzykowałam wypranie jej w pralce. Po wypraniu była czyściutka i biała, jak chciałam, chociaż trochę się obawiałam tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broszek
75 zł kosztuje to w wawie, w Iron Master w opcji z dowozem. Ale faktycznie ta sama usługa może kosztować bez porównania więcej - w siecówkach liczą jak za zboże i nawet nie liczcie, że dostaniecie dostawę w cenie. Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trepra
75 zł, ale bez względu na rodzaj sukni, wielkość, ozdoby, typ materiału? I faktycznie to zawsze jest doprane tak jak należy? Któraś z Was jeszcze tak prała? Bo przyznam, że cena jest dziwnie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamesna
Bardzo dziwna stawka, można by powiedzieć, że nierynkowa, ale jeśli komuś się to opłaca, to czemu nie? istotne, aby tylko usługa była odpowiednio wykonana. Pozostałe kwestie zupełnie nie mają tutaj znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrasiek
Stawki nie mają dla mnie znaczenia. Liczy się tylko to, żeby usługa była wykonana dobrze - tzn. nie interesuje mnie źródło pochodzenia tych stawek. Skoro potrafią to realizować na poziomie na tyle dobrym za taką kasę, to korzystam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże pralnie zawsze mają wysokie stawki i nie warto korzystać z ich usług - tzn. nie tyle duże co bardziej po prostu siecówki, które mają wszędzie dokładnie takie same ceny i jak na mój gust, to po prostu nie warto z nich korzystać. Ale każdy wydaje swoją kasę jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Robimy wesele na 154 osoby (jeżeli chodzi o dorosłych, za których się płaci). Myślę, że przyjdzie ok. 130 osób. Od osoby płacimy w lokalu 175zł. Myślę, że całe wesele będzie nas kosztować blisko 40 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym miesiącu swoją oddałam do czyszczenia zaplacilam 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Sorki, napisalam wiadomość nie pod tym postem co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbers
75 zł płaciłam za pranie sukni ślubnej w Warszawie, w Iron Master. Bez względu na wagę sukni, dodatki, materiał - nie było żadnego podziału. Po prostu uslyszałam, ze stawka za suknię ślubną wynosi tyle i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habrager
Bo właśnie stawki powinny być jednolite, a nie różnicowane. Z punktu widzenia pralni w zdecydowanej większości przypadków wykonują dokładnie taką samą usługę, więc w żaden sposób nie są tutaj jakoś mocno obciażeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - prałam w poprzednim tygodniu. Suknia w fatalnym była stanie. Zapłaciliśmy 75 zł z dowozem. Opłacało się - załatwione w 48 h. A stawki w mieście rzeczywiście bardzo zróżnicowane, nawet i 3 razy wyższe w niektórych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapłaciłam 120 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebrana
Duże kolejki mają w tym Iron Master? W sensie - jeśli będę przez trzy dni w mieście to mi wypiorą suknię? U mnie w mieście na takie stawki nie ma szans, a miejscowość kilkanaście razy mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. W poprzednim tygodniu załatwiałam pranie sukni i zapłaciłam za to 75 zł. Normalnie z dowozem, wszystko załatwione jakoś w dwie doby, kontakt spoko, na sukni nie ma żadnych śladów, a wyglądała naprawdę źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda - w Iron Master zapłaciłam 75 zł z dowozem. Szokujące, że nawet w mniejszych miejscowościach pod miastem rzucano dużo wyższe sumy. Śmieszne to i nie do końca zrozumiałe, ale cóż poradzić? Po prostu stolica ma taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od okazałości sukni, materiału, stanu zabrudzeń itp. Najlepiej orientować się już u źródła, bo tu ktoś napisze że zapłacił 150, a inny widzę, że 800zł , trochę dużą rozbieżność cenowa. Ja swoją suknię parę lat temu prałam w pralni http://pralnianiagara.pl/ ale ceny już na pewno uległy zmianie. Co do jakości obsługi i zamej usługi to polecam serdecznie wszystkim z okolic Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie w salonie Jennifer Vaiano podobno najlepiej robią pranie sukien. Nie wiem dokładnie jak cenowo wychodzi ale moja znajoma tam robiła i była bardzo zadowolona. Podpytam ją i dam znać później co do ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - tydzień temu zapłaciłam 75 zł w Iron Master za wypranie sukni z dowozem. Opłacało się. W sieciówkach najlepsza promocja jaką znalazłam to było 99 zł - bez dowozu. A dla mnie akurat ten dowóz był dosyć istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 razy juz to napisalas. Tak, juz wszyscy zalapali. Tydzien temu robilas pranie w Iron Master i zaplacilas 75 zl z dowozem. Raz wystarczy, zeby kazdy przeczytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×