Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla swiadkowa

Jak powinna byc ubrana swiadkowa na slubie cywilnym?

Polecane posty

Gość przyszla swiadkowa

W czerwcu bede swiadkowa na slubie cywilnym mojej przyjaciolki i kompletnie nie wiem,jak powinnam sie ubrac. Czy to ma byc sukienka,czy jakis zakiet+spodnica... Chodzi mi o stroj odpowiedni do okazji. Prosze,pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz pare opcji
sukienka garsonka spódnica spodnie odradzam biała suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupka patrzy a tam moja pupka
A czy to takei ważne ?? Z gorem macie na tle tego ubierania się i tej pokazówy na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla swiadkowa
A i owszem,jest to wazne. Nie ma w tym nic dziwnego ze chce byc dobrze ubrana. A tak nawiasem mowiac nie bedzie wesela tylko kameralny obiad. Do masz pare opcji: nigdy nie mialam na mysli bialej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierz się elegancko, ale nie super wystrzałowo. Z umiarek. Ładna sukienka lub elegancka garsonka. Lepiej wyglądać dobrze niż za skromnie, w końcu to ważna uroczystość, a Ty będziesz świadkiem czyli osobą wyróżnioną przez parę młodą. Pamiętam gdy ja była świadkiem na cywilnym ubrałam się zbyt skromnie jak na tę uroczystość - spodnie + marynarka - ubranie super ale jak do biura a nie na taką okazję, w dodatku na wszystkich zdjęciach mnie widać. Dlatego radzę uczyć się na cudzych błędach a nie na swoich :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym postawila na jakis elegancki kostium - spodnica i zakiecik albo sukienka z jakas narzutka. Pamietaj ze to bedzie czerwiec wiec moim zdaniem powinno takie ubranko byc pastelowe i raczej zwiewne a nie ciezki. Kolory wesole no i moim zdaniem to wszystko oprocz bieli i ecru bo widzialam takie swiadkowe no i niestety na zdjeciach wygladalo to niekorzystnie. Bardzo ladnie za to prezentowala sie swiadkowa w delikatnym wrzosie czy pistacji. a no i mi nie podobaja sie sandalki przy takich okazajch, zauwazylam ze w zeszlym roku byla dzika moda ze swiadkowe wystepowaly w sandalkach, moim zdaniem powinny byc szpileczki jakies delikatne i mniej zabudowane (np bez srodstopia) no ale zdecydowanie jednak zakryte palce i piety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszeczka, zgadzam się w kwestii obuwia. To oczywiste, ale nie wszyscy znają prawidła i standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla swiadkowa
Dziekuje Wam za rady :) Bardzo sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie kostium. I na pewno nie biały albo ecru. Bo obrazisz pannę młodą. Żadna pann amłoda nie wybaczy, jesli będziesz jej robiła konkurencję kolorem. A pamiętaj, że dziś suknie ślubne coraz rzadziej są białe. Wybierz więc mniej \"ryzykowny\" kolor, jakiś błekit, kawę z mlekiem czy coś podobnego. Bo ciemne też nie pasują, to nie pogrzeb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla swiadkowa
Absolutnie nie zamierzam ubrac sie na bialo lub ecru :) Biore pod uwage Wasze sugestie i mysle,ze najlepszy bedzie blekit albo jakis jasny fiolet. Dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×