Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muśkiaaa

Ile płacicie za kamerzystów???

Polecane posty

Gość Muśkiaaa

Jak wyżej, jestem na etapie poszukiwania kamerzystów, chcemy dwóch, żeby było nagrane na dwie kamery, ale chciałabym się zorientować w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 84
Ja za dwoch place 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z forum
Po co dwóch fotografów na ślubie? Chyba tylko dla ich wygody bo ja sobie nie życzę aby tyle osób chodziło po ołtarzu i kościele. Mam sprawdzonego kamerzystę z długoletnim stażem pracy w TVN. Widziałam cztery jego pełne produkcje. Podoba się nam że jego film trwa góra 1,40 h i nie ma dłużyzn i słodzenia. W jego wykonaniu jest to dokument z wesołymi wstawkami. Cena za błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin i mała sesja w plenerze innego dnia to koszt 1800 zł. Wszystkich tych videowców co proponowali filmy po 2,5h i więcej z góry skreślaliśmy. Tak jak fotografowie naciągają na setki zdjęć na płycie tak videowcy kuszą godzinnymi filmami przy których końcu oglądający usypiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Podaję dla zainteresowanych cennik ze Śląska: 1/ Filmowanie 1 kamerą profesjonalną 3CCD lub HDV przy użyciu urządzenia o nazwie /Floatcam PRO 9 Profesjonalny System stabilizacji drgań kamery - stosowany głowinie przez TV/ Cena od 2.500zł 2/ Filmowanie 2 kamerami 3CCD /bez Floatcamu/ Cena od 2.900zł. 3/ Filmowanie 2 kamerami 3CCD plus Floatcam Pro 9 Cena od 3.500zł Pozdrawiam Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modulares
Byłam na ślubie gdzie było dwóch kamerzystów. Wyglądało to okropnie. Rozpraszali uwagę gości i zasłaniali młoda parę. Dodatkowo przepychali się z fotografem. Ja nigdy na to nie pozwolę o ile wynajmę kamerzystę. Wolę zdjęcia bo nie ma na nich głupich min i w każdej chwili mogę sięgnąć po album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśkiaaa
Planujemy dość duże wesele, na ponad 200 os. i dlatego własnie chcemy na dwie kamery. Wiem, że są różne zdania, ale widzieliśmy film właśnie z dwóch kamer i bardzo nam się podobają osiągnięte efekty. Znalazłam kamerzystów, którzy kręcą świetne reportaże z wesel i ślubu,widziałam cały film znajomego, ale krzykneli nam cenę ponad 4000 zł, dlatego właśnie założyłam ten wątek, żeby mieć rozeznanie czy to zdzierstwo i czy normalna cena bo nie mam pojęcia jakie są ceny. Dodam jeszcze, że u nih film trwa max 2h. Dziękuję tak w ogóle za wasze wypowiedzi :) Jak ktoś jeszcze ma takie rozeznanie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamerzysta film - 1200zł plener (400djec na plycie - 50 w albumie) + fotki które cykał na weselu, ustawiane i nie - 600zł fotograf reportaz(od początku do konca mszy i zyczen) - 500zł studio - 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann//
My za kamerzyste płacimy1500. Jest sprawdzony przez dwiemoje kolezanki. Jego filmy bardzo nam sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritamari
my placimy 1200 zł za kamere za 1 dzien i 1200 za zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Dobry kamerzysta to 3000zł-4000zł ale efekt ... :D Na prawdę warto! Polecam kamerzystów współpracujących z www.perfectmoments.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśkiaaa
Czyli reasumując, nie przesadzimy jeśli damy za dwóch kamerzystów ok. 4500 zł, oferta obejmuje przygotowania, błogosławieństwo, ślub, życzenia, wesele do 2:00 h, dostalibyśmy 2 płyty dvd i film na przenośmym dysku. Film max 2h. Ja jestem przekonana, ale narzeczony twierdzi, że to za dużo choć jemu też się podoba, dlatego własnie chciałam się rozeznać. Dziewczyny brać ich?? :) Sorki, że tak wam truje ale naprawdę mam dylemat i jestem wdzięczna za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Zależy gdzie, jak w W-wie i robią bdb filmy to warto...Poproś o to aby jedna z kamer była na floatcamie, albo kranie filmowym... Cena 4.500zł jezeli to fachowcy to jest adekwatna do włozonej pracy i umiejętności. Pozdrawiam i życze udanego wesela :) Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
my mAmy malzenstwo kamerzysta +fotograf i placimy im 1100zl a sa swietni:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najxhasjkxcgaskxcasdc
masz jakiegoś linka do tego małżeństwa ?? kamera + foto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYXYX
to naprawdę musi być super usługa. Zdjęcia i video za 1100 muszą byc robione sprzętem z najwyższej półki. Pewnie dodatkowo nawet wystawiają rachunki. Prosimy o linka do ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka kalina
Sama możesz przejrzeć oferty i wybrać najkorzystniejszą. Teraz kamerzyści praktycznie oferują swoje usługi na terenie całej Polski. My znaleźliśmy naszego kamerzystę na ślubowisku. Obejrzeliśmy to co oferuje, najpierw mail, później tel i przyjechał do nas 300km. Także sama sobie wybierz cenę i usługi. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plocczanka
Blankini a kogo wzielas z Plocka jesli to nie jest tajemnica? Bo tez jestem w fazie szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksoul*********************
4000 zl za 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianaMińsk
Płacić 4000 tys za to ze góra dwa razy w życiu będziemy oglądać ten film. Do tego jak będzie wyglądał ten wasz ślub z tyloma osobami na ołtarzu. To jest po prostu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśkiaaa
Z całym szacunkiem ludzie, ale ja się nie pytam co sądzicie o dwóch kamerzystach i czy będzie to tłok czy nie, tylko ile Wy płacicie za kamerzystów w celu porównania. Uwielbiam oglądać zdjęcia i wspominać, film ze studniówki oglądam raz na kilka miesięcy bo bardzo to lubię. Zbieram też filmy z wesel od najblizszych znajomych, u których byłam i też regularnie oglądam. Gdyby zdjęcia i film nie byłyby dla mnie tak ważne to nie zastanawiałabym się nad wyborem tylko pozbierałabym nagrania od gości, którzy by nas nagrali. Nie che być dla nikogo nie miła, ale trochę wkurza mnie to, że proszę o podanie cen, a niektórzy piszą "po co wam dwie kamery, będzie tłok" itd. itp., tak chcemy i już a inni jak niech robią jak im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśkiaaa
I jeszcze jedno chce dodać: przy ołtarzu byłby jeden kamerzysta, a drugi "na chórze", potem orzy montarzu wychodzą ciekawe efekty, których jedną kamerą się nie osiągnie. Gdyby to było małe wesele to bralibyśmy jednego, a że będzie spore, chcemy żeby wszystko było ogrnięte. Przepraszam za nerwy i pozostałym dziekuję za podanie cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xstrim
Muśkiaaa coś mi tu dziwnie pachnie. zbyt wiele wiesz o pracy kamerzystów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×