Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdamTymon33

Impreza typu Rodeo

Polecane posty

Gość AdamTymon33

Hej mam prosbe organizuje impreze dla zarzadu duzej firmy ok 40 osob w centrali czyli w Lodzi. Czy ktos sie orietuje czy znajde jakis obiekt gdzie mozna zorganizowac impreze typu western-rodeo - pojezdzic na koniach, moze pokaz umiejetnosci profesjonalistow oraz oczywiscie nocleg, impreza, grill. Impreza w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekWAWA88
Sprawdz sobie osrodek Campoverde ktory jest w Lodzi (Nowosolna) z tego co pamietam to tam maja stajnie oraz konie. Podczas naszego po***tu byly zawody. Hotel jest sredniej wielkosci ale posiada arena z trybunami wiec pewnie mozna zorganizowac pokazy. Sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także mogę polecić OŚRODEK CAMPOVERDE ( www.campoverde.pl) . Niestety nie miałam możliwość uczestnictwa z bliska w takim wydarzeniu ale akurat przebywałam weekend w hotelu a mój pobyt zachaczył wlaśnie o zawody jeździeckie . Widziałam stajnie i arene . Super miejsce na organizację takiego wydarzenia . ;) GORĄCO POLECAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrNowacki77
W zeszłym roku byłem na zawodach w Campoverde w Łodzi gdzie zająłem 3-miejsce. Arena jest imponująca duża jak na warunki przy hotelu oraz trybuny na 3000 miejsc. W tym roku wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaldekLODZ
W tym roku tez bedza zawody w Campoverde wiec zapraszam wszystkich zainteresonanych a data wkrotce. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do super imprez trzeba zamówić ekipę z tej firmy www.estradawolomin.pl.. Bardzo dobrze organizują oprawę techniczną, oprawę nagłośnieniową, oświetlenie i wynajmują urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym miejscem na tak nietypowe imprezy to Zajazd u Przemka. Maja dwie duże i eleganckie sale. Plusem jest to że w kompleksie jest też możliwy nocleg dla gości w Hotelu Diament. http://hotel-diament.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×