Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość judyta88judyta

inny fotograf na wesele, inny na plener

Polecane posty

Gość judyta88judyta

Zależy nam na pięknej sesji plenerowej, wykonanej w innym dniu niż ślub. Zdjęcia mają być artystyczne, pomysłowe, każdy szczegół dopracowany. Niestety tacy fotografowie sporo kosztują, więc wpadliśmy na pomysł, aby skorzystać z usług takiego fotografia tylko podczas sesji plenerowej, natomiast na ślub i wesele zabrać innego, zwyczajnego, tańszego fotografa, który zrobi wprawdzie bez szału, ale przyzwoity reportaż, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_milianak
no jeśli nie liczysz na cuda z reportażu to ok, jeśli podświadomie oczekujesz takich jak z pleneru no to bym się zastanawiała, bo widac że potrafisz odróżnić dobre od słabego, kumpela tak zrobiła i z pleneru ma fajne ale tych z wesela nie pokazuje nikomu równie dobrze mogła by ich nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
też tak będę miała,kościoła i na wesele biorę słabego fotografa czyli faniego który się uczy,płace za niego 500zł a na plener biorę specjalistyczną firmę i płacę 4tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znefrunio
A może ta specjalistyczna firma zrobiła by ci za piątkę całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
A jaka to "specjalistyczna" firma robi plenery za 4 tysiące. Zdradź, z chęcią się dowiem kto się tak mocno ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88judyta
plener za 4 tys to przegięcie, myślałam raczej o profesjonalnym fotografie, który 3-4 godz w plenerze z pożądną obróbką zrobi za 1000-1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88judyta
porządną, sorry za błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zależy Ci na oryginalnych zdjęciach z pleneru to polecam Piotrka Knapa z Warszawy (piotrknap.com). Z tymże tani on nie jest, z tego co się orientuję to za sam plener bierze 1500-2000 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88judyta
jestem ze Śląska, sesję chcemy w Krakowie i okolicach, więc fotograf z Warszawy raczej odpada niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
a ja mam wesele na ślasku a plener będzie w zakopanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfydjjbii
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO NIE PIOTR KNOP!!!!!!!!
Tak jak w temacie jazdy ale nie Piotr Knop. To czysta kpina jaka robi z fotografii ślubnej. Jego chyba podstawowym narzędziem jest Photoshop i komputer a nie aparat. Zdjęcia oderwane od rzeczywistości pozbawione realności a pokazane przez niego pary to maszkarony. Taki fotograf sztukmistrz który tworzy ohydne wodotryski aby zaistnieć głównie w internecie. Radze dokładnie przeglądać jego autorskie portfolio zwracając uwagę na to ile pokazuje zdjęć tych samych młodych par. To może spowoduje u was myślenie przed podjęciem decyzji dotyczącej wyboru fotografa. Przynajmniej nie będziecie musiały chować zdjęć w szufladzie tak jak to ja musiałam zrobić. Czarny nick to wcale nie uwiarygodnienie polecającego o tym też pamiętajcie. UNIKAJCIE JAK OGNIA WSZELKICH POLECEŃ Z KAŻDEGO FORUM INTERNETOWEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby wyżej - nie wiem skąd u Ciebie taki ton wypowiedzi. Po pierwsze - Knap robi oryginalne plenery i nikt nie zaprzeczy, że jest inaczej. Koleżanka pytała o oryginalną sesję, to on mi od razu przyszedł na myśl i go poleciłem. Gdyby był słaby, to nie miałby tylu klientów, a zapewniam, że na brak zleceń nie narzeka, mimo że należy do tych droższych. Po drugie - piszesz, że jesteś niby niezadowolona(-y) ze zdjęć. W takim razie zapytam - co skłoniło Cię do tego, żeby takiego fotografa wybrać? Przecież zanim się z fotografem podpisze umowę, to ogląda się jego portfolio. Jeśli styl zdjęć się podoba, to jakim cudem potem narzekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
jak to dlaczego narzekają?bo taki fotograf na wesele kanapek ze sobą nie weźmie a wszyscy liczą na to ze weźmie i jeszcze z orkiestyrą się podzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowa ta nowa kafe
nawalony pisał byś pod swoim starym dobrym nickiem od kartofli a nie. Radecki daj spokój przecież to jeden i ten sam złamany życiem fotoziutek ciągle wypisuje te bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do prac kolegi Piotra Knapa mogę dorzucić,że fotografując przez mojego judasza w drzwiach, goście którzy stali za drzwiami mieli mniej zdeformowane twarze i inne czści ciała. He fajna moda. Dobrze, że obiektywy do aparatów mające większy kąt widzenia niż magiczne 180 stopni są strasznie drogie.Gdyby wpadły w ręce uzdolnionych fotografów, to byłby już fajny cyrk. A gdzie tu małp szukać do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pseudonimuuuu
ale błagam Was, zdjęcia tego Knapa to naprawdę porażka. Obróbka aż razi po oczach... myślę, że nie o taką oryginalność i pomysłowość chodziło autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radecki no i zrobiłeś koledze niedźwiedzią przysługę, nie wiesz że nie nie podaje linków na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikomu niedźwiedziej przysługi nie zrobiłem. A już na pewno nie komuś takiemu jak Knap, bo jest to fotograf, który niezależnie od tego co ludzie o nim piszą i tak ma większość terminów pozajmowanych w sezonie ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona89
Weszłam na stronę internetową tego Knapa i moim zdaniem to zdjęcia z ceremonii jakoś ujdą ale zdjęcia z pleneru to jakiś koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Radecki
A skąd pan wie ze ten czy inny fotograf ma prawie zajęte wszystkie terminy? Z tego co wiem fotografowie ślubni raczej ukrywają dane dotyczące ilości zleceń a czemu tak jest to wszyscy dobrze to wiedzą. Pisze pan na kafe tak debilne wpisy na zasadzie pisać byle co, byle jak aby tylko się pokazać. Zresztą pana strona i zamieszczone na niej zdjęcia są takie same jak pana bzdurna pisanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdurne wpisy, to ja tutaj widzę, ale z twojej strony kolego. Widzę, że wiesz więcej o mnie niż ja sam :) Podobno z Białegostoku jestem, podobno widziałeś moją stronę. O żesz Ty, prawdziwy prorok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wesele i plener będą,fotografować codwieglowy.com calosc wyjdzie nas 2500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzalam tego knapa i szczerze nie podoba mi sie, jeszcze portfolio z wesela ujdzie ale plener jest kiczowaty i przekombinowany. To juz wole swojego fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
" judyta88judyta jestem ze Śląska, sesję chcemy w Krakowie i okolicach, więc fotograf z Warszawy raczej odpada niestety. " To z tych okolic znam panią Małgorzatę Olearczyk :) u mnie robiła sesję i zdjęcia bardzo mi się podobają ponieważ nie są nudne. Ważna też dla mnie była duża ilość ciekawych i ładnie obrobionych zdjęć. Na stronie jest galeria, warto ją przeglądnąć : http://www.olearczyk-fotografia.com/ i rezerwować termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym również planujemy przyjęcie weselne w plenerze. chcę żeby to był wyjątkowy dzień, który zapadnie wszystkim w pamięci. Współpracuję z Panią Aleksandrą z Aj-event.pl i jestem niezmiernie jej wdzięczna za pomoc na każdym etapie przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zgadne niech zgadne..pani aleksandra tak?czyżby ta sama co w poprzednich tematach o fotografach i ślubach w plenerze? widzę że kuje pani żelazo póki gorące:) a nóż a widelec cos się złowi na tej kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×