Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moje Wesele

ILE zespol BOYS wezmie za granie na weselu???Jestem

Polecane posty

Gość Moje Wesele

z narzeczonym nastawiona na sume do 15,000 . Ja po prostu nie przezyje jak oni nie zagraja na moim weselu!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ROZUMIEM CZEGOś
Gral u kogos z was ten zespol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu jeszcze zagląda
ten prowokejszyn sięgnął dna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boysi są na wymarciu???? Dziewczyno, goście mają kalendarz porezerwowany na dwa lata do przodu, teraz disco polo znów jest na topie:) Nie sądzę aby taki zespół skusił się na zwykłą chałturę weselną:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Aska
Jest mnostwo tanich zespolow, ktore swietnie prowadzą wesela. W zyciu nie dalabym 15 tysiecy za wystep boysow, po prostu nie miesci mi sie to w glowie. Jesli to nie prowokacja to uwazam ze autorka jest stuknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespół boys bierze 12 tys :) jeżeli trzea moge podac ewentualny kontakt zeby mozna bylo sie skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szleństwo odbiera rozum,ale jak cię stać..,to zagra ktoś,kto kocha kasę i skok w bok...tak dla jaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajmowanie tych badziewiarzy na wesele uważam za zbyteczny snobizm rodem z zapadłych dziur.Taki nuworyszowy kaprys rozckliwionych panienek lub byłych macho z dyskotek remizyjnych. Pani M - az tak źle z Boysami ze mają swoich naganiaczy na forach publicznych ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obosz tania prowokacja....aczkolwiek taki 'hicior' jak "jestes szalona" w wersji typowo disco-polowej zagra każdy badziewny zespół weselny nawet w składzie jednoosobowym i wexmie 500zeta za całą noc, warto więc przepłacac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bożeż ty mój
ja bym ich za darmo nie chciała... Discopolowa kaszana. Zapłaciłabym 12000 gdyby się upierali, że zagrają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała wybierać najlepszy zespół disco-polo, to pewnie byliby w czołówce;) ale już lepszy na wesela byłby Bayer Full:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa 14
Wy naprawde jestes mezatkami albo przyszlymi? Bo ja mam 14lat i wiem ze jak ktos pisze na forum to po to by odpowiedziec mu na zadane pytanie a wy zachowujecie sie gorzej niz mojej 7-letniej siostry kolezanki.... Nie potraficie nawet normalnie odpowiedziec zal mi Was juz nawet nie chce wiedziec co bedzie za kilka lat w Waszych malzenstwach skoro teraz nic nie wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiejelewiczówna
WIADOMOŚC DO PANI M. PRZECZYTAŁAM ŻE MOŻESZ UDOSTEPNIC JAKIŚ NAMIAR NA BOYSÓW ŻEBY SIE JAKOS Z NIMI DOGADAC W SPRAWIE GRANIA NA PRYWATNEJ IMPREZIE ? TO JA, JA NA PRAWDE BARDZO CHĘTNIE. PROSZE CIE CZY BYŁABYS TAK MIŁA. PRZESLIJ GO NA MÓJ MAIL abogusiewicz@o2.pl BAAARDZO MI ZALEŻY. JESLI TO NIE ŚCIEMA TO DZIEKI I BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jilly
HEj, u znajomej gral zespół Boys i z tego co wiem zagraja spokojnie za 80 tys, bez problemu. Wystarczy do nch zadzwonic bezpośrednio i się ugadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jilly
Ale oni zagrają tylko 2 do 4 piosenek i spadają, także niema szans zeby zostali dłużej, a ty po tych 4 godz musisz oplacić następną kapele która ci zagra do rana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..muzyka wykonywana na weselach ma swoich wykonawców.Kapele,orkiestry,zespoły,band-y mają swoje miejsce i szkoda czasu na dewagacje typu;co by było gdyby ktoś tam zagrał inny na weselu i za ile.Dzisiaj za kasę można wszystko,oprócz prawdziwej miłości..do muzyki również.Jest kwestia "ucieczki"w weselne przygody osób/muzyków/,którzy nie znajdują właściwego zajęcia,kasy,stosownych do swojego wykształcenia muzycznego,a czasem i łutu szczęścia bycia..."na świeczniku".Jest dobrze,jest dobrze i nie najgorzej jest"..bo muzyka weselna to muzyka coverów,dobrze,lub gorzej wykonanych..i niech tak zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda boys
gra na weselach ale wlasnie takich wybranych przez siebie. Tez chcialam ich na swoim, bylam w stalym kontakcie z nimi - cena byla od 12 do 15 tys za ok 2,5 pol godz . Po tym czasie musialam sobie zorganizowac nastepna kapele. A ze kolejna kosztowalaby mnie ok 5 tys to zwątpilam bo za 20 tys to moge całe wesele zrobic a nie tylko orkiestre. Nie mam zamiaru zaporzyczac sie do konca życia tylko po to by Boys mi grał :) ale żeby bylo śmiesznie w dniu ślubu w moim miescie boys mieli koncert wiec ja z mężem i siostrą zapakowalam sie do auta i w sukni ślyubnej zjawilam sie na koncercie :D oczywiscie w ramach zartu wykrzyczalam im ze jesli nie moglam miec ich u siebie impreze przenioslam tutaj :d Byla kupa śmiechu ludzie sie bawili, wszyscy gratulowali wraz z Marcinem . Wesele 1 klasa :D:D:D i 20 tys zaoszczedzilam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaz
1. Scena zadaszona o wymiarach min. 6m x 5m. 2. Możliwość podłączenia na scenie odtwarzacza - linia stereo (mik 3. Jeden mikrofon bezprzewodowy. 4. Monitory na scenie. 5. Scena powinna być posprzątana. 6. Wszelkie instrumenty, statywy itp. znajdujące się na scenie powi zniesione lub chociaż odsunięte umożliwiając zespołowi należyt występu. 7. Bezpieczne miejsce do zaparkowania auta. 8. Garderoba dla zespołu powinna być przestronna, zamykana, dob i chroniona zapewniająca należyte warunki dla 10 osób znajdują odległości nie większej niż 5 metrów od sceny (patrz punkt 11). Wyposażenie garderoby: - wykładzina umożliwiająca bezproblemowe przebieranie się - dwa duże stoły - co najmniej 8 krzeseł - oświetlenie - co najmniej dwa gniazdka 220 V - ręczniki papierowe - wieszaki na odzież: jeden duży szatniany i co najmniej 20 wies - jedno duże lustro - co najmniej 6 szklanek do whisky - whisky JACK DANIELS 1 l. - wódka ABSOLUT 1 l. - coca-cola 4 l. - fanta 4 l. - sok grejpfrutowy 2 l. - woda niegazowana 10 l w półlitrowych plastikowych butelkach - Power Rade 5 szt. - Isostar 5 szt. - Red Bull 5 szt. - kawa - herbata - cytryna - cukier - mleczko do kawy - plastikowe kubeczki i łyżeczki - lód w kostkach - świeże owoce - kanapki - gorący posiłek (opcjonalnie przed lub po koncercie) 9. Zapewnienie ochrony przed i po koncercie. 14:54:17 10.Koncert zespołu BOYS nie może być przerywany w celu ogłaszania jakichkolwiek komunikatów. 11.Podczas trwania koncertu osoby niepożądane nie mogą wchodzić na scenę. 12.Nocleg dla pięciu osób (pokoje z dużym łóżkiem, łazienką, TV, śniadaniem i internetem). Konfiguracja: pięć pokoi jednoosobowych. 13.Zespół musi mieć przygotowaną garderobę jak najbliżej sceny gdyż podczas trwania koncertu zespół przebiera się kilka razy. Garderoba przy scenie powinna mieć lustro, miejsca siedzące, wieszaki stojące, oświetlenie i podłoże gwarantujące bezproblemowe przebieranie się (dywan, wykładzina itp.) W przejściu między garderobą a sceną nie mogą stać osoby trzecie w celu szybkiego poruszania się. 14.Początek koncertu zespołu BOYS jest znakiem dla wszystkich osób, które znajdują się na scenie aby z niej zejść poza obsługą techniczną. Rozstawianie sprzętu, strojenie się innych muzyków podczas trwania koncertu zespołu BOYS itp. będzie uznawane za brak szacunku i koncert może zostać przerwany lub opóźniony! 13.Kwestia finansowa powinna być uregulowana najpóźniej na 30 min. przed koncertem. 14.Koszt koncertu zespołu BOYS: 25 000 zł. 15.Koncert zespołu BOYS trwa 60 min.+ewentualne bisy. wystarczy do nich napisać to żadna tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te odpowiedzi sa od 2008 do 2010 roku a czy ktos wie jaka jest aktualna cena na 2012 rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka190019
NA dzień dzisiejszy 25 tys netto za 30 min + bisy. Wiem bo kontaktowałam się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggachhaaa.31
Nie chciałabym byc na takim weselu gdzie tylko same disco - polo. Nie trawie tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram koleżanke wyżej
oglądałam ostatnio, chyba ze 2 tyg temu, program w którym Miller się wypowiadał, że za pół godzinki grania biorą ponad 20 tys. I nie grają na weselach normalnie, jak zespół, tylko właśnie takie krótkie występy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet harmony
Ja słyszałem, że 5000zł. ale po co brać boysów skoro można wziąć dobry profesjonalny zespół który nam zagra, bo co tu gadać Marcin Meller czy Miller to śpiewać nie umie chyba że z playbacku No chyba że mieli by przyjechać i dać pół godzinny koncert, nic więcej to może i by fajna atrakcja była ale inaczej to bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annneczzzzzkkkkaa
Mnie zastanawia .po co pokoje jednoosobowe dla facetów..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie, ze to nie miller
zalozyl BOYSów? on tylko spija cala smietanke a zespol zalozyl sympatyczny, ale niesmialy chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie fajny zespół na wesele polecam magness z Kętrzyna.Chłopacy w miarę znani,mają kilka swoich piosenek,wydali swoją płytę.(odwiedźcie youtube) wesele prowadzą rewelacyjnie.przy stołach zagrają na dwa akordeony.rozbawią wszystkich gości.przy oczepinach rozdają gościom swoje płyty.i cena oczywiście jak na nich..śmiesznie niska.w tym roku za całą noc zapłaciliśmy za 4 osobowy zespół 3700 zł też jeszcze musieli dojechać nie mały kawałek bo ok 170 km w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×