Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona_

Ile kosztuje wynajecie sali na skromne przyjęcie weselne?

Polecane posty

Gość zmartwiona_

Hej, Orientujecie się może ile kosztuje wynajecie sali dla okolo 20 osób? Za 3 miesiące bierzemy slub cywilny i po uroczystosciach w USC chcielibysmy zrobic male przyjecie dla najblizszej rodziny. Mam na mysli kilkugodzinne spotkanie w restauracji itp. Chodzi mi o laczny koszt wynajmu sali (z jedzeniem, napojami, alkoholem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_
Nikt sie nie orientuje? Niepytam o dokladne ceny tylko o to ile moze kosztowac wynajecie sali od osoby.. My bedziemy mieli tylko ze 20 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od menu ale sa to kwoty od ok 120 do 200zl za osobe. w niektorych restauracjach jest tak ze podaja cene ale bez alkoholu i alkohol musisz kupic u nich (ok 0,5 litara wodki za ok 25zl) w niektorych restauracjach jest tak ze alkohol mozesz miec swoj. przedzwon sobie do kilu restauracji i zapytaj o koszta.zapytaj co jest w cenie ( czy oprocz posilkow jest dekoracja,tort,napoje zmine,alkohole) ja akurat place 200 zl/osobe (w tym mam kilka cieplych posilkow,plyte zimna,tort,desery, herbaty,kawy bez ograniczen i soki tak samo) w cenie nie mam alkoholu,moge miec swoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przede wszystkim zapytaj czy maja wolne terminy bo z tym miozesz miec ciezko jesli chcesz miec sale wolna za 3 miesiace. dzwon jak najszybciej i rezerwuj bo z wolnymi salami moze byc ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leillaaaaaaaaaa
w mojeje okolicy takie przyjecie np chciny,komunia(do 22 h) kosztuje ok 60-80 od osoby,bez alkoholu oczywiście,ale na 20 osób dużo kupować nie musisz..Ile zawołaja za przyjęcie weselne nie powiem Ci musisz popytać ale w 2 tys zmieścisz sie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z "ona-82", raczej radze szybko się rozglądać za salą, ponieważ 3 miesiące to niewiele czasu. Szukaj w internecie lokali, a potem dzwoń i po kolei pytaj - wtedy będziesz najlepiej zorientowana. Cena jest bowiem zalezna od: miejsca, standardu lokalu, menu, i tak jak Pani powyżej mówiła- jedne lokale za taką samą cenę gwarantują napoje, alkohol i ciasta - a inne nie i trzeba we własnym zakresie. Życzę przyjemnych poszukiwań :-) i wspaniałego przyjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo oplaca sie wynajmowac sale na 20 osob. lepiej jak pisza dziewczyny po prostu zorganizowac jakis obiad w restauracji, wtedy placisz wg stawekzaproponowanych przez nich. W zaleznosci od czesci Polski w jakiej mieszkasz, od wielkosci miasta, rodzaju restauracji, rodzaju menu (ile dan, jakie, czy z ciastem czy bez, czy z alkoholem czy bez, etc.) ceny wahaja sie od 100 do 220 i nawet wyzej. musisz siasc na internecie i szukac, dzwonic, kto ma jeszcze wolny termin na dzien ktory was interesuje. powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w maju takie krótkie przyjęcie na 21 osób. W restauracji - wynajem sali 0 zł, po prostu płacilismy tylko za menu. Obiad - rosół plus drugie danie. Przystawki - trzy rodzaje plus wędlina, półmisek serów, jakies dwie sałtki, śledzie, mozarella z pomidarami, soki do picia - takie tam. Pózniej był deser, kawa lub herbata. Wódka z restauracji, ale po cenach sklepowych - tak się umówiłam. Krótko 3,5h, bo później było drugie przyjęcie, gdyby się udało dłużej, to zamówiłabym jeszcze barszcz z krokietami - to w sumie z 5h by trwało, a tak to w domu musielismy dokończyć. Koszt - przyjęcie 1750 zł (z alkoholem, na wejściu szampan). Plus 150 zł tort - sami kupowaliśmy i sama piekłam ciasta. Trochę rodzice do domu kupili, ale tam krótko było i wszyscy po obiedzie, to niedużo trzeba było. Myślę, że 2200, to wszystko co wydaliśmy. Miejscowość - 30-tysięczne miasteczko położone 50 km od Warszawy. Ceny w sklepach warszawskie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod W-wą
My płacilismy 120 zł za osobę, bez alkoholu, napojów (tylko kawa i herbata w cenie) ciast i tortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że wystarczy szukać małej salki...i będzie taniej,zapewniam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sierpniu robilismy takie przyjecie na 20 osob po slubie cywilnym. w restauracji płaciliśmy 80zl od osoby- był obiad : zupa a na drugie zestaw sorowek,ziemniaki i 2 rodzaje mies, potem tort a po torcie byla zimna plyta ( wedliny, salatki, sledzie itp) i na koniec jeszcze 1 posilek cieply. kawa , herbata, napoje to bylo do woli oraz owoce i ciasta na stole caly czas byly. alkohol kupowlismy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jesli nie musisz nie mow ze to slub, kazdy jak uslyszy slowo slub od razu drozej liczy wszystko, juz nie wspomne o restauracji ale np fryzjer. kwiaciarnia. np ja potrzebowalam taki maly bukiecik do reki - nic duzego , poszlam do jednej kwiaciarni a tam cena 100zl bo pani uslyszala ze na slub w innej kwiaciarni nie mowilam z jakiej okazji - ten sam bukiecik 25zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwiona-ja orientowalam sie w jednej reaturacji w moim rodzinnym miescie (ok.400 tys.mieszkancow),wiec koszt wynioslby na dzien dzisiejszy 120 zl od osoby (obiad,przekaski,ciasto,soki)bez alkoholu.I tez babka mowila,ze nie ma problemu,zagradzaja czesc sali parawanem,a poniewaz restauracja jest spora i ma mnostwo zakretow i zaulkow,wiec mysle,ze atmosfera jest wystraczjaco intymna.Moze poszukasz czegos takiego?Ja tez mysle o takim skromnym przyjeciu zamiast wesela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam takie właśnie
małe przyjęcie, dla wąskiego grona osób - ślub był kościelny, cichy i skromny. Salę w dużym mieście udało się znaleźć tylko dlatego (4 miesiące przed śłubem), że wybraliśmy termin niedzielny. Menu skłądało się z przystawki, dania głównego i deseru, z alkoholi wybraliśmy tylko wino, tort zamawialiśmy osobno. Koszt samego obiadu - 80 zł od osoby. Naprawdę wynajęcie sali osobno nie maracji bytu - dużo korzystniej jest po prostu zorganizowac takie wlasnei skromne przyjęcie w resjtauracji, ale za restauracją warto sie rozglądac JUŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od regionu, jakości sali i menu jakie wybierzesz a czasem także od ilości godzin, bo jedni policzą cenę od tzw "talerzyka" a inni od czasu wynajęcia. Różnie to bywa. Nie wiem jaki region Cię interesuje. Poszperaj na http://www.gdziewesele.pl tam możesz sobie wyszukać typ lokalu pod względem regionu oraz ilości osób i często podane są również ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona112
mam ten sam problem ślub za 3 miesiace a tu sali nie ma na przyjeciu bedzie 20 osób i niewiem czy mam zrobic wesele w restauracji czy wynajac sale+kucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiemmmmmm
to jak robisz przyjęcie w restauracji to płacisz od osoby czyli jak masz 20 zł a od osoby zapłacisz 160 zł to wyniesie cię 3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas takie skromne przyjecie o jakim piszesz kosztuje od 60 do 80 zł za osobę. Wiem bo mój kuzyn miał teraz chrzciny i płacił 70zł za os. W tym jest obiad rosół, flaki, drugie danie 3 rodzaje mięsa ziemniaki/frytki, surówki. do tego zimna płyta typu sałatki, sledzie, wędliny. Pozniej jeszcze jedno gorące danie chyba karkówka czy zeberka. Mieli jakąs tam ilosc soków jeszcze, ale gazowane musieli dokupic, ciasta owoce, tort wódka we własnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaldi2013
witam wszystkich ja akurat mam taką sale nie drogo od 10 do 80 osób w pałacu 6 km od Legnicy z parkingiem możliwością rozpalenia ogniska ,grilla własną kuchnia wyposażoną tel 698008021 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkonik
Przystępne ceny mają w restauracji Gościnna w Łodzi przy Puszkina 18. Byłam tam na stypie, ale wesela i komunie też tam organizują. Jedzenie mi smakowało, sala była ładna, toalety czyste i zadbane. Zadzwoń do nich i innych i porównaj sobie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to różnie zależy gdzie i co będzie wliczone w koszt.. nie bierz tylko wódki w cenie, nie opłaca się, ja kupowałam osobno Absolwenta, on jest dobry i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał2000
najlepiej jest zadzwonić i dokładnie się dowiedzieć, ponieważ zawsze możesz coś ustalić indywidualnie. Mi wyszło całkiem tanio z wynajmem sali na https://www.salerezerwacje.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas również interesowała sala na mniejsze przyjęcie weselne i szukaliśmy tutaj http://www.gdziewesele.pl/ bo większość lokali udostępnia informacje o cenie łatwo było nam wyliczyć koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam swoje w zacisznym miejscu nad Warszawą. Właśnie szukałam jakiegoś kameralnego miejsca tylko dla najbliższych więc http://zakatek-smaku.pl/ idealnie spełnił moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest podejść, ewentualnie zadzwonić i się konkretnie dowiedzieć, bo ceny są naprawdę przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna sprawa jest podstawienie taksówek na imprezie, zeby goscie mogli wrocic - www.radiotaximpt.krakow.pl :) ja tak zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×