Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaaaaaaaaaa

Ile na wesele ?? POMOCY

Polecane posty

Gość laleczkaaaaaaaaaa

Podpowiedzcie mi, ile wlozyc do koperdy na wesele kolezanki..zaznaczam ze ide sama i jestem swiadkową.Mam 21 lat i nie zbyt duzo kasy :( w dodatku sama podroz wyniesie mnie ponad 100 zl, plus wiadomo sukienka, buty itp. pomozcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu pagadi
Jako sama i zwykly gosc powinnas dac nie mniej niz 150 zl. Jako swiadkowa troche wiecej , ale mysle , ze 200-300 wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica
ale co ma koszt sukienki do pieniędzy w kopercie?wiadomo, że jak się idzie na wesele to potrzebne są buty i sukienka. Ale myślę, że panna młoda jest świadoma tego że specjalnie przyjeżdźasz i masz wiązku z tym spore wydatki...więc wobec ciebie są mniejsze wymagania(jeśli można tak powiedzieć) Moja starsza też będzie dojeżdżać z drugiego końca polski...i nie chcę od niej żadnych pieniążków...mi najważniejsza jest jej obecność!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona m.
Daj na ile cię stać, albo kup prezent.Chyba nie wybrała cię na świadka dla korzyści finansowych wiec zna Twoją sytuację i zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak se
popieram iwone m. - daj na ile Cie stać lub prezent- też wybieram świadka a nie jego pieniądze. podejrzewam że koleżamka jest osobą rozumną i zrozumie że jak się ma 21 lat to raczej kasy nie przerzuca się łopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 21 lat
i też mam być świadkiem i w dupie mam to ile kasy sie ode mnie oczekuje, nie zarabiam, dam tyle ile mogę albo prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×