Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile ile ile

ile płacicie za obraczki?

Polecane posty

Gość ile ile ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ile ile
a jakie bedziesz miala jak masz to podaj linka a jak nie to moze po krotce opiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamipytam
ja tez gdzie w tych granicach dzisiaj bylam u jubilera obraczki piekne 1500-1800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500zł. Moja koleżanka zapłaciła za obydwie 1000zł, nie widzialam ich, ale cos tanio mi sie wydaje? powiedzialam mojej Mamie ile daliśmy to sie przeraziła co tak drogo, a tu widze, ze to normalka? dodam, że obrączki nie aparta, Kruka, czy Yesa, a zwykłe od stalmacha czy coś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy 1250 bo tyle złuzyje zlota beda dwu kolorowe i z grawerowane w srodku tylko do konca tygodnia mamy podac jaki chcemy grawer czy date , imiona czy jeszcze cos innego;) a wy bedziecie robic z grawerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanny541
1000zł i po roku wygladaja jak nowe, a wogole ich nie sciagamy ani nie oszczedzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My daliśmy 1600zł w Aparcie. Obrączki z białożółtego złota i moja ma mały brylancik:) W grawerze mamy imię małżonka/i i datę ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam grawer już w cenie po bokach jest żólte złoto a w środku białe złoto jako 'fala', moja fala jest diamentowana, Narz. gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecale 500 funtow za 2 z grawerowaniem. ale mielismy z nimi przejscia.......:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata z przedstawionego przez Ciebie opisu masz moim zdaniem piękne obrączki, takie jakich szukam...mogłabyś wkleić link, czy powiedzieć gdzie dokładnie je kupiłaś? Będę wdzięczna...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1300zł łączone białe i żółte złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My odbieramy nasze w sobotę, łącznie mają wyjść 750 zł. Nie wiem czemu dziwisz się sękata, bo właściwie u mnie takie ceny to normalka. Oczywiście nie jest to żąden apart czy coś, chociaż w naszym mieście w aparcie para klasycznych obrączek kosztuje 1300zł. Ale dowiedziałąm się że w aparcie liczą sobie 220 zł / gram złota, a tam gdzie nasze są robione - 115 zł. A nie musze dodawać że jakość złota ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My odbieramy nasze w sobotę, łącznie mają wyjść 750 zł. Nie wiem czemu dziwisz się sękata, bo właściwie u mnie takie ceny to normalka. Oczywiście nie jest to żąden apart czy coś, chociaż w naszym mieście w aparcie para klasycznych obrączek kosztuje 1300zł. Ale dowiedziałąm się że w aparcie liczą sobie 220 zł / gram złota, a tam gdzie nasze są robione - 115 zł. A nie musze dodawać że jakość złota ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudziara
my płaciliśmy 1095zł w Yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudziara
rabat bo z yes byl pierścionek zaręczynowy, rabat dodatkowy bo taka promocja jest teraz i grawer gratis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W salonie takie obrączki które My zamówilismy u producenta kosztują 1.700,00zł a My za takie same zapłaciliśmy 940,00zł z grawerem w środku.Z tego taki morał że w salonach sie znacznie przepłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, za nasze zapłaciliśmy tak jak wspomniałam 1700 zł, robiła je nam pewna pracownia - obrączki na wzór z Apartu, które są o połowe droższe. Efekt ten sam - a nawet lepszy - a cena znacznie mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my daliśmy coś koło 2 tys i to nie w salonie tylko u kumpla, a takie drogie bo są naprawde duże i według naszego własnego projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
my 300 zlotych za wykonanie plus wlasne zloto. Obraczki klasyczne z odcieciem w srodku, srodek matowy, reszta blyszczaca. Jesli nie mielobysmy zlota to 9 gram razy 40 zlotych to razem 660 cale obraczki z robocizna. Maly jubiler w Warszawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my 640 za parę - skromne półokrągłe bez zdobień, bo nie lubimy - ale nie w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula987
1800 zł z biało żółtego złota piaskowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota9999
cześ 0.5 roku temu 950 za parę z grawerem , białe złoto łaczone z żółtym , bardo proszę, szerokośc 5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 zł. Obrączki zwykłe proste tytanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1098 zł, obrączki z białego złota, od Kruka. 2 tygodnie po ślubie, a moja obrączka nadal tkwi w naprawie:( Nawet się nią nie nacieszyłam... Jestem mężatką i chodzę bez obrączki, mąż też solidarnie nie nosi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in i out
laura to ale masz dziwnego tego męża....tez nie nosi bo ty nie nosisz...tylko ze twoja jest w naprawie więc nie mozesz jej nosić a on może...dziwoląg jakiś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×