Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

babie lato

ile trwa kurs przedmałzenski??

Polecane posty

Gość sabcia85
ja jestem z rzeszowa i to zależy chyba od parafii u nas trwał od 14 lutego do 28 marca, spotkania były 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie bywa roznie u mnie bylo 10 spotkan- po jednym w tygodniu spotkanie trwalo ok godziny do tego jeszcze 3 spotkania w poradni rodzinnej i udzial w skupieniu przedslubnym- tu ksiadz nam kazal po prostu przyjsc na jeden dzien rekolekcji, ktore teraz trwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jednej i stałej liczby spotkań na kursie malżeńskim, w każdej parafii jest inaczej! Co \"kraj\" to obyczaj. Ja miałam 10 spotkań ( raz w tygodniu) po 1,5 godz, wyjazd na dialogi narzeczeńskie na wekkend i 2 lub 3 spotkania w poradni rodzinnej, ale z tego co rozmawiałam z innymi to bardzo różnie to bywa, naprawde różnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chodziliśmy codziennie przez dwa tygodnie. więc to wszystko zależy od parafii i od księdza ;) poszukaj w internecie terminów. wpisz sobie w googlach kursy czy nauki przedmałżeńskie i nazwe miasta. powinno Ci wyskoczyć kilka stron, zobaczysz wtedy terminy i ile trwają. jak będzie ok. 2 tyg to może być codziennie, a jeśli m-c lub dwa, to raz lub dwa w tygodniu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×