Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka_niemezatka

jak napisac w zaproszeniu???

Polecane posty

Gość lilka_niemezatka

Jana Nowackiego z os. towarzyszącą Jana Nowackiego z osobą towarzyszącą Jana Nowackiego z os. tow. Marlenę i Kasię Kuczyńskie Czy to jest poprawna forma? i mam jeszcze taka sprawę, mojego narzeczonego brat cioteczny ma dziewczynę sa juz bardzo długo no i kazdy w rodzinie ją juz zna (oprócz mnie) no i niewiem jak napisac na zaproszeniu czy ją pierwszą, no ale to bardziej jego zapraszamy bo to on jest z rodziny wiec jak powinnam napisac na zaproszeniu?? Jacek Jurawski i Marta Parocka? Ale tak to chyba nie elegancko kobiete drugą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam pierwszą formę, brata ciotecznego zaproś z os. towarzyszącą jeśli nie są zaręczeni i nie planują ślubu, siostry chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_niemezatka
nie nie mają daty ślubu a to dlatego ze czekają az ona skonczy studia no ale kurcze skoro mój mąz dobrze ją zna na wszystkie święta ten brat i jego rodzina ją zapraszają w sumie wszyscy ich traktują jakby byli juz po slubie więc jak mogę zaprosic go z osobą towarzyszącą jak wiem ze oni są razem gdyby mój mąz dostal takie zaproszenie mimo ze znali by mnie zrobiloby mi się przykro i to bardzo dlatego napisze i jego i jej imię i nazwisko tylko jaką formę wybrac Moze byc to ... wraz z Martą Parocką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napisz, mi się zrobiło przykro jak mój narzeczony dostał z os. towarzyszącą a z jego rodziny od dawna wiedzą o ślubie. Zapytaj się jeszcze Swojego narzeczonego w końcu to z jego strony para jak On uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz WRAZ Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i przestań zajmować
się pierdołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
ale masz problem ludzie staraja sie ci pomoc a ty kombinujesz jak bys nie dala to komus i tak to nie spasuje bo cos bedzie nie tak wiec bez stresu wpisz tak jak uwazasz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz "wraz z Osoba Towarzyszaca" - okazesz wiekszy szacunek jesli to bedzie z wielkiej litery.siostry ok.a co to kuzyna to napisalabym jego imie i nazwisko na pierwszym miejscu,wraz z .... imie i nazwisko jego dziewczyny.on jako pierwszy bo jest rodzina,a ona jako osoba towarzyszaca ale juz znana rodzinie wiec imiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... maja zaszczyt zaprosić Jacka Jurawskiego wraz z Martą Parocką tak bedzie i dobrze i ładnie nie pisze sie os.tow. napisz z osobą towarzyszącą Marlenę i Kasię Kuczyńskie- tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawialam jakpisać, i doszła do wniosku ze jak po slubie to poślubie, gdyby jeszcze mieli date ustalona i przygotowania to moze bym sie skusiła zeby wypisać z imienia i nazwiska ale musialabym sie głebowo zastanowić. Ostatnio jedni znajomi wciaz sie schodz i rozchodza i doszłam do wniosku ze tak moze być z kazdym wiec pisze wszytkich z osoba towarzyszaca nawet tych co maja ślub po nas 2 tyg. Kiedyś było mi przykro jak byłam juz długo z facetem a adosatłam takie zaproszenie a teraz wypisujac wiem ze to błahostka dlatego nikogo wyrożniać nie bede i wszyscy sa z osoba towarzyszaca, nawt z najomi ktorzy sa wspolnymi znajomymi od jakiegoś czas, jak by bylo po slubie to inna sprawa. A na Twoim miejscu bym napisała wraz z Marta i to wraz bedzie oznaczać ze wlasnie on jest glownym zapraszanym a ona ta osoba towarz. a zreszta co za różniaca to tylko zaproszenia , czyta sie i rzuca w kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ostatnio dostalismy zaproszenie od kolegi narzeczonego i mimo ze on mnie zna a ja jestem z moim juz ponad 7 lat i mielismy zarezerwowane wszytko długo przed nim bo oni wpadli to i tak dostałam z osoba towarzyszaca, wiec nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_niemezatka
A jak odmienic Renata Załuska mąż się spiera ze mną ze sie nie odmienia ja sie spieram ze powinno byc Renatę Załuską rodzinka mówi ze nazwisko marusa, wydra, dycht sie nie odmienia więc jak napisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_niemezatka
Pawła Dąbrowskiego i Milenę Karwoską Pawła Dąbrowskiego wraz z Mileną Karwoską Milenę Karwoską i Pawła Dąbrowskiego są to znajomi którzy są razem ok 6 lat Bardziej zapraszamy jego, bo to kolega narzeczonego juz od dawna no ją tez w sumie tez znamy dlatego głupio dac z osobą towarzyszącą ale którą formę wybrac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiunia1
Poprawnie jest "Jana Nowackiego z osobą towarzyszącą". Jak chcecie mieć ładne zaproszenia to polecam zajrzeć tutaj: www.parka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×